reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Wszystko co najważniejsze” - nowy program w Polsat News

dodano: 2020-03-03 11:42
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Polsat News

Eryk Mistewicz Polsat News Program „Wszystko co najważniejsze” zadebiutuje na antenie Polsat News w niedzielę, 8 marca o godz. 18:00. Sobotnią „Debatę tygodnia” poprowadzi od 7 marca Grzegorz Jankowski.

fot. Telewizja Polsat
Eryk Mistewicz Polsat News Wszystko co najważniejsze


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W programie „Wszystko co najważniejsze” Eryk Mistewicz, razem z zaproszonymi gośćmi, będzie rozmawiać o najważniejszych wydarzeniach z kraju i ze świata, które czekają nas w zbliżającym się tygodniu. Wśród gości programu m.in. historycy, pisarze, filozofowie, stratedzy, a także prezydenci miast czy szefowie najważniejszych think-tanków.
 

- W niedzielny wieczór korzystamy z wiedzy specjalistów i ekspertów z różnych dziedzin, którzy przygotują nas do kolejnego tygodnia - mówi Eryk Mistewicz. - Nie tyle zajmujemy się tym, co się wydarzyło, co skupimy się na tym, co się wydarzy, na szanse i ryzyka, na co zwrócić uwagę, najciekawsze i najbardziej wartościowe zjawiska - dodaje prowadzący program „Wszystko co najważniejsze”.

Program powstaje we współpracy z miesięcznikiem opinii „Wszystko Co Najważniejsze” ukazującym się od pięciu lat, którego redaktorem naczelnym jest prof. Michał Kleiber.

Eryk Mistewicz jest prezesem Instytutu Nowych Mediów.

W związku ze zmianami w ofercie Polsat News, program „Debata Tygodnia”, prowadzony dotychczas przez Mistewicza, od 7 marca poprowadzi Grzegorz Jankowski. Program emitowany jest na żywo w soboty o godz. 20:30.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

189 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM920 Ultra HD Triple Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1 790 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

149 zł Więcej...
reklama