reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-07-02 - 2020-07-03 - 2020-07-04

29.02-2.03 Polsat Sport: Derby Łodzi, UFC i MLS

dodano: 2020-02-29 06:37 | aktualizacja: 2020-02-29 11:20
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 29 lutego - 1 marca br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: Energa Basket Liga, Liga Siatkówki Kobiet, PlusLiga, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Eredivisie, Serie A Tim, La Liga Santander, Sky Bet Championship, Carabao Cup, Major League Soccer (MLS), Bundesliga, 2. Bundesliga, biathlon, łyżwiarstwo szybkie, skeleton, snowboard, narciarstwo dowolne, bobsleje, tenis ziemny, strzelectwo, gala Rocky Boxing Night w Stężycy, Ultimate Fighting Championship (UFC), wyścigi konne Saudi Cup oraz e-sport - League of Legends European Championship i Counter-Strike: Global Offensive - ESL Pro Tour - Intel Extreme Masters w Katowicach.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Games, Polsat Play i Polsat News oraz serwisu Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: Energa Basket Liga (więcej tutaj), Liga Siatkówki Kobiet (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj i tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Sky Bet Championship (więcej tutaj), Carabao Cup (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Bundesliga (więcej tutaj), 2. Bundesliga (więcej tutaj), biathlon (więcej tutaj), łyżwiarstwo szybkie (więcej tutaj), skeleton (więcej tutaj), snowboard (więcej tutaj), narciarstwo dowolne (więcej tutaj), bobsleje (więcej tutaj), tenis ziemny (więcej tutaj), strzelectwo (więcej tutaj), gala Rocky Boxing Night w Stężycy (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), wyścigi konne Saudi Cup (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj) i Counter-Strike: Global Offensive - ESL Pro Tour - Intel Extreme Masters w Katowicach (więcej tutaj i tutaj).

Plan transmisji:

29 lutego (sobota)
5:00 tenis ziemny, turniej ATP w Acapulco: półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport

9:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

9:30 skeleton, mistrzostwa świata w Altenbergu: przejazd kobiet, Polsat Sport News

10:30 biathlon, mistrzostwa Europy w Mińsku: bieg sprinterski mężczyzn, Polsat Sport Extra

10:30 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

11:00 skeleton, mistrzostwa świata w Altenbergu: przejazd kobiet, Polsat Sport News

11:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

12:07 łyżwiarstwo szybkie: mistrzostwa świata w wieloboju sprinterskim w Hamarze, Polsat Sport News

12:30 Fortuna 1. Liga: Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec, Polsat Sport

12:55 2. Bundesliga: FC Erzgebirge Aue - Hamburger SV Hamburg, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4
komentują: Michał Wszołek i Michał Świrkula

13:25 Sky Bet Championship: Hull City AFC - Leeds United FC, Eleven Sports 2

13:30 biathlon, mistrzostwa Europy w Mińsku: bieg sprinterski kobiet, Polsat Sport Extra i Eurosport 1

13:30 bobsleje, mistrzostwa świata IBSF w Whistler: przejazd czwórek mężczyzn, Ipla

13:40 wyścigi konne: zawody Saudi Cup w Rijadzie, Polsat Sport News

14:45 PlusLiga: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Trefl Gdańsk, Polsat Sport

14:40 e-sport, Counter-Strike: Global Offensive, ESL Pro Tour: Intel Extreme Masters w Katowicach, Polsat Games

14:55 Serie A Tim: SS Lazio Rzym - Bologna FC Bolonia, Eleven Sports 3

15:00 łyżwiarstwo szybkie: mistrzostwa świata w wieloboju sprinterskim w Hamarze, Polsat Sport Extra

15:00 Bundesliga: TSG 1899 Hoffenheim - FC Bayern Monachium, Eleven Sports 1

15:00 La Liga Santander: Valencia CF Walencja - Real Betis Balompie Sewilla, Eleven Sports 4

15:25 Bundesliga: Borussia Dortmund - SC Freiburg Fryburg Bryzgowijski, Eleven Sports 2

15:50 strzelectwo: mistrzostwa Europy w strzelaniach pneumatycznych we Wrocławiu, Polsat Sport Fight

16:00 tenis ziemny, turniej ATP w Dubaju: finał gry pojedynczej, Polsat Sport News

16:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat Play

16:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

16:55 Fortuna: Liga: AC Sparta Praga - FC Fastav Zlin, Polsat Sport Premium 1

17:30 PlusLiga: Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój - Asseco Resovia Rzeszów, Polsat Sport

17:30 Energa Basket Liga: WKS Śląsk Wrocław - PGE Spójnia Stargard, Polsat Sport Extra

17:30 (Eleven Sports 1) i 18:25 (Eleven Sports 4) Bundesliga: 1. FC Köln Kolonia - FC Schalke 04 Gelsenkirchen, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

17:35 strzelectwo: mistrzostwa Europy w strzelaniach pneumatycznych we Wrocławiu, Polsat Sport Fight

17:55 Serie A Tim: Udinese Calcio Udine - ACF Fiorentina Florencja, Eleven Sports 2

18:00 Bundesliga: „Bundesliga Special: Interview of the Month” - magazyn, Eleven Sports 4

18:00 wyścigi konne: zawody Saudi Cup w Rijadzie, Polsat Sport News

19:05 strzelectwo: mistrzostwa Europy w strzelaniach pneumatycznych we Wrocławiu, Polsat Sport Fight

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:40 Eredivisie: PEC Zwolle - SBV Vitesse Arnhem, Polsat Sport News

20:00 (Polsat Sport Fight) i 22:30 (Super Polsat Polsat Sport) gala Rocky Boxing Night w Stężycy, Super Polsat, Polsat Sport i Polsat Sport Fight

20:25 Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - Torino FC Turyn, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

20:30 PlusLiga: Verva Warszawa Orlen Paliwa - GKS Katowice, Polsat Sport

20:55 La Liga Santander: Granada CF Grenada - Celta Vigo, Eleven Sports 2

21:10 Major League Soccer (MLS): Montreal Impact - New England Revolution Foxborough, Polsat Sport Extra

22:30 narciarstwo dowolne: Puchar Świata w Destne, Polsat Sport News

22:50 „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:40 „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 29 lutego na 1 marca (z soboty na niedzielę)
0:00 UFC Fight Night, Polsat Sport

4:00 tenis ziemny, turniej ATP w Acapulco: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

1 marca (niedziela)
8:00 snowboard: Puchar Świata w Blue Mountain, Polsat Sport Extra

10:05 bobsleje, mistrzostwa świata w Altenbergu: sztafeta mieszana, Polsat Sport Extra

10:25 (Eurosport 1) i 10:30 (Polsat Sport Extra) biathlon, mistrzostwa Europy w Mińsku: bieg mężczyzn na dochodzenie, Polsat Sport Extra i Eurosport 1

10:30 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

11:00 „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:55 La Liga Santander: Sevilla FC Sewilla - CA Osasuna Pampeluna, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

12:25 Serie A Tim: AC Milan Mediolan - Genoa CFC Genua, Eleven Sports 1

12:25 (Eurosport 1) i 12:30 (Polsat Sport News) biathlon, mistrzostwa Europy w Mińsku: bieg pościgowy kobiet, Polsat Sport News i Eurosport 1

12:30 Fortuna 1. Liga: Olimpia Grudziądz - PGE FKS Stal Mielec, Polsat Sport

12:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

13:00 „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport Extra

13:25 Bundesliga: 1. FC Union Berlin - VfL Wolfsburg, Eleven Sports 3

14:00 Serie A Tim: US Sassuolo Calcio - Brescia Calcio, Eleven Sports 4

14:20 strzelectwo: mistrzostwa Europy w strzelaniach pneumatycznych we Wrocławiu, Polsat Sport Fight

14:25 Eredivisie: PSV Eindhoven - Feyenoord Rotterdam, Polsat Sport Extra

14:25 Fortuna: Liga: 1. FC Slovacko Uherské Hradiště - SK Slavia Praga, Polsat Sport Premium 1

14:30 bobsleje, mistrzostwa świata w Altenbergu: 4. przejazd czwórek mężczyzn, Polsat Sport Extra

14:45 PlusLiga: Aluron Virtu CMC Zawiercie - PGE Skra Bełchatów, Polsat Sport

14:55 Serie A Tim: US Lecce - Atalanta BC Bergamo, Eleven Sports 1

14:55 Serie A Tim: Parma Calcio - SPAL 2013 Ferrara, Eleven Sports 2

15:05 „Sport w Super Polsacie” - magazyn, Super Polsat

15:30 łyżwiarstwo szybkie: mistrzostwa świata w wieloboju sprinterskim w Hamarze, Polsat Sport Extra

15:50 strzelectwo: mistrzostwa Europy w strzelaniach pneumatycznych we Wrocławiu, Polsat Sport Fight

16:30 bobsleje, mistrzostwa świata w Altenbergu: przejazd czwórek mężczyzn, Polsat Sport News

6:50 e-sport, Counter-Strike: Global Offensive, ESL Pro Tour: Intel Extreme Masters w Katowicach, Polsat Games

17:00 Carabao Cup, finał: Aston Villa FC Birmingham - Manchester City FC, Eleven Sports 1

17:20 strzelectwo: mistrzostwa Europy w strzelaniach pneumatycznych we Wrocławiu, Polsat Sport Fight

17:30 Liga Siatkówki Kobiet: Grot Budowlani Łódź - ŁKS Commercecon Łódź, Polsat Sport

17:30 Energa Basket Liga: Enea Astoria Bydgoszcz - HydroTruck Radom, Polsat Sport Extra

17:55 Serie A Tim: Cagliari Calcio - AS Roma Rzym, Eleven Sports 2

17:55 Bundesliga: Werder Brema - Eintracht Frankfurt, Eleven Sports 3

18:25 La Liga Santander: RCD Mallorca - Getafe CF, Eleven Sports 4

18:50 strzelectwo: mistrzostwa Europy w strzelaniach pneumatycznych we Wrocławiu, Polsat Sport Fight

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:45 (Eleven Sports 1), 20:15 (Canal+ i Canal+ 4K Ultra HD) i 21:15 (Canal+ 1) La Liga Santander: Real Madryt CF - FC Barcelona, Eleven Sports 1, Canal+, Canal+ 1 i Canal+ 4K Ultra HD

20:00 Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - AZ Alkmaar, Polsat Sport Extra

20:00 Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 2

20:30 PlusLiga: BKS Visła Bydgoszcz - Cuprum Lubin, Polsat Sport

20:40 Serie A Tim: Juventus FC - Inter Mediolan, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

21:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

21:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

21:30 Liga Europy piłkarzy: „Magazyn Ligi Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

22:30 narciarstwo dowolne: Puchar Świata w Czimbułaku, Polsat Sport News

23:15 „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:40 „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 1 na 2 marca (z niedzieli na poniedziałek)
1:50 Major League Soccer (MLS): Portland Timbers - Minnesota United FC Saint Paul, Polsat Sport Extra

2:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

4:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum Nytro Box Plus HEVC/LAN

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C/LAN z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

119 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 3-4/2020 wersja limitowana

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

25 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox ONE Ultra HD Combo

Najnowszy i najszybszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy...

1 269 zł Więcej...
reklama