reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wyborcza.pl i Orange na jednym rachunku

dodano: 2020-03-13 05:38
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora/satkurier.pl

„Gazeta Wyborcza” Od środy, 11 marca 2020 roku klienci sieci Orange Polska mogą połączyć swój rachunek za telefon z rachunkiem za prenumeratę cyfrową dziennika „Gazeta Wyborcza” (Agora). „Dolicz do rachunku Orange” to nowa opcja płatności za subskrypcję treści na wyborcza.pl - dostęp do dziennikarstwa, na którego zakup zdecydowało się ponad 200 tys. prenumeratorów. Dostawcą płatności i rozwiązania technicznego jest firma DVMP z grupy Digital Virgo.

„Gazeta Wyborcza”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Opłaty za wszystkie usługi cyfrowe powinny być proste, wygodne i bezpieczne. Nasza współpraca z Orange spełnia wszystkie te kryteria i jest kolejnym, konsekwentnym krokiem w realizacji strategii cyfrowej „Gazety Wyborczej”, skupionej wokół czytelników. W zespole wyborcza.pl cały czas poszukujemy nowych rozwiązań ułatwiających im korzystanie z subskrypcji, obserwując uważnie m.in. rozwój usług telekomunikacyjnych

- mówi Danuta Breguła, dyrektorka strategii subskrypcyjnej „Gazety Wyborczej”.


Dzięki współpracy Orange Polska i „Gazety Wyborczej” abonenci tej sieci telekomunikacyjnej podczas zakładania konta bezpośrednio na stronie  internetowej „Gazety Wyborczej” będą mogli wybrać opcję „Dolicz do rachunku Orange” jako metodę płatności za subskrypcję (przejdź na stronę). Po krótkiej weryfikacji zostaną prenumeratorami cyfrowej wersji dziennika, a opłata za subskrypcję zostanie automatycznie doliczona do rachunku z sieci Orange i będzie widoczna na kolejnej fakturze. Wybór opcji „Dolicz do rachunku Orange” nie wymaga podłączenia do konta użytkownika wyborcza.pl karty płatniczej - jest więc to opcja dla tych internautów, którzy nie chcą przekazywać takich danych lub np. nie posiadają karty. W dowolnym momencie każdy subskrybent może zmienić formę płatności na inną lub wyłączyć usługę. 

Na start współpracy wyborcza.pl przygotowała specjalną promocję dla klientów Orange Polska, dzięki której abonenci tej sieci otrzymają miesięczny dostęp do treści wyborcza.pl w prezencie. 

Z opcji „Dolicz do rachunku Orange” mogą skorzystać klienci abonamentów mobilnych Orange. Dostawcą płatności i rozwiązania technicznego jest firma DVMP z grupy Digital Virgo. Warto pamiętać, że włączona blokada zakupów mobilnych uniemożliwia korzystanie z tego rozwiązania.

Dodajmy, że jest to kolejny przykład współpracy Orange Polska i „Gazety Wyborczej” (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Orange


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Opticum HD Sloth Combo Plus Mini

Odbiornik cyfrowy HD Combo (DVB-S2 + DVB-T/T2/C) PVR Ready marki...

239 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap X Pro

Nagrywarka HDMI  - materiału wideo wysokiej rozdzielczości na zewnętrzne nośniki...

1 290 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...
reklama