reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Active Family HD w UPC Polska

dodano: 2020-03-02 10:28 | aktualizacja: 2020-03-02 15:03
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl/Active Family

Active Family HD 2 marca br. oferta sieci kablowej UPC Polska została wzbogacona o kanał Active Family HD. Stacja zameldowała się na pozycji 163 w dekoderach Mediabox i na MediaModułach CI+ oraz na pozycji 418 w dekoderach Horizon i Kaon. Active Family HD jest dostępny w pakiecie Max. Przez dwa pierwsze miesiące, w ramach promocyjnego udostępnienia, zapoznać się z kanałem okazję będą mieli również abonenci pakietu Select.

Active Family


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Stacja lifestylowa Active Family oferuje rozrywkę dla całej rodziny. Promuje aktywny styl życia, przedstawia światowe trendy w różnych dziedzinach oraz porusza ważne życiowe kwestie i problemy. Telewizja prezentuje programy o różnorodnej tematyce, od pozycji rozrywkowych, przez poradnikowe, filmy przyrodnicze i dokumentalne, po reality shows, teleturnieje i formaty z gwiazdami. Na wesoło, na poważnie, refleksyjnie, edukacyjnie, a czasem nawet kontrowersyjnie. W ofercie stacji znajdują się zarówno zagraniczne hity telewizyjne, jak i autorskie, rodzime produkcje.

Kanał Active Family wystartował 11 marca 2013 roku, jako Family Sport. Do zmiany nazwy doszło 18 października 2015 roku. Stacja jest dostępna na satelicie w Platformie CANAL+ i Orange TV, a także w wybranych sieciach kablowych i IPTV.

Wraz z wejściem do oferty UPC w marcu, na antenie stacji pojawią się oryginalne produkcje Active Family. Pierwsza z nich to nowy sezon komediowego programu „Gwiazdy na wyjeździe”, realizowany wspólnie ze stołecznym Teatrem Capitol. Show prezentuje pracę gwiazd podczas wyjazdów ze spektaklami teatralnymi. W tej edycji widzowie będą mieli okazję poznać od kuchni pracę zawodową wielu popularnych aktorów, takich jak: Daria Widawska, Olaf Lubaszenko, Sławomir, Łukasz Nowicki, Kacper Kuszewski czy Maciej Damięcki. Premiery programu w czwartki o godz. 23:00. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany 5 marca. Druga pozycją będzie polski serial dokumentalny „Polskie domy za miliony”. Na antenę trafią także nowe brytyjskie produkcje, między innymi osobliwy reality show „Randka z Bestią” (oryg. format „Sexy Beasts”) oraz kolejny sezon hitowego teleturnieju „Sześcian” (oryg. format „The Cube”).
 

Bardzo cieszę się z dołączenia naszego kanału do oferty UPC Polska. Jestem przekonany, że dzięki obecności w sieci tak ważnego operatora na rynku, jeszcze bardziej umocnimy swoją pozycję na Śląsku i Mazowszu. Rozwój dystrybucji pomoże nam również poszerzać liczbę rodzimych produkcji. Show „Gwiazdy na wyjeździe” oraz „Domy za miliony” nie są jedynymi polskimi programami, które trafią na naszą antenę w tym roku. Mamy także w ofercie nowe pozycje dotyczące rekreacji oraz spędzania wolnego czasu

– mówi Przemek Petryszyn, prezes RDF Entertainment sp. z o.o.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Moduł UniCam Pro Evo 4.0

Uniwersalny moduł dostępu UniCam Evo Deltacrypt CI/CI+ v. 4.0. W...

490 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...
reklama