reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Play Now: 40 kanałów odkodowanych do końca marca

dodano: 2020-03-13 11:54
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Play

Play Now odkodowane 40 kanałów Play przygotował niespodziankę dla tych, którzy muszą zostać w domu. Pakiety Extra oraz Kids, w sumie 40 kanałów, będą odkodowane do końca marca br. dla wszystkich posiadających dostęp do usług Play Now oraz Play Now TV.

Play Now odkodowane 40 kanałów


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zamknięte kina, teatry czy muzea ograniczają dostęp do kultury i rozrywki. Z kolei zamknięcie szkół i placówek oświatowych stanowi wyzwanie dla wielu uczniów i ich rodziców, którzy będą musieli zorganizować bezpieczne aktywności swoim dzieciom. Play wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów wprowadza otwarte okno dla dwóch pakietów.

Otwarty, darmowy dostęp do kanałów z pakietu Extra oraz Kids obejmie każdego klienta, który ma dostęp do Play Now w swoim abonamencie telekomunikacyjnym lub Play Now TV, która jest ofertą z urządzeniem TV Box. To dodatkowe 40 kanałów, które bez dodatkowych opłat można oglądać od 12 do 31 marca br.

W Pakiecie Extra można znaleźć m.in. stacje z grupy BBC (BBC Earth, BBC First, BBC Brit oraz BBC World News), A+E (Polsat Crime+Investigation, H2 History, Lifetime) czy ViacomCBS (Polsat Comedy Central Extra, MTV Live HD). W pakiecie nie zabrakło też kanałów oferujących seriale - AXN, AMC, Epic Drama, Sci Fi czy 13 Ulica. Fanów sportu (w tym tego wirtualnego) oraz motoryzacji powinny ucieszyć Extreme Sports Channel, Ginx Esports TV oraz Motowizja. Poza tym do dyspozycji użytkowników operator oddaje też bogatą bibliotekę filmów, seriali, programów w bibliotece Paramount Play.

Pakiet Kids z kolei powinien ucieszyć wszystkie dzieci i ich rodziców. W jego skład wchodzą kanały emitujące bajki i programy edukacyjne dla wychowanków w każdym wieku. Można tu znaleźć takie kanały dziecięce, jak Nickelodeon, Cartoon Network, Nick Jr, Baby TV, Polsat JimJam, Duck TV, Da Vinci, Boomerang oraz CBeebies.

Osoby, które po 31 marca będą jeszcze chciały oglądać treści z pakietów Extra i Kids, będą miały możliwość skorzystania z okresu próbnego, który wynosi 90 dni w usłudze Play Now TV i 30 dni w Play Now.

Z Play Now można korzystać poprzez aplikację na smartfony i tablety z systemem iOS oraz Android, przez niedawno odświeżony portal na stronie www.playnow.pl, dekodery Play Now TV Box, a także telewizory i przystawki telewizyjne z systemem Android TV. Dodatkowo, co ważne, korzystanie z Play Now za pośrednictwem Internetu od Play nie pomniejsza pakietu danych.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel Cablink 5xGI-18S biały 5m

Włoski, 5-żyłowy przewód koncentryczny 75 Ohm Cablink 5xGI-18S biały 5m...

55 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Gold Combo UHD 4K S2X - Netflix

Octagon SF8008 Gold Combo UHD 4K S2X - wersja uznanego...

459 zł Więcej...

Moduł Conax Smit + karta nc+ TNK 1m

Karta startowa TNK Mix na 1 miesiąc + do kompletu...

199 zł Więcej...
reklama