reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Światłowody Nexery także dla klientów UPC

dodano: 2020-03-06 14:40
autor: Jerzy Kruczek | źródło: UPC Polska

Światłowód T-Mobile Orange Nexera będzie świadczyć UPC Polska usługi hurtowe w modelu BSA. To efekt podpisanej przez operatorów umowy o dostępie do sieci światłowodowych wybudowanych w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (POPC).

światłowód


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ramach umowy oferta UPC będzie dostępna dla mieszkańców gospodarstw domowych podłączonych do sieci światłowodowej, wybudowanej przez Nexerę w ramach drugiego i trzeciego konkursu POPC.
 

UPC kolejny raz podnosi poprzeczkę na rynku internetu gigabitowego i cyfrowej rozrywki. Dzięki partnerstwom infrastrukturalnym, niezależnie od technologii, możemy poszerzać zasięg marki najbardziej polecanej przez klientów i innowacyjnych usług poza dotychczasowe 3,5 mln gospodarstw domowych. Wzmocni to pozycję UPC wśród liderów rynku usług konwergentnych w Polsce

- powiedział Robert Redeleanu, Prezes UPC Polska.

Nexera realizuje ważny dla Polski projekt infrastrukturalny, który ma na celu wyeliminowanie terytorialnych różnic w dostępie do szybkiego, szerokopasmowego internetu. Naszą misję konsekwentnie realizujemy poprzez budowę i zarządzanie światłowodową siecią dostępową w czterech Regionach Polski: łódzkim, świętokrzyskim, Kujaw z Pomorzem i Mazowszem oraz regionie Warmii i Mazur. Opieramy się na technologii FTTH, która zapewnia stabilny dostęp do sieci mieszkańcom wsi i małych miejscowości. Dzięki naszej technologii oraz współpracy z operatorami, takimi jak UPC, każde gospodarstwo, przedsiębiorstwo, szkoła czy instytucja w danym regionie będzie miało szansę na korzystanie z szybkiego i stabilnego łącza. Otwieramy lokalnym społecznościom nowe możliwości na lepsze, ciekawsze życie, pracę i prowadzenie biznesu

- powiedział Jacek Wiśniewski, Prezes Zarządu Nexery.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Android Di-Way X96 Air 8K

DI-WAY AND-X-96 Air to urządzenie - player 8K UHD, który ...

249 zł Więcej...

Transmiter HDMI Megasat Premium do max. 100m

Bezprzewodowy transmiter HDMI firmy Megasat. Urządzenie pozwala na przesłanie sygnału...

669 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,5m w wersji v2.1 dla...

39 zł Więcej...
reklama