reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Światłowody Nexery także dla klientów UPC

dodano: 2020-03-06 14:40
autor: Jerzy Kruczek | źródło: UPC Polska

Światłowód T-Mobile Orange Nexera będzie świadczyć UPC Polska usługi hurtowe w modelu BSA. To efekt podpisanej przez operatorów umowy o dostępie do sieci światłowodowych wybudowanych w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (POPC).

światłowód


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ramach umowy oferta UPC będzie dostępna dla mieszkańców gospodarstw domowych podłączonych do sieci światłowodowej, wybudowanej przez Nexerę w ramach drugiego i trzeciego konkursu POPC.
 

UPC kolejny raz podnosi poprzeczkę na rynku internetu gigabitowego i cyfrowej rozrywki. Dzięki partnerstwom infrastrukturalnym, niezależnie od technologii, możemy poszerzać zasięg marki najbardziej polecanej przez klientów i innowacyjnych usług poza dotychczasowe 3,5 mln gospodarstw domowych. Wzmocni to pozycję UPC wśród liderów rynku usług konwergentnych w Polsce

- powiedział Robert Redeleanu, Prezes UPC Polska.

Nexera realizuje ważny dla Polski projekt infrastrukturalny, który ma na celu wyeliminowanie terytorialnych różnic w dostępie do szybkiego, szerokopasmowego internetu. Naszą misję konsekwentnie realizujemy poprzez budowę i zarządzanie światłowodową siecią dostępową w czterech Regionach Polski: łódzkim, świętokrzyskim, Kujaw z Pomorzem i Mazowszem oraz regionie Warmii i Mazur. Opieramy się na technologii FTTH, która zapewnia stabilny dostęp do sieci mieszkańcom wsi i małych miejscowości. Dzięki naszej technologii oraz współpracy z operatorami, takimi jak UPC, każde gospodarstwo, przedsiębiorstwo, szkoła czy instytucja w danym regionie będzie miało szansę na korzystanie z szybkiego i stabilnego łącza. Otwieramy lokalnym społecznościom nowe możliwości na lepsze, ciekawsze życie, pracę i prowadzenie biznesu

- powiedział Jacek Wiśniewski, Prezes Zarządu Nexery.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przepust dachowy średnicy 101mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 101mm

250 zł Więcej...

'SAT Kurier' abonament 2021 + książka ANTENY SATELITARNE

Promocyjny pakiet: roczna prenumerata SAT Kurier 2021 + książka tematyczna ...

109 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SX88+ SE HEVC HD Multistream

Najnowsza wersja satelitarnego odbiornika Octagon SX88+ SE HD, z DX...

249 zł Więcej...
reklama