reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat Music HD i Eska Rock TV w sieci Petrus

dodano: 2020-03-04 05:47
autor: Łukasz Knapik | źródło: Petrus/satkurier.pl

Petrus W poniedziałek, 2 marca br. oferta sieci Petrus z Chojnic powiększyła się o dwa kanały muzyczne z portfolio grupy Cyfrowy Polsat, takie jak Polsat Music HD, który znalazł się na pozycji numer 62, oraz Eska Rock TV, który dostępny jest pod numerem 68. Obie trafiły do pakietu Praktycznego UHD. Ponadto operator zwiększył prędkość internetu w ofercie do 1 Gb/s.

Petrus


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- W przypadku jakichkolwiek problemów z odbiorem prosimy o wybranie w ustawieniach dekodera lub telewizora ponownego automatycznego wyszukiwania kanałów lub o kontakt z najbliższym Biurem Obsługi Klienta (BOK) Petrus, w którym otrzymają państwo potrzebne wskazówki techniczne. Życzymy wielu wrażeń i miłego odbioru - poinformował w wydanym komunikacie operator sieci Petrus.

Stacja Muzo.tv rozpoczęła nadawanie 26 września 2014 roku. Dodajmy, iż początkowo kanał ten miał nadawać pod marką P-Music, ale nadawca - grupa Cyfrowy Polsat, zdecydował się przed startem na zmianę nazwy. 26 maja 2017 roku w wyniku decyzji nadawcy stacja Muzo.tv zmieniła się w Polsat Music (więcej tutaj).

Kanał Hip Hop TV wystartował 23 marca 2016 roku. 1 września 2017 roku w wyniku decyzji ówczesnego nadawcy - Grupy ZPR Media, stacja zmieniła się w kanał pod nazwą Eska Rock TV (więcej tutaj).

Przypomnijmy, że we wtorek, 26 listopada 2019 roku oferta sieci Petrus powiększyła się o takie kanały, jak TVP Kultura HD (pozycja numer 52), Polo TV HD (45), Discovery Life HD (22) i Discovery Science HD (23) (więcej tutaj).
 
Olga Szomańska jako Marie Fredriksson w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, emitowanym w kanale Polsat Music HD, foto: Maciej Zawada
Olga Szomańska jako Marie Fredriksson w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, emitowanym w kanale Polsat Music HD, foto: Maciej Zawada


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak alu ścienny AS Sat 25cm

Aluminiowy stojak ścienny 25cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

55 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 190 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 3-4/2020 wersja limitowana

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

25 zł Więcej...
reklama