reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat bez „Tańca z gwiazdami” 11 przez koronawirusa

dodano: 2020-03-14 16:33
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami” Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna pogoda pogodynka W piątek, 13 marca br. o godz. 20:05 w telewizji Polsat wyemitowany został premierowo drugi odcinek jedenastego sezonu programu „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami” (a o godz. 22:00 „Kulisy Tańca z gwiazdami” pokazała stacja Polsat Cafe). Z uwagi na zagrożenie koronawirusem COVID-19 widowisko to tym razem, po raz pierwszy w historii, odbyło się bez udziału publiczności w studiu. Dodatkowo na zakończenie odcinka prowadzący Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz poinformowali o zawieszeniu emisji programu do września br.

Polsat „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Czy to koniec programu „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami”? Szokujący zwrot akcji! Programy „na żywo” rządzą się swoimi prawami i często wymykają się jakimkolwiek scenariuszom. To dlatego tak bardzo lubimy je oglądać - dostarczają nam najprawdziwszych emocji. Takich zwrotów akcji podczas wczorajszego live'a programu „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami” nikt się nie spodziewał. Chwilę przed wejściem na antenę Tomasz Oświeciński doznał kontuzji kolana, padły 3 dziesiątki po ognistym tangu Julii Wieniawy-Narkiewicz, która - podobnie jak pozostali uczestnicy show, zatańczyła bez udziału publiczności. Każdy z uczestników dał z siebie wszystko, co więcej - nikt nie odpadł, mimo że planowo mieliśmy pożegnać aż 2 pary! Ten odcinek był wyjątkowy także pod innym względami... Emocje sięgnęły zenitu, gdy prowadzący ogłosili, że w związku z sytuacją w kraju emisja programu zostaje wstrzymana. Show ponownie będziemy mogli oglądać od września br. I miejmy nadzieję, że spotkamy się w tym samym składzie - poinformował nadawca w wydanym komunikacie.

W jedenastej serii programu „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami” rywalizowali: Milena Rostkowska-Galant i Jacek Jeschke, Edyta Zając i Michał Bartkiewicz, Tomasz Oświeciński i Janja Lesar, Anna Karwan i Jan Kliment, Sylwia Lipka i Rafał Maserak, Marcin Bosak i Wiktoria Omyła, Julia Wieniawa-Narkiewicz i Stefano Terrazzino, Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska, Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko, Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz oraz Bogdan Kalus i Lenka Klimentova. Gospodarzami widowiska byli Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz, a w jury zasiądali Iwona Pavlović. Andrzej Grabowski i Michał Malitowski. Producentem programu jest firma Rochstar (więcej tutaj i tutaj).
 
Milena Rostkowska-Galant w programie „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”, foto: WBF
Milena Rostkowska-Galant w programie „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”, foto: WBF
Julia Wieniawa-Narkiewicz w programie „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”, foto: WBF
Julia Wieniawa-Narkiewicz w programie „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”, foto: WBF


„Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami” - sezon 11., emisja od września 2020 roku w telewizji Polsat.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

LNB Twin BEST HG 202 Ultra Black 0,1dB

Wysokiej jakości konwerter satelitarny o współczynniku szumów 0,1 dB i...

79 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...
reklama