reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Promocje z okazji 25. urodzin Canal+ [wideo]

dodano: 2020-03-03 14:44
autor: Anita Kaźmierska | źródło: CANAL+

25 lat Canal+ Polska Już niebawem CANAL+ będzie świętował 25-lecie obecności w Polsce. Z tej okazji operator przygotował urodzinowe oferty obejmujące m.in. rabat na usługi telewizyjne do końca roku i promocje VOD. Urodzinową ofertę wspiera kampania reklamowa z bohaterami szajki dobrze znanej z poprzednich odsłon kampanii CANAL+.

25 lat Canal+ Polska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ramach urodzinowych ofert klienci zawierający nowe umowy na pakiety telewizyjne otrzymają rabat w wysokości 25 proc. od ceny abonamentu w każdym miesiącu aż do końca tego roku. Urodzinowy rabat obejmuje wszystkie dostępne aktualnie pakiety telewizyjne, w tym również oferty łączone CANAL+ i Netflix.

CANAL+ zadbał także o abonentów, którzy chcą skorzystać z promocyjnych ofert. Jedną z propozycji jest możliwość obejrzenia jednego filmu VOD w każdy weekend tylko za 1 zł. Wraz z trwaniem kampanii CANAL+ będzie udostępniał dodatkowe, promocyjne oferty i usługi. Urodzinowe oferty z rabatem do końca roku są dostępne również dla klientów przedłużających umowy.

Więcej informacji na stronie internetowej: pl.canalplus.com/urodziny-canal-plus.

Kampania reklamowa
Urodzinowe oferty wspiera kampania reklamowa realizowana w telewizji, internecie, stacjach radiowych, social media i punktach sprzedaży. Za koncept kreatywny i jego realizację odpowiada agencja Havas Warsaw, a za planowanie i zakup mediów Havas Media.

Za oficjalny start CANAL+ w Polsce uznaje się datę 21 marca 1995 roku, kiedy wyemitowano pierwszy program z biura przy ulicy Kawalerii 5 w Warszawie. Wcześniej (od 2 grudnia 1994 roku) programy były emitowane z Paryża za pośrednictwem satelity Eutelsat 2F3.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platforma CANAL+ (ex nc+)


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

TechniSat DigitRadio 10 IR DAB+ WiFi radio Internetowe

Cyfrowe radio DAB+, radio Internetowe oraz radio analogowe UKF/FM od...

529 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

329 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...
reklama