reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Zmiany w ramówce TVN

dodano: 2020-03-13 19:20
autor: Jan Borejko | źródło: TVN Media

TVN logo W związku z wyjątkową sytuacją, w której wszyscy się znaleźliśmy kolosalne znaczenie ma rzetelna informacja na temat epidemii. Dlatego już od soboty, 14 marca poranny program TVN 24 "Wstajesz i wiesz" będzie można oglądać także na antenie TVN. Natomiast od poniedziałku 16 marca przygotowane zostaną specjalne wydania „Faktów po południu”, które zapewnią widzom TVN dodatkowe informacje o szerzącej się w Polsce i na świecie epidemii koronawirusa.

TVN


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Fakty po południu” będzie można oglądać o 16:00 oraz o 16:30 na antenie TVN. Natomiast po głównym wydaniu „Faktów” wyemitowany zostanie raport „Uwaga! koronawirus”, w którym głos zabiorą eksperci.  Bieżący dostęp do TVN24 oraz Faktów TVN zapewnia również aplikacja TVN24 GO.
 
Już od poniedziałku, 16 marca „Fakty po południu” będzie można oglądać codziennie również na antenie TVN.

Popołudniowe wydanie Faktów TVN24 to źródło najważniejszych informacji z kraju i ze świata.
W związku z ostatnimi wydarzeniami zespół reporterów „Faktów po południu” skupi się przede wszystkim na dostarczaniu widzom bieżących i sprawdzonych informacji na temat wirusa COVID-19, zmian w codziennym funkcjonowaniu życia społecznego, decyzji władz i podejmowanych środków ostrożności oraz relacji z zagranicy.    

Zaraz po głównym wydaniu „Faktów” wyemitowany zostanie „Uwaga! koronawirus” - raport, w którym eksperci odpowiedzą na najważniejsze pytania o zdrowie, zdementują nieprawdziwe doniesienia i podpowiedzą jak najskuteczniej chronić się przed zakażeniem. 

Emisja: 
  • "Wstajesz i wiesz" - od 14 marca od 6:00 w TVN i TVN24 
  • „Fakty po południu 16:00” oraz „Fakty po południu 16:30” – od 16 marca w TVN i TVN24 
  • „Uwaga! koronawirus” – codziennie po głównym wydaniu „Faktów” od 16 marca na antenie TVN
Dzięki aplikacji TVN24 GO można mieć stały dostęp do bieżących informacji na temat epidemii w każdej chwili i na każdym urządzeniu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł HD+ z kartą 6m

Moduł HD+ z kartą HD+ (gotowy na odbiór w Ultra...

399 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

1 190 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm ze statywem

stalowa antena 60 cm przenośna ze statywem

199 zł Więcej...
reklama