reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„W rytmie serca” 6 w kanałach Polsatu

dodano: 2020-02-29 15:29
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat „W rytmie serca” W niedzielę, 1 marca br. o godz. 22:10 w telewizji Polsat , a w kolejnych dniach w stacji Polsat 2, wyemitowany zostanie premierowo pierwszy odcinek szóstego sezonu serialu „W rytmie serca”. Wcześniejsze serie mogą obecnie oglądać widzowie kanałów Polsat 1 i Polsat 2. A co wydarzy się w premierowej odsłonie?

Polsat „W rytmie serca”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Szósty sezon serialu otwierają dramatyczne wydarzenia. Niespodziewany telefon z informacją o śmierci Agnieszki (w tej roli Magdalena Kumorek) pogrąża jej bliskich w głębokiej żałobie. Czy Robert (Piotr Polk) podejmie się roli samotnego ojca? Jak z odejściem matki poradzi sobie jej nastoletni syn? Do Kazimierza wraca Weronika Nowacka (Maria Dębska), która wciąż stara się zrobić wszystko, by ujawnić machlojki byłego ukochanego i postawić go przed sądem. Jednak prokurator Andrzej Siedlecki (Antoni Pawlicki) nie zamierza się tak łatwo poddać. Na przekór Weronice on również przeprowadza się do Kazimierza i wciąż depcze Nowackiej po piętach. Do czego będzie zdolny, byle tylko uratować własną skórę i zachować posadę?

O spokoju może też zapomnieć posterunkowy Sebastian Szarek (Dariusz Toczek) i jego Ewa (Elżbieta Romanowska). Rutynowe badanie w szpitalu burzy ich poukładane życie i wprawia recepcjonistkę w przerażenie. W dodatku nie chce ona obarczać swoimi problemami przyjaciółki, bo choć Maria (Barbara Kurdej-Szatan) w końcu szczęśliwie wyszła za mąż za Adama (Mateusz Damięcki), to wciąż musi się mierzyć z sekretami z przeszłości. Gdy wydaje się, że jest już bliska odkrycia prawdy o biologicznych rodzicach, jej rzekomy ojciec (Paweł Królikowski) dostaje udaru, a brat (Antoni Królikowski) wpada w poważne tarapaty.

Jakby tego było mało, w mieście pojawia się niezwykle atrakcyjna kobieta, która wzbudza ogromne zainteresowanie panów. Okazuje się jednak, że Karolina (Anna Mucha) jest nie tylko piękna ale i bardzo niebezpieczna, bo to właśnie ona odpowiada za nielegalne kasyno, które działa pod Kazimierzem... (więcej tutaj)
 
Barbara Kurdej-Szatan w serialu „W rytmie serca”, foto: Cyfrowy Polsat
Barbara Kurdej-Szatan w serialu „W rytmie serca”, foto: Cyfrowy Polsat


„W rytmie serca” - sezon 6., emisja w niedziele (od 1 marca 2020 roku) o godz. 22:10 w telewizji Polsat. Serial ten będą mogli również oglądać widzowie kanału Polsat 2, a wcześniejsze odcinki mogą obecnie oglądać widzowie stacji Polsat 1 i Polsat 2.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Dreambox ONE Ultra HD 2xS2X Multistream

Najnowszy i najszybszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy...

1 249 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Gold Combo UHD 4K S2X - Netflix

Octagon SF8008 Gold Combo UHD 4K S2X - wersja uznanego...

459 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...
reklama