reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-10-01 - 2020-10-02 - 2020-10-03

Sport w polskiej TV 14.03.2020

dodano: 2020-03-12 20:36 | aktualizacja: 2020-03-14 11:44
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV koszykówka Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Ligi BSL: Frutti Extra Bursaspor – Beşiktaş Sompo Sigorta. Mecze PKO Ekstraklasy, Fortuna 1. Ligi, LaLigi, Serie A, Premier League i Bundesligi zostały odwołane.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+

18:30 Piłka nożna: Bundesliga:
1. FC Union Berlin – Bayern Monachium (odwołany)
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ 4K Ultra HD

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – Legia Warszawa (odwołany)
Komentarz: Przemysław Pełka, Kazimierz Węgrzyn
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin – KGHM Zagłębie Lubin (odwołany)
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Maciej Murawski 

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Piast Gliwice – Wisła Kraków (odwołany)
Komentarz: Adam Marchliński, Marcin Baszczyński 

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – Legia Warszawa (odwołany)
Komentarz: Przemysław Pełka, Kazimierz Węgrzyn
 
CANAL+ Sport 2

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Watford FC – Leicester City (odwołany)
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Manchester City – Burnley FC (odwołany)
Komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Aston Villa – Chelsea FC (odwołany)
Komentarz: Piotr Domagała, Michał Gutka
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin – KGHM Zagłębie Lubin (odwołany)
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Maciej Murawski 

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Piast Gliwice – Wisła Kraków (odwołany)
Komentarz: Adam Marchliński, Marcin Baszczyński 

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – Legia Warszawa (odwołany)
Komentarz: Przemysław Pełka, Kazimierz Węgrzyn
 
CANAL+ Now

15:15 Rugby: Puchar Sześciu Narodów:
Walia – Szkocja (odwołany)
 
Eleven Sports 1

04:00 Formula 1: Grand Prix Australii: (odwołane)
3. sesja treningowa

07:00 Formula 1: Grand Prix Australii: (odwołane)
Sesja kwalifikacyjna

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
VfL Bochum – FC Heidenheim (odwołany)
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Borussia Dortmund – FC Schalke 04 (odwołany)
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 2

13:30 Piłka nożna: Championship: 
West Bromwich Albion – Birmingham City (odwołany)

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
TSG 1899 Hoffenheim – Hertha BSC (odwołany)
Komentarz: Julinan Kowalski, Sebastian Chabiniak
 
Eleven Sports 4

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
VfL Bochum – FC Heidenheim (odwołany)
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Borussia Dortmund – FC Schalke 04 (odwołany)
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eurosport 1

13:45 Biatlon: Puchar Świata, Kontiolahti:
Bieg na dochodzenie mężczyzn

15:45 Biatlon: Puchar Świata, Kontiolahti:
Bieg na dochodzenie kobiet

16:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Vikersund:
Konkurs drużynowy (odwołany)

19:00 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Quebeck:
Biegi sprinterskie stylem klasycznym kobiet i mężczyzn (odwołane)

20:00 Snooker: Gibraltar Open:
1/2 finału

21:30 Kolarstwo torowe: Wyścig Six Day, Manchester:
Dzień 2 (odwołany)
 
Eurosport 2

09:25 Snooker: Gibraltar Open:
Dzień 3

13:10 Kolarstwo szosowe: Wyścig Paryż-Nicea:
Etap 7 (odwołany)

15:10 Snooker: Gibraltar Open:
1/2 finału
 
Golf Channel

20:00 Golf: PGA Tour, Ponte Vedra Beach:
3. runda
 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Olimpia Grudziądz – Podbeskidzie Bielsko-Biała (odwołany)

01:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night: (odwołane)
Kevin Lee – Charles Oliveira
 
Polsat Sport Extra

13:45 Biatlon: Puchar Świata, Kontiolahti:
Bieg na dochodzenie mężczyzn

15:45 Biatlon: Puchar Świata, Kontiolahti:
Bieg na dochodzenie kobiet

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
GTK Gliwice – WKS Śląsk Wrocław (odwołany)

03:30 (so/nd) Boks: Gala, Nowy Jork: 
Shakur Stevenson – Miguel Marriaga  (odwołany)
 
Polsat Sport News

13:00 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Idre:
Zawody

23:00 Curling kobiet: Mistrzostwa Świata:
Korea Południowa – Japonia

03:00 (so/nd) Curling kobiet: Mistrzostwa Świata:
Szkocja – Kanada
 
Sportklub

11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Gaziantep Basketbol – Teksüt Bandirma BK

13:15 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL:
Galatasaray Doga Sigorta – Pinar Karşiyaka

15:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL:
Frutti Extra Bursaspor – Beşiktaş Sompo Sigorta

18:00 Koszykówka kobiet: Energa Basket Liga Kobiet: 
CCC Polkowice – PolskaStrefaInwestycji ENEA Gorzów Wielkopolski  (odwołany)

21:00 Wyścigi samochodowe: NASCAR Xfinity Series, Atlanta:
Wyścig
 
TVP 1

16:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Vikersund:
Konkurs drużynowy (odwołany)
 
TVP Sport

16:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Vikersund:
Konkurs drużynowy (odwołany)

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – Legia Warszawa (odwołany)


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,5m w wersji v2.1 dla...

39 zł Więcej...

Nakładka uszczelniająca gumowa - ceglasta

Gumowa nakładka uszczelniająca poszycie dachu przy maszcie.

20 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...
reklama