reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Targi CabSat i BroadCast Asia przełożone na jesień

dodano: 2020-03-09 11:26 | aktualizacja: 2020-03-09 12:03
autor: Janusz Sulisz | źródło: satkurier.pl/CABSAT/BroadCastAsia

Cabsat Broadcast Asia logo 360px.jpg Niestety epidemia koronawirusa zbiera żniwo, jeśli chodzi o wszelkie imprezy targowe, w tym te dla nadawców i mediów. Przełożono znane targi w Dubaju, czyli CABSAT 2020, które miały odbyć się w dniach 31.03-2.04.2020. W zaplanowanych terminie 9-11.06.2020 nie odbędą się też targi nadawców w Singapurze czyli BroadcastAsia. Na razie nie podano informacji co z targami ANGAcom 2020 w Kolonii i IFA 2020 w Berlinie.

satkurier.pl
Koronawirus Cabsat broadcast asia 2020 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Obawy związane z COVID-19 spowodowały, że Informa - organizator targów ConnecTechAsia / BroadcastAsia, przełożył tegoroczną wystawę na inny termin od 29 września do 1 października 2020 r. Wydarzenie pierwotnie zaplanowano w dniach od 9 do 11 czerwca w Marina Bay Sands w Singapurze.

Targi w Dubaju, czyli CABSAT 2020 także dołączyły do rosnącej listy anulowanych i przełożonych wydarzeń na całym świecie w wyniku wybuchu wirusa. Wydarzenie odbędzie się teraz w październiku.

W oświadczeniu organizatorzy CABSAT napisali:

- W świetle ewolucji globalnego rozwoju wokół wirusa COVID-19 Dubai World Trade Centre uważnie monitoruje sytuację, szczególnie jeśli dotyczy naszych kluczowych zainteresowanych i uczestników z całego świata we wszystkich naszych nadchodzących imprezach.

Chociaż Zjednoczone Emiraty Arabskie pozostają całkowicie bezpieczne w podróży i wdrożyły najsurowsze protokoły medyczne i higieniczne, w pełni zdajemy sobie sprawę, że w przypadku niektórych określonych programów mamy znaczną większość kluczowych uczestników znaczących dla programu imprezy, którzy nie mogą podróżować z powodu ograniczeń w ich kraje ojczyste. W związku z tym ściśle współpracujemy, aby zapewnić, że potrzeby naszych klientów są najskuteczniej zaspokajane, i że brany jest pod uwagę silny udział międzynarodowy w tych niezwykłych czasach.

Biorąc pod uwagę ten kontekst, CABSAT, wiodące targi na Bliskim Wschodzie i w Afryce w zakresie tworzenia treści, produkcji i emisji oraz transmisji satelitarnej i dystrybucji zostały przełożone z 31 marca - 2 kwietnia na 26 - 28 października 2020 r.

Nasza decyzja zapada po długich rozważaniach w porozumieniu z głównymi uczestnikami wydarzenia, którzy zdecydowanie poparli nasze ustalenie priorytetów w zakresie wspólnych interesów zarówno globalnych wystawców, jak i kluczowych klientów z regionu. Ponieważ wydarzenie zostało przesunięte na 26–28 października 2020 r., CABSAT ułatwi większy udział we wszystkich naszych globalnych społecznościach, umożliwiając wszystkim bardziej integracyjny dostęp.

Zapraszamy na CABSAT 2020 w październiku. Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wystawy na świecie


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

329 zł Więcej...

Rolka kabla Teleste 113 Ultra HD Cu 100m

Bardzo wysokiej jakości biały przewód koncentryczny 75 Ohm Teleste 113...

350 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

1 290 zł Więcej...
reklama