reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ruszył Kanał Sportowy na YouTube

dodano: 2020-03-02 10:45 | aktualizacja: 2020-03-02 11:56
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

Kanał Sportowy 1 marca o godz. 17:00 na YouTube nastąpiła oficjalna inauguracja Kanału Sportowego - projektu tworzonego przez dziennikarzy Mateusza Borka, Michała Pola, Tomasza Smokowskiego i Krzysztofa Stanowskiego - już z nowego studia. Aktualnie Kanał Sportowy ma ponad 90 tys. subskrybentów, a niedzielny materiał, trwający około godzinę, o programach, które pojawią się na tym nowym kanale, ma ponad 130 tys. wyświetleń. W szczytowym momencie transmisję na żywo oglądało ponad 16 tys. internautów.

Kanał Sportowy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jednym z programów, który będzie emitowany w Kanale Sportowym będzie „Misja Futbol”, tworzona we współpracy z Onet.pl. Pierwszy odcinek na żywo miał swoją premierę 2 marca o godz. 10:30. Gospodarzami programu są Mateusz Borek i Tomasz Smokowski, a stałym gościem jest Dariusz Szpakowski z TVP.Wśród innych programów Kanału Sportowego znajdą się m.in.: poniedziałkowa „LigaPL” poświęcona Ekstraklasie, prowadzona przez Łukasza Trałkę, Jakuba Wawrzyniaka i Michała Żewłakowa; audycja „Top 10” we wtorki, omawiająca rankingi piłkarskie, którą poprowadzi Tomasz Smokowski. Dziennikarz ten będzie również gospodarzem „Mojego pierwszego razu” - cyklu rozmów ze sportowcami, oraz „Mówię, sprawdzam” w czwartki.

Natomiast po meczach Ligi Mistrzów UEFA emitowany będzie program „Najlepsza liga świata”. Rozgrywkom ligi hiszpańskiej poświęcona będzie czwartkowa „LaLiga Bonita”. Obie te audycje poprowadzi Michał Pol, tak samo jak „Wasz Kanał Sportowy” emitowany w sobotę, w którym znajdą się omówienia wydarzeń w ligach piłkarskich i odpowiedzi na pytania widzów. Będzie też interaktywny program „Hejtpark” oraz magazyn o Formule 1.

Mateusz Borek poprowadzi program „Mati, ludzie, pieniądze” o finansach w sporcie oraz magazyn o MMA. Ponadto trwają rozmowy nad przeniesieniem z kanału Etoto programu „W ringu”.

Krzysztof Stanowski będzie przygotowywał felietony wideo.

Oprócz tego przewidziano wydania specjalne w przypadku wyjątkowych zdarzeń - „Fakty są takie”, oraz programy golfie, koszykówce, tenisie i żużlu.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Fuba ODE8600 DVB-T/T2 HEVC

Fuba ODE8600 to odbiornik do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T...

125 zł Więcej...

Uchwyt kominowy bezinwazyjny E863M z opaską 5,0m

mocny uchwyt antenowy bezinwazyjny - obejma 5m na komin 

145 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...