reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rosyjska wersja HGTV już blisko

dodano: 2020-03-04 17:37
autor: RO | źródło: cableman.ru

HGTV Międzynarodowy kanał HGTV Home & Garden o projektowaniu i aranżacji siedzib ludzkich rozpoczyna nadawanie w Rosji. Firma Media Alliance wprowadzi ten kanał 12 maja 2020 roku. Z kolei od 2 marca br. kluczowe treści HGTV są dostępne w bloku programowym kanału TLC w godzinach 19:10-21:00. Oczywiście chodzi o rosyjską wersję TLC.

HGTV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Odbiorcami HGTV jest głównie żeńska widownia w wieku od 25 do 49 lat. Rocznie stacja emituje do 500 godzin premier, przy czym 100% treści stanowi produkcja własna z udziałem światowej klasy ekspertów.

Media Alliance planuje w najbliższej przyszłości rozpocząć sprzedaż reklam w kanale telewizyjnym. Sponsoring programów jest już możliwy.

Według badania przeprowadzonego przez Discovery w 2019 roku, zainteresowanie projektami domów, wystrojem wnętrz i dekoracjami rośnie na całym świecie. 60% respondentów w Rosji to potwierdziło. Jednocześnie popyt na treści dotyczące domu jest 2,5 razy większy niż podaż.

Marka HGTV Home & Garden istnieje na rynku od 26 lat. W USA zajmuje pierwsze miejsce w weekendy, a w dni robocze mieści się w pierwszej trójce kanałów w czasie najwyższej oglądalności wśród kobiet w grupie 25-54 lata.

W 2019 roku HGTV uruchomiono na kilku największych rynkach Europy, w  tym w Niemczech, Włoszech i Wielkiej Brytanii, gdzie przyciąga uwagę od pierwszych dni nadawania. Polska była pierwszym krajem w Europie z dostępem do HGTV.

 

Źródło: cableman.ru 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka 4K UHD Velocap X Prime

Nagrywarka HDMI  - materiału wideo wysokiej rozdzielczości na zewnętrzne nośniki...

1 090 zł Więcej...

Kabel Cablink 5xGI-18S biały 5m

Włoski, 5-żyłowy przewód koncentryczny 75 Ohm Cablink 5xGI-18S biały 5m...

55 zł Więcej...

Antena Fuba DAT902B LTE

Antena została nagrodzona statuetką SAT Kurier Awards 2015 w kategorii...

129 zł Więcej...
reklama