Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Ligi BSL: Frutti Extra Bursaspor – Beşiktaş Sompo Sigorta. Mecze PKO Ekstraklasy, Fortuna 1. Ligi, LaLigi, Serie A, Premier League i Bundesligi zostały odwołane.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+
18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 1. FC Union Berlin – Bayern Monachium (odwołany)
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała CANAL+ 4K Ultra HD
20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Lech Poznań – Legia Warszawa (odwołany)
Komentarz: Przemysław Pełka, Kazimierz Węgrzyn CANAL+ Sport
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – KGHM Zagłębie Lubin (odwołany)
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Maciej Murawski
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Piast Gliwice – Wisła Kraków (odwołany)
Komentarz: Adam Marchliński, Marcin Baszczyński
20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Lech Poznań – Legia Warszawa (odwołany)
Komentarz: Przemysław Pełka, Kazimierz Węgrzyn CANAL+ Sport 2
13:30 Piłka nożna: Premier League: Watford FC – Leicester City (odwołany)
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny
16:00 Piłka nożna: Premier League: Manchester City – Burnley FC (odwołany)
Komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki
18:30 Piłka nożna: Premier League: Aston Villa – Chelsea FC (odwołany)
Komentarz: Piotr Domagała, Michał Gutka CANAL+ Sport 3
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – KGHM Zagłębie Lubin (odwołany)
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Maciej Murawski
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Piast Gliwice – Wisła Kraków (odwołany)
Komentarz: Adam Marchliński, Marcin Baszczyński
20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Lech Poznań – Legia Warszawa (odwołany)
Komentarz: Przemysław Pełka, Kazimierz Węgrzyn CANAL+ Now
15:15 Rugby: Puchar Sześciu Narodów: Walia – Szkocja (odwołany) Eleven Sports 1
04:00 Formula 1: Grand Prix Australii: (odwołane) 3. sesja treningowa
07:00 Formula 1: Grand Prix Australii: (odwołane) Sesja kwalifikacyjna
13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: VfL Bochum – FC Heidenheim (odwołany)
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
15:30 Piłka nożna: Bundesliga: Borussia Dortmund – FC Schalke 04 (odwołany)
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak Eleven Sports 2
13:30 Piłka nożna: Championship: West Bromwich Albion – Birmingham City (odwołany)
15:30 Piłka nożna: Bundesliga: TSG 1899 Hoffenheim – Hertha BSC (odwołany)
Komentarz: Julinan Kowalski, Sebastian Chabiniak Eleven Sports 4
13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: VfL Bochum – FC Heidenheim (odwołany)
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
15:30 Piłka nożna: Bundesliga: Borussia Dortmund – FC Schalke 04 (odwołany)
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak Eurosport 1
13:45 Biatlon: Puchar Świata, Kontiolahti: Bieg na dochodzenie mężczyzn
15:45 Biatlon: Puchar Świata, Kontiolahti: Bieg na dochodzenie kobiet
16:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Vikersund: Konkurs drużynowy (odwołany)
19:00 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Quebeck: Biegi sprinterskie stylem klasycznym kobiet i mężczyzn (odwołane)
20:00 Snooker: Gibraltar Open: 1/2 finału
21:30 Kolarstwo torowe: Wyścig Six Day, Manchester: Dzień 2 (odwołany) Eurosport 2
09:25 Snooker: Gibraltar Open: Dzień 3
01:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night: (odwołane) Kevin Lee – Charles Oliveira Polsat Sport Extra
13:45 Biatlon: Puchar Świata, Kontiolahti: Bieg na dochodzenie mężczyzn
15:45 Biatlon: Puchar Świata, Kontiolahti: Bieg na dochodzenie kobiet
03:30 (so/nd) Boks: Gala, Nowy Jork: Shakur Stevenson – Miguel Marriaga (odwołany) Polsat Sport News
13:00 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Idre: Zawody
23:00 Curling kobiet: Mistrzostwa Świata: Korea Południowa – Japonia
03:00 (so/nd) Curling kobiet: Mistrzostwa Świata: Szkocja – Kanada Sportklub
11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: Gaziantep Basketbol – Teksüt Bandirma BK
13:15 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: Galatasaray Doga Sigorta – Pinar Karşiyaka
15:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: Frutti Extra Bursaspor – Beşiktaş Sompo Sigorta