reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanał Active Family HD w ofercie TK Chopin

dodano: 2020-03-04 05:47
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Kablowa Chopin/satkurier.pl

Active Family HD W piątek, 28 lutego br. oferta Telewizji Kablowej Chopin z Wejherowa powiększyła się o kanał Active Family HD, którego nadawcą jest firma R.D.F. Entertainment z Bielska-Białej. Stacja znajduje się na pozycji numer 326 i dostępna jest od pakietu Srebrnego.

Active Family


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W 2013 roku nadawanie rozpoczął kanał Family Sport HD, którego nadawcą była spółka R.D.F. Broadcasting z Bielska-Białej (więcej tutaj). Stacja ta w 2013 roku w standardowej rozdzielczości dołączyła do oferty Telewizji Kablowej Chopin - wersje SD i HD tego kanału to identyczne ramówki (więcej tutaj). W 2015 roku firma R.D.F. Entertainment z Bielska-Białej uruchomiła stację Active Family (SD/HD), która u operatorów zastąpiła Family Sport (SD/HD), chociaż formalnie oba kanały to dwie różne koncesje Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji (KRRiT) (więcej tutaj). Kanał Active Family HD promuje aktywny i zdrowy styl życia. Ramówkę tworzą relacje z różnych dyscyplin sportowych, programy poświęcone ćwiczeniom fizycznym, a także programy edukacyjne i podróżnicze.

Przypomnijmy, iż w środę, 29 stycznia br. oferta Telewizji Kablowej Chopin powiększyła się o takie stacje jak TV Okazje, NTL Radomsko HD, Top Kids Jr HD/Junior Music HD, Ultra TV 4K, Funbox UHD, Filmbox Action, Docubox HD i Gametoon HD (więcej tutaj).
 
Justyna Żyła w programie „Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!”, emitowanym w kanale Active Family HD, foto: R.D.F. Entertainment
Justyna Żyła w programie „Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!”, emitowanym w kanale Active Family HD, foto: R.D.F. Entertainment


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 800UHD

AB CryptoBox 800UHD - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AB...

349 zł Więcej...

'SAT Kurier' abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

1 190 zł Więcej...
reklama