reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Niedzielne msze św. na platformie WP Pilot

dodano: 2020-03-12 17:20
autor: Anita Kaźmierska | źródło: WP

WP Pilot Platforma WP Pilot uruchomi w niedzielę, 15 marca specjalny kanał. Będzie on transmitował msze święte z Bazyliki Archikatedralnej w Warszawie pod wezwaniem św. Jana Chrzciciela. Transmisja zacznie się o godzinie 8:00. Później, na żywo, WP Pilot pokaże msze o 9:30, 11:00, mszę z udziałem dzieci o 12:30,a także msze o 18:00 i 19:00.

WP Pilot


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

– Wirtualna Polska ma misję pomagać swoim użytkownikom. Episkopat zaapelował do wiernych o uczestniczenie we mszy poprzez transmisje internetowe, radiowe i telewizyjne. Chcemy dać taką możliwość naszym widzom, dla których niedzielna msza święta jest najważniejszym duchowym wydarzeniem tygodnia. Połączyliśmy więc siły WP Pilota i zespołu produkcyjnego WP, żeby być dla naszych użytkowników przez cały dzień – mówi Tomasz Machała, szef WP Pilota.

Niedzielne msze będą transmitowane również na stronie głównej Wirtualnej Polski, która każdego dnia dociera do prawie 7 mln użytkowników.
 

– Ta inicjatywa to przykład tego, jak nowoczesne media mogą troszczyć się o swoich użytkowników. Możliwość udziału w wydarzeniach religijnych online pozwoli uniknąć konieczności uczestnictwa w spotkaniach zbiorowych, a tym samym zmniejszyć ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa – mówi Piotr Mieśnik, p.o. redaktora naczelnego WP.

WP Pilot to platforma do odbioru tradycyjnej telewizji w wersji online. Umożliwia oglądanie ponad 90 kanałów telewizyjnych w tym ogólnotematycznych, filmowych, sportowych oraz tych, skierowanych do najmłodszych. Spośród nich ponad 30 stacji jest dostępnych w darmowym pakiecie.

Usługa jest dostępna poprzez stronę internetową, aplikacje na platformy Android, iOS, Windows i Xbox oraz z wykorzystaniem Chromecast i Airplay. Zgodnie z badaniem Gemius/PBI, w lutym 2020 roku z WP Pilot korzystało ponad 2 mln realnych użytkowników.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...