reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-09-28 - 2020-09-29 - 2020-09-30

Sport w polskiej TV 7.03.2020

dodano: 2020-03-05 18:59 | aktualizacja: 2020-03-07 17:49
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV Piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League w 4K: Liverpool FC – AFC Bournemouth. Transmisja live z Pucharu Świata w skokach narciarskich w TVP i Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+

16:00 Piłka nożna: La Liga:
Atletico Madryt –Sevilla FC
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Ćwiąkała

18:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Borussia Mönchengladbach – Borussia Dortmund
Komentarz: Bartosz Gleń, Maciej Murawski
 
CANAL+ 4K Ultra HD

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Liverpool FC – AFC Bournemouth
Komentarz: Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin – Lechia Gdańsk
Komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski
 
CANAL+ Sport

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
VfL Wolfsburg – RB Lipsk
Komentarz: Edward Durda, Grzegorz Kaczmarczyk

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin – Lechia Gdańsk
Komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław
Komentarz: Adam Marchliński, Kazimierz Węgrzyn
 
CANAL+ Sport 2

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Liverpool FC – AFC Bournemouth
Komentarz: Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Arsenal FC – West Ham United
Komentarz: Piotr Glamowski, Przemysław Rudzki

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Burnley FC – Tottenham Hotspur
Komentarz: Przemysław Pełka, Filip Surma

21:00 Piłka nożna: La Liga:
Getafe CF – Celta Vigo
Komentarz: Cezary Olbrycht, Tomasz Lipiński

23:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Charlotte Hornets – Houston Rockets
Komentarz: Michał Łopaciński, Szymon Szewczyk
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Arka Gdynia – Wisła Płock
Komentarz: Rafał Dębiński, Wojciech Jagoda

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin – Lechia Gdańsk
Komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław
Komentarz: Adam Marchliński, Kazimierz Węgrzyn
 
CANAL+ Now

17:45 Rugby: Puchar Sześciu Narodów:
Anglia – Walia
 
Eleven Sports 1

13:00 Piłka nożna: La Liga: 
SD Eibar – RCD Mallorca
Komentarz: Michał Mitrut, Łukasz Wiśniowski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Hertha BSC – Werder Brema
Komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak,
studio: Maciej Jermakow, Maciej Kruk, Tomasz Urban
Eleven Sports 2

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hamburger SV – SSV Jahn Regensburg
Komentarz: Marcin Pawłowski, Mateusz Majak

16:00 Piłka nożna: Championship: 
Swansea City – West Bromwich Albion
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
Eleven Sports 3

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Bayer 04 Leverkusen - Eintracht Frankfurt
Komentarz: Julian Kowalski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 4

13:00 Piłka nożna: La Liga: 
SD Eibar – RCD Mallorca
Komentarz: Michał Mitrut, Łukasz Wiśniowski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Bayer 04 Leverkusen – Eintracht Frankfurt
Komentarz: Julian Kowalski, Dominik Guziak
 
Eurosport 1

10:00 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Oslo:
Konkurs skoków

11:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Kvitfjell:
Zjazd mężczyzn

12:15 Biegi narciarskie: Pucharu Świata, Oslo:
Bieg na 30 km stylem klasycznym kobiet

14:00 Biatlon: Puchar Świata, Nowe Miasto na Morawach:
Sztafeta kobiet

15:15 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Oslo:
Konkurs drużynowy

17:15 Puchar Świata, Nowe Miasto na Morawach:
Sztafeta mężczyzn
 
Eurosport 2

12:30 Kolarstwo kobiet: Strade Bianche:
Wyścig 

13:50 Kolarstwo kobiet: Strade Bianche:
Wyścig 

15:50 Jeździectwo: Global Champions Tour, Doha:
Zawody 
 
Golf Channel

10:30 Golf: European Tour, Doha:
3. runda

20:30 Golf: PGA Tour, Bay Hill:
3. runda
 
nSport+

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Arka Gdynia – Wisła Płock
Komentarz: Rafał Dębiński, Wojciech Jagoda

18:30 Piłka nożna: La Liga:
FC Barcelona – Real Sociedad
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

20:30 Siatkówka kobiet: Serie A1:
Imoco Volley Conegliano – Banca Valsabbina Millenium Brescia
 
Polsat Sport Premium 1

17:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
FC Viktoria Pilzno – SK Dynamo Czeskie Budziejowice
 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Chrobry Głogów – GKS Tychy

14:45 Siatkówka kobiet: Puchar Polski: 
MKS SAN-Pajda Jarosław – Grupa Azoty Chemik Police

18:00 Siatkówka kobiet: Puchar Polski: 
Developres SkyRes Rzeszów – DPD Legionovia Legionowo

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Indykpol AZS Olsztyn – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

22:30 Boks: Gala, Dzierżoniów: 
Ewa Brodnicka – Djemilla Gontaruk

03:00 (so/nd) Boks: Gala, Nowy Jork: 
Robert Helenius – Adam Kownacki
 
Polsat Sport Extra

14:00 Biatlon: Puchar Świata, Nowe Miasto na Morawach:
Sztafeta kobiet

15:20 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Heerenveen:
Zawody 

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Trefl Sopot – WKS Śląsk Wrocław

20:45 Piłka nożna: Eredivisie:
sc Heerenveen – AFC Ajax

04:00 (so/nd) Sporty walki: UFC 248: 
Zhang Weili – Joanna Jędrzejczyk
 
Polsat Sport Fight

20:00 Boks: Gala, Dzierżoniów: 
Damian Wrzesiński – Sergio Puente
 
Polsat Sport News

11:00 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Kataru:
3. sesja treningowa
    

11:50 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Kataru:
3. sesja treningowa

15:05 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Kataru:
1. sesja kwalifikacyjna

15:30 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Kataru:
2. sesja kwalifikacyjna
    
16:00 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Kataru:
1. sesja kwalifikacyjna

16:25 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Kataru:
2. sesja kwalifikacyjna

17:00 Biatlon: Puchar Świata, Nowe Miasto na Morawach:
Sztafeta mężczyzn

19:30 Piłka nożna: Major League Soccer: 
New England Revolution – Chicago Fire
 
Sportklub

11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Pinar Karşiyaka – Bahcesehir Koleji

13:15 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Ogm Ormanspor – Türk Telekom

18:30 Futsal: Futsal Ekstraklasa: 
ZKS Gatta Active Zduńska Wola – Rekord Bielsko-Biała

TVP 1

15:15 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Oslo:
Konkurs drużynowy
 
TVP Sport

12:35 Piłka ręczna kobiet: PGNiG Superliga Kobiet: 
KPR Gminy Kobierzyce – MKS Perła Lublin

15:15 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Oslo:
Konkurs drużynowy

18:00 Piłka nożna kobiet: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Polska – Mołdawia
Komentarz: Maciej Iwański, Joanna Tokarska

20:10 Boks: Gala, Łomża: 
Artur Szpilka – Siergiej Radczenko

23:30 Boks: Gala, Łomża: 
Artur Szpilka – Siergiej Radczenko

01:05 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Florida Panthers – Montreal Canadiens


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 101mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 101mm

250 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6944 PRO dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

489 zł Więcej...
reklama