reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-04-09 - 2020-04-10 - 2020-04-11

Sport w polskiej TV 29.02.2020

dodano: 2020-02-28 16:42
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport_w_polskiej_TV_3_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO Ekstraklasy w 4K: Legia Warszawa – Cracovia. Transmisje live z PlusLigi tylko w Polsacie Sport.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+

16:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF:
Bidasoa Irun – Orlen Wisła Płock

17:30 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF:
PGE Vive Kielce – THW Kiel
 
CANAL+ 4K Ultra HD

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Cracovia
Komentarz: Przemysław Pełka, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków – Wisła Płock
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Kazimierz Węgrzyn 

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze – Pogoń Szczecin
Komentarz: Robert Skrzyński, Grzegorz Mielcarski 

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Cracovia
Komentarz: Przemysław Pełka, Tomasz Wieszczycki

03:00 (so/nd) Boks: Gala :
Mikey Garcia – Jessie Vargas 
 
CANAL+ Sport 2

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Brighton&Hove Albion – Crystal Palace
Komentarz: Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki 

16:00 Piłka nożna: Premier League:
West Ham United – Southampton
Komentarz: Przemysław Rudzki, Rafał Nahorny

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Watford – Liverpool FC
Komentarz: Marcin Rosłoń, Michał Gutka

23:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
New York Knicks – Chicago Bulls

02:30 (so/nd) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Boston Celtics – Houston Rockets
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków – Wisła Płock
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Kazimierz Węgrzyn 

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze – Pogoń Szczecin
Komentarz: Robert Skrzyński, Grzegorz Mielcarski 

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Cracovia
Komentarz: Przemysław Pełka, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Now

13:00 Piłka nożna: La Liga:
SD Eibar – Levante UD
Komentarz: Piotr Glamowski, Tomasz Lipiński

20:30 Siatkówka kobiet: Serie A1:
Unet E-Work Busto Arsizio – Savino Del Bene Scandicci
 
Eleven Sports 1

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
FC Erzgebirge Aue – Hamburger SV
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
TSG 1899 Hoffenheim – Bayern Monachium
Komentarz: Patryk Mirosławski, Tomasz Urban

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FC Köln – FC Schalke 04
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

20:45 Piłka nożna: Serie A:
SSC Napoli – Torino FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak, Mikołaj Kruk, Antoni Partum, Dominik Mucha 
 
Eleven Sports 2

13:30 Piłka nożna: Championship:
Hull City – Leeds United

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Borussia Dortmund – SC Freiburg
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

18:00 Piłka nożna: Serie A:
Udinese Calcio – ACF Fiorentina
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski

21:00 Piłka nożna: La Liga:
Granada CF – Celta Vigo
Komentarz: Michał Mitrut, Kuba Ostrowski
 
Eleven Sports 3

15:00 Piłka nożna: Serie A:
S.S. Lazio – Bologna FC
Komentarz: Julian Kowalski, Filip Kapica 
 
Eleven Sports 4

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
FC Erzgebirge Aue – Hamburger SV
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

16:00 Piłka nożna: La Liga:
Valencia CF – Real Betis
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FC Köln – FC Schalke 04
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

20:45 Piłka nożna: Serie A:
SSC Napoli – Torino FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak, Mikołaj Kruk, Antoni Partum, Dominik Mucha 
 
Eurosport 1

10:20 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, La Thuile:
Supergigant kobiet

12:25 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Hinterstoder:
Supergigant mężczyzn

13:30 Biatlon: Mistrzostwa Europy:
Bieg sprinterski kobiet

15:00 Formuła E: ePrix Maroka:
Wyścig

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti:
Konkurs drużynowy

20:00 Snooker: Players Championship:
1/2 finału

03:00 (so/nd) Kolarstwo szosowe: Wyścig dookoła Tajwanu:
Etap 1
 
Eurosport 2

10:00 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Lahti:
Zawody 

11:00 Formuła E: ePrix Maroka:
Wyścig

12:05 Kolarstwo szosowe: UAE Tour:
Etap 7

14:00 Kolarstwo szosowe: Omloop Het Nieuwsblad:
Wyścig

16:40 Kolarstwo torowe: Mistrzostwa Świata:
Dzień 4

19:45 Snowboard: Puchar Świata, Blue Mountain:
Slalom gigant równoległy
 
Golf Channel

10:30 Golf: European Tour, Maskat:
3. runda

21:00 Golf: PGA Tour, Palm Beach Gardens:
3. runda
 
nSport+

13:00 Piłka nożna: La Liga:
SD Eibar – Levante UD
Komentarz: Piotr Glamowski, Tomasz Lipiński

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków – Wisła Płock
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Kazimierz Węgrzyn 

19:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF:
FC Barcelona Lassa – MOL-Pick Szeged
 
Polsat Sport Premium 1

17:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
AC Sparta Praga – FC Fastav Zlin
 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Miedź Legnica – Zagłębie Sosnowiec

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Trefl Gdańsk

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Jastrzębski Węgiel – Asseco Resovia Rzeszów

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
VERVA Warszawa ORLEN Paliwa – GKS Katowice

22:30 Boks: Gala, Stężyca: 
Paweł Sowik – Shi Yun Long

00:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night: 
Marcin Tybura – Sergey Spivak

02:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night: 
Joseph Benavidez – Deiveson Figueiredo
 
Polsat Sport Extra

10:30 Biatlon: Mistrzostwa Europy:
Bieg sprinterski mężczyzn

13:30 Biatlon: Mistrzostwa Europy:
Bieg sprinterski kobiet

15:00 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Świata:
Zawody

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
WKS Śląsk Wrocław – PGE Spójnia Stargard

21:10 Piłka nożna: Major League Soccer: 
Montreal Impact – New England Revolution

04:00 (so/nd) Tenis: ATP World Tour, Acapulco:
Finał
 
Polsat Sport Fight

16:00 Strzelectwo: Mistrzostwa Europy:
Zawody

17:35 Strzelectwo: Mistrzostwa Europy:
Zawody
    
19:05 Strzelectwo: Mistrzostwa Europy:
Zawody

20:00 Boks: Gala, Stężyca: 
Paweł Sowik – Shi Yun Long
 
Polsat Sport News

09:30 Skeleton: Mistrzostwa Świata:
Przejazd kobiet

11:00 Skeleton: Mistrzostwa Świata:
Przejazd kobiet

13:40 Wyścigi konne: Saudi Cup:
Zawody

16:00 Tenis: ATP World Tour, Dubaj:
Finał

18:00 Wyścigi konne: Saudi Cup:
Zawody

19:45 Piłka nożna: Eredivisie:
PEC Zwolle – SBV Vitesse
 
Sportklub

11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Bahcesehir Koleji – Darüşşafaka Tekfen

18:00 Futsal: Futsal Ekstraklasa: 
Piast Giwice – ZKS Gatta Active Zduńska Wola

20:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Morabanc Andorra – Herbalife Gran Canaria
 
TVP 1

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti:
Konkurs drużynowy
 
TVP Sport

13:05 Piłka ręczna kobiet: PGNiG Superliga Kobiet:
EKS Start Elbląg – KPR Gminy Kobierzyce

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti:
Konkurs drużynowy

18:30 Lekkoatletyka: Halowe Mistrzostwa Polski:
Dzień 1

22:05 Sporty walki: Glory 75:
Zawody


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - Netflix

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

459 zł Więcej...

Kabel Cablink 5xGI-18S biały 5m

Włoski, 5-żyłowy przewód koncentryczny 75 Ohm Cablink 5xGI-18S biały 5m...

55 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...
reklama