reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat Music HD i Eska Rock TV w sieci Petrus

dodano: 2020-03-04 05:47
autor: Łukasz Knapik | źródło: Petrus/satkurier.pl

Petrus W poniedziałek, 2 marca br. oferta sieci Petrus z Chojnic powiększyła się o dwa kanały muzyczne z portfolio grupy Cyfrowy Polsat, takie jak Polsat Music HD, który znalazł się na pozycji numer 62, oraz Eska Rock TV, który dostępny jest pod numerem 68. Obie trafiły do pakietu Praktycznego UHD. Ponadto operator zwiększył prędkość internetu w ofercie do 1 Gb/s.

Petrus


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- W przypadku jakichkolwiek problemów z odbiorem prosimy o wybranie w ustawieniach dekodera lub telewizora ponownego automatycznego wyszukiwania kanałów lub o kontakt z najbliższym Biurem Obsługi Klienta (BOK) Petrus, w którym otrzymają państwo potrzebne wskazówki techniczne. Życzymy wielu wrażeń i miłego odbioru - poinformował w wydanym komunikacie operator sieci Petrus.

Stacja Muzo.tv rozpoczęła nadawanie 26 września 2014 roku. Dodajmy, iż początkowo kanał ten miał nadawać pod marką P-Music, ale nadawca - grupa Cyfrowy Polsat, zdecydował się przed startem na zmianę nazwy. 26 maja 2017 roku w wyniku decyzji nadawcy stacja Muzo.tv zmieniła się w Polsat Music (więcej tutaj).

Kanał Hip Hop TV wystartował 23 marca 2016 roku. 1 września 2017 roku w wyniku decyzji ówczesnego nadawcy - Grupy ZPR Media, stacja zmieniła się w kanał pod nazwą Eska Rock TV (więcej tutaj).

Przypomnijmy, że we wtorek, 26 listopada 2019 roku oferta sieci Petrus powiększyła się o takie kanały, jak TVP Kultura HD (pozycja numer 52), Polo TV HD (45), Discovery Life HD (22) i Discovery Science HD (23) (więcej tutaj).
 
Olga Szomańska jako Marie Fredriksson w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, emitowanym w kanale Polsat Music HD, foto: Maciej Zawada
Olga Szomańska jako Marie Fredriksson w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, emitowanym w kanale Polsat Music HD, foto: Maciej Zawada


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 60 cm ze statywem

stalowa antena 60 cm przenośna ze statywem

199 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...
reklama