reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Królowe życia” 8 od 28.02 w TTV

dodano: 2020-02-28 12:26
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Discovery/satkurier.pl

TTV „Królowe życia” W piątek, 28 lutego br. o godz. 22:15 w kanale TTV wyemitowany zostanie premierowo pierwszy odcinek ósmego sezonu programu „Królowe życia”. Wcześniejsze odcinki mogą obecnie oglądać widzowie stacji TTV i ITVN Extra (TVN International Extra). Zapewne wiecie, że wszyscy bohaterowie programu żyją według własnego scenariusza i na swoich warunkach. Są dalecy od przeciętności, czym u jednych wzbudzają sympatię i podziw, a u innych - falę krytyki i zazdrości. Co będzie się więc działo w nowym, ósmym sezonie programu? Jak zapewnia nadawca, emocji na pewno nie zabraknie.

TTV „Królowe życia” Dagmara, Joanna i Gabriel


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dagmara kontynuuje swoją walkę o powrót do zdrowia. Wypadek samochodowy odwrócił jej życie do góry nogami. Los ewidentnie dał jej drugą szansę, której nie może zmarnować. W takich sytuacjach, królowa życia zakłada rękawice, trzyma gardę i walczy o sukces. Przed nią kolejne operacje! Tym bardziej, że jej dwie sprawne nogi przydadzą się również Edzi, która nie może się już doczekać swojego dziecka.

Iza to królowa, która wie, czego chce od życia. Niedawno stanęła ze swoim ukochanym na ślubnym kobiercu. Jak będzie wyglądało ich życie małżeńskie? Nuda na pewno im nie grozi.

Z kolei Rafał i Gabriel niedawno postanowili zrobić sobie przerwę. Ostatecznie jednak uczucie wygrało i zrozumieli, że nie mogą bez siebie żyć. Teraz muszą dojrzeć, bo wiedzą, że trwałego związku nie można zbudować tylko na uczuciu. Jak potoczą się ich dalsze losy?

- Odpowiedzi na pytania i rozwianie wszelkich wątpliwości  - w nowym sezonie „Królowych życia”! - zachęca nadawca (więcej tutaj i tutaj).
 
Dagmara w programie „Królowe życia”, foto: TVN Discovery
Dagmara w programie „Królowe życia”, foto: TVN Discovery


„Królowe życia” - sezon 8., emisja w piątki (od 28 lutego 2020 roku) o godz. 22:15 w TTV. Wcześniejsze odcinki tego programu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów TTV i ITVN Extra (TVN International Extra).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Adapter USB-C 8in1 hub wielofunkcyjny

Adapter 8in1 (przejściówka) USB-C do laptopa na HDMI, 2xUSB3.0, SD,...

199 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Mini PC Android Di-Way X96 Air 8K

DI-WAY AND-X-96 Air to urządzenie - player 8K UHD, który ...

249 zł Więcej...
reklama