reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Królowe życia” 8 od 28.02 w TTV

dodano: 2020-02-28 12:26
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Discovery/satkurier.pl

TTV „Królowe życia” W piątek, 28 lutego br. o godz. 22:15 w kanale TTV wyemitowany zostanie premierowo pierwszy odcinek ósmego sezonu programu „Królowe życia”. Wcześniejsze odcinki mogą obecnie oglądać widzowie stacji TTV i ITVN Extra (TVN International Extra). Zapewne wiecie, że wszyscy bohaterowie programu żyją według własnego scenariusza i na swoich warunkach. Są dalecy od przeciętności, czym u jednych wzbudzają sympatię i podziw, a u innych - falę krytyki i zazdrości. Co będzie się więc działo w nowym, ósmym sezonie programu? Jak zapewnia nadawca, emocji na pewno nie zabraknie.

TTV „Królowe życia” Dagmara, Joanna i Gabriel


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dagmara kontynuuje swoją walkę o powrót do zdrowia. Wypadek samochodowy odwrócił jej życie do góry nogami. Los ewidentnie dał jej drugą szansę, której nie może zmarnować. W takich sytuacjach, królowa życia zakłada rękawice, trzyma gardę i walczy o sukces. Przed nią kolejne operacje! Tym bardziej, że jej dwie sprawne nogi przydadzą się również Edzi, która nie może się już doczekać swojego dziecka.

Iza to królowa, która wie, czego chce od życia. Niedawno stanęła ze swoim ukochanym na ślubnym kobiercu. Jak będzie wyglądało ich życie małżeńskie? Nuda na pewno im nie grozi.

Z kolei Rafał i Gabriel niedawno postanowili zrobić sobie przerwę. Ostatecznie jednak uczucie wygrało i zrozumieli, że nie mogą bez siebie żyć. Teraz muszą dojrzeć, bo wiedzą, że trwałego związku nie można zbudować tylko na uczuciu. Jak potoczą się ich dalsze losy?

- Odpowiedzi na pytania i rozwianie wszelkich wątpliwości  - w nowym sezonie „Królowych życia”! - zachęca nadawca (więcej tutaj i tutaj).
 
Dagmara w programie „Królowe życia”, foto: TVN Discovery
Dagmara w programie „Królowe życia”, foto: TVN Discovery


„Królowe życia” - sezon 8., emisja w piątki (od 28 lutego 2020 roku) o godz. 22:15 w TTV. Wcześniejsze odcinki tego programu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów TTV i ITVN Extra (TVN International Extra).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

125 zł Więcej...

Mini PC Android Openbox ForTe2 z tunerem 4K DVB-T2 H.265

Openbox ForTe2 DVB-T2 H.265 4K to urządzenie multimedialne 4K na...

349 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

279 zł Więcej...