reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-10-01 - 2020-10-02 - 2020-10-03

Sport w polskiej TV 8.03.2020

dodano: 2020-03-06 19:21 | aktualizacja: 2020-03-08 13:10
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV Piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League w 4K: Manchester United – Manchester City. Transmisja live z Pucharu Świata w Oslo w TVP i Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków – Lech Poznań
Komentarz: Rafał Wolski, Grzegorz Mielcarski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Piast Gliwice
Komentarz: Rafał Dębiński, Radosław Majdan
 
CANAL+ 4K Ultra HD

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków – Lech Poznań
Komentarz: Rafał Wolski, Grzegorz Mielcarski

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Manchester United – Manchester City
Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny
 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa – Pogoń Szczecin
Komentarz: Bartosz Gleń, Maciej Murawski

15:00 Piłka nożna: Premier League: 
Chelsea FC – Everton FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Manchester United – Manchester City
Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny

20:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Los Angeles Lakers – Los Angeles Clippers
Komentarz: Michał Łopaciński, Radosław Hyży
 
CANAL+ Sport 2

14:00 Piłka nożna: La Liga:
Real Valladolid – Athletic Bilbao
Komentarz: Adam Marchliński, Leszek Orłowski

16:00 Rugby: Puchar Sześciu Narodów:
Szkocja – Francja

18:30 Piłka nożna: La Liga:
Villarreal CF – CD Leganes
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa – Pogoń Szczecin
Komentarz: Bartosz Gleń, Maciej Murawski

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków – Lech Poznań
Komentarz: Rafał Wolski, Grzegorz Mielcarski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Piast Gliwice
Komentarz: Rafał Dębiński, Radosław Majdan
 
CANAL+ Sport 4

14:30 Piłka nożna: Tipico Bundesliga:
Red Bull Salzburg – Sturm Graz
Komentarz: Michał Kornacki, Adam Zakrzewski
 
CANAL+ Now

14:30 Piłka nożna: Tipico Bundesliga:
Red Bull Salzburg – Sturm Graz
Komentarz: Michał Kornacki, Adam Zakrzewski
 
Eleven Sports 1

12:30 Piłka nożna: Serie A:
Parma Calcio 1913 – SPAL 2013

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Bayern Monachium – FC Augsburg
Komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak

18:00 Piłka nożna: Serie A:
Udinese Calcio – ACF Fiorentina

20:45 Piłka nożna: Serie A:
Juventus FC – Inter Mediolan
 
Eleven Sports 2

12:00 Piłka nożna: La Liga:
CA Osasuna – RCD Espanyol
Komentarz: Michał Mitrut, Kuba Ostrowski

15:00 Piłka nożna: Serie A:
AC Milan – Genoa CFC

18:00 Piłka nożna: Bundesliga:
1. FSV Mainz 05 – Fortuna Düsseldorf
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

21:00 Piłka nożna: La Liga:
Real Betis – Real Madryt
Komentarz:  Patryk Mirosławski, Łukasz Wiśniowski
 
Eleven Sports 3

15:00 Piłka nożna: Serie A:
UC Sampdoria – Hellas Verona
 
Eleven Sports 4

12:00 Piłka nożna: La Liga:
CA Osasuna – RCD Espanyol
Komentarz: Michał Mitrut, Kuba Ostrowski

16:00 Piłka nożna: La Liga:
UD Levante – Granada CF
Komentarz: Marcin Pawłowski

18:00 Piłka nożna: Bundesliga:
1. FSV Mainz 05 – Fortuna Düsseldorf
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

20:45 Piłka nożna: Serie A:
Juventus FC – Inter Mediolan
 
Eurosport 1

10:20 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Kvitfjell:
Supergigant mężczyzn

11:45 Biatlon: Puchar Świata, Nowe Miasto na Morawach:
Bieg ze startu wspólnego kobiet

13:35 Biatlon: Puchar Świata, Nowe Miasto na Morawach:
Bieg ze startu wspólnego mężczyzn

14:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Oslo:
Konkurs indywidualny
 
Eurosport 2

13:10 Kolarstwo szosowe: Wyścig Paryż-Nicea:
Etap 1

15:00 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Motocross, Valkenswaard:
Wyścig

16:00 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Motocross, Valkenswaard:
Wyścig
 
Golf Channel

10:30 Golf: European Tour, Doha:
Finał

20:30 Golf: PGA Tour, Bay Hill:
Finał
 
Motowizja

20:30 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Avondale:
Wyścig
 
nSport+

14:00 Piłka nożna: La Liga:
Real Valladolid – Athletic Bilbao
Komentarz: Adam Marchliński, Leszek Orłowski
 
Polsat Sport Premium 1

14:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
Feyenoord Rotterdam – Willem II

16:45 Piłka nożna: Eredivisie: 
FC Groningen – PSV Eindhoven
 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
PGE FKS Stal Mielec – Bruk-Bet Termalica Nieciecza

14:45 Siatkówka kobiet: Puchar Polski:
Finał

18:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Trefl Gdańsk – VERVA Warszawa ORLEN Paliwa

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
GKS Katowice – Jastrzębski Węgiel
 
Polsat Sport Extra

11:45 Biatlon: Puchar Świata, Nowe Miasto na Morawach:
Bieg ze startu wspólnego kobiet

14:30 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata,  Heerenveen:
Zawody

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
PGE Spójnia Stargard – Start Lublin

00:00 (nd/pn) Piłka nożna: Major League Soccer: 
Portland Timbers – Nashville SC
 
Polsat Sport Fight

12:30 Rugby: Ekstraliga: 
RC Arka Gdynia – MKS Ogniwo Sopot
 
Polsat Sport News

11:10 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Kataru:
Rozgrzewka

11:40 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Kataru:
Rozgrzewka

13:45 Biatlon: Puchar Świata, Nowe Miasto na Morawach:
Bieg ze startu wspólnego mężczyzn

14:20 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Kataru:
Wyścig

16:00 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Kataru:
Wyścig

17:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
SK Slavia Praga – AC Sparta Praga
 
Sportklub

11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Teksüt Bandirma BK – Istanbul Büyükşehir Belediyesi

13:30 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga: 
THW Kiel – Rhein-Neckar Löwen

16:00 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga: 
Füchse Berlin – SG Flensburg-Handewitt
 
TVP 1

14:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Oslo:
Konkurs indywidualny
 
TVP 3

13:00 Piłka nożna: 2. Liga:
Górnik Łęczna – Widzew Łódź
 
TVP Sport

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków – Lech Poznań
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Marcin Żewłakow

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
Energa MKS Kalisz – Zagłębie Lubin

23:35 Tenis: WTA World Tour, Monterrey:
Finał


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Linbox WS-6944 PRO dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

489 zł Więcej...

Antena Famaval 125TRX grafit

Portugalska antena podświetlana firmy Famaval 125TRX - 125cm, do instalacji...

350 zł Więcej...

Multiswitch Opticum Red dCSS 52-32

Multiswitch Opticum Red dCSS  - przestawka UniCable, SCR, do rozbudowy...

359 zł Więcej...
reklama