reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wystartował Katoflix - katolicki Netflix

dodano: 2020-03-10 10:20
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

Katoflix Studio Katolik z Krakowa uruchomiło w lutym br. serwis TVOD pod nazwą Katoflix. Umożliwia on odpłatny dostęp do produkcji filmowych, które poruszają tematy wiary, sensu życia, historii życia świętych, itp. Nie jest to jednak usługa subskrypcyjna, jak Netflix czy HBO GO - w Katoflixie płaci się za pojedyncze produkcje (do 10 zł za film lub odcinek). Hasłem Katoflixa jest „Vide Opera Dei!” (w skrócie VOD), czyli „Oglądaj Dzieła Boże!”.

Katoflix


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Twórcy Katoflixa określają ten serwis chrześcijańskim kinem internetowym, które umożliwia legalny dostęp do produkcji filmowych w dowolnym miejscu i dowolnym czasie.
 

- Katoflix to przestrzeń, gdzie znajdziesz starannie wyselekcjonowane produkcje. Szukamy filmów, które mogłyby Cię zainteresować, zainspirować, zastanowić, skłonić do zmian w Twym życiu... lub wywołałyby uśmiech na Twojej twarzy. Chcemy Ci zaoferować produkcje, które bez obaw pokażesz swoim dzieciom, polecisz znajomym lub podsuniesz komuś, kto przeżywa trudne momenty w swym życiu - informuje Studio Katolik. - Naszym marzeniem jest stworzenie przestrzeni, która wykorzystując siłę przekazu filmowego, będzie prowadziła do Boga.

Jak zapewniają twórcy, misja Katoflixa nie ogranicza się tylko do bycia źródłem legalnego dostępu do filmów, które opuściły sale kinowe - równie ważne jest, by zabiegać o produkcje, które nie były do tej pory dystrybuowane w naszym kraju lub są dostępne tylko na płytach DVD. Katoflix chce też aktywnie wspierać chrześcijańskich twórców filmowych poprzez pomoc w promocji i dystrybucji ich dzieł.

Wśród współpracujących z Katoflixem producentów i dystrybutorów znajdują się: SPI International i Kino Świat. Zobacz pełną listę podmiotów.

Tytuły wybranych produkcji dostępnych na Katoflixie: „Nieplanowane”, „Dogonić marzenia”, „Listy do ojca Jakuba”, „Wszystko o człowieku”, „Paweł z Tarsu”, „Największy dar”, „Chleb z nieba” i „Sprawa Chrystusa”.

Właścicielem Katoflixa jest Studio Katolik - prowadzone przez Zgromadzenie Zakonne Salwatorianów.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł UniCam Prime

Najnowsza wersja uniwersalnego modułu dostępu UniCam Prime - następca Unicam...

499 zł Więcej...

Antena Fuba DAT902B LTE

Antena została nagrodzona statuetką SAT Kurier Awards 2015 w kategorii...

129 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM920 Ultra HD Triple Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1 790 zł Więcej...
reklama