reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Wszystko co najważniejsze” - nowy program w Polsat News

dodano: 2020-03-03 11:42
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Polsat News

Eryk Mistewicz Polsat News Program „Wszystko co najważniejsze” zadebiutuje na antenie Polsat News w niedzielę, 8 marca o godz. 18:00. Sobotnią „Debatę tygodnia” poprowadzi od 7 marca Grzegorz Jankowski.

fot. Telewizja Polsat
Eryk Mistewicz Polsat News Wszystko co najważniejsze


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W programie „Wszystko co najważniejsze” Eryk Mistewicz, razem z zaproszonymi gośćmi, będzie rozmawiać o najważniejszych wydarzeniach z kraju i ze świata, które czekają nas w zbliżającym się tygodniu. Wśród gości programu m.in. historycy, pisarze, filozofowie, stratedzy, a także prezydenci miast czy szefowie najważniejszych think-tanków.
 

- W niedzielny wieczór korzystamy z wiedzy specjalistów i ekspertów z różnych dziedzin, którzy przygotują nas do kolejnego tygodnia - mówi Eryk Mistewicz. - Nie tyle zajmujemy się tym, co się wydarzyło, co skupimy się na tym, co się wydarzy, na szanse i ryzyka, na co zwrócić uwagę, najciekawsze i najbardziej wartościowe zjawiska - dodaje prowadzący program „Wszystko co najważniejsze”.

Program powstaje we współpracy z miesięcznikiem opinii „Wszystko Co Najważniejsze” ukazującym się od pięciu lat, którego redaktorem naczelnym jest prof. Michał Kleiber.

Eryk Mistewicz jest prezesem Instytutu Nowych Mediów.

W związku ze zmianami w ofercie Polsat News, program „Debata Tygodnia”, prowadzony dotychczas przez Mistewicza, od 7 marca poprowadzi Grzegorz Jankowski. Program emitowany jest na żywo w soboty o godz. 20:30.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł DeltaCam DUO

Najnowszy uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM DUO REV 2.0 Deltacrypt CI ...

539 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - Netflix

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

449 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 101mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 101mm

250 zł Więcej...
reklama