Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO Ekstraklasy w 4K: Górnik Zabrze – Cracovia. Transmisje live z WTA World Tour Lyon tylko w TVP Sport.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ 4K Ultra HD
20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Górnik Zabrze – Cracovia
Komentarz: Tomasz Ćwiąkła, Marcin Baszczyński CANAL+ Sport
20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Górnik Zabrze – Cracovia
Komentarz: Tomasz Ćwiąkła, Marcin Baszczyński
04:30 (pt/so) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Los Angeles Lakers – Milwaukee Bucks CANAL+ Sport 3
20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Górnik Zabrze – Cracovia
Komentarz: Tomasz Ćwiąkła, Marcin Baszczyński Eleven Sports 1
18:30 Piłka nożna: Championship: 1. FC Nürnberg – Hannover 96
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
21:00 Piłka nożna: La Liga: Deportivo Alavés – Valencia CF
Komentarz: Marcin Pawłowski, Dominik Guziak Eleven Sports 2
20:00 Piłka nożna: Bundesliga: SC Paderborn 07 – 1. FC Köln
Komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak
Eleven Sports 4
18:30 Piłka nożna: Championship: 1. FC Nürnberg – Hannover 96
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
21:00 Piłka nożna: La Liga: Deportivo Alavés – Valencia CF
Komentarz: Marcin Pawłowski, Dominik Guziak Eurosport 1
17:00 Biatlon: Puchar Świata, Nowe Miasto na Morawach: Bieg sprinterski mężczyzn
19:25 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Oslo: Kwalifikacje Golf Channel
18:00 Golf: European Tour, Doha: 2. runda
20:00 Golf: PGA Tour, Bay Hill: 2. runda Polsat Sport
17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: PGE Skra Bełchatów – Cerrad Enea Czarni Radom
20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: Aluron Virtu CMC Zawiercie – Asseco Resovia Rzeszów Polsat Sport Extra
11:25 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Kataru: 1. sesja treningowa
12:20 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Kataru: 1. sesja treningowa
15:05 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Kataru: 2. sesja treningowa
16:00 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Kataru: 2. sesja treningowa
17:30 Biatlon: Puchar Świata, Nowe Miesto na Morawach: Bieg sprinterski mężczyzn
20:00 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: Asseco Arka Gdynia – Polski Cukier Toruń TVP Sport
13:00 Tenis: WTA World Tour, Lyon: 1/4 finału