reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Tonio & Julia” w Romance TV

dodano: 2020-03-14 13:03
autor: Łukasz Knapik | źródło: Romance TV

Romance TV „Tonio & Julia” Wielkanoc to nie tylko okres rodzinnych spotkań, pełnych życzliwości i miłości, ale także czas namysłu i refleksji nad swoim życiem. Podobnie robi bohater nowego cyklu dramatów obyczajowych Romance TV pod tytułem „Tonio & Julia”. Seria opowiada o losach  wielebnego Tonio, który musi zmierzyć się ze swoim uczuciem sprzed lat. Julia, atrakcyjna terapeutka i miłość jego życia, powraca do ich rodzinnej górskiej miejscowości, gdzie pozostał Tonio, aby wieść spokojne życie duszpasterza. Jak potoczy się ich relacja? Na pierwszy odcinek Romance TV zaprasza w piątek, 10 kwietnia br. o godz. 18:05.

Romance TV „Tonio & Julia”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W święta wielkanocne stacja Romance TV pokaże pierwszą część serii składającej się z sześciu filmów pod tytułem „Tonio & Julia”. Historia bohaterów pokazuje, że nie ma ludzi doskonałych i każdego dotykają problemy, również osób duchownych. Akcja toczy się w pięknej scenerii niewielkiej, górskiej miejscowości Bad Tölz. Główni bohaterowie, ksiądz Tonio i terapeutka Julia, w okresie szkolnym byli w sobie zakochani. Teraz po latach Julia wraca do ich rodzinnego miasteczka. Na domiar złego Tonio ma z nią pracować w gminnym punkcie doradztwa, gdzie będą pomagać ludziom znajdującym się w trudnych sytuacjach życiowych. Współpraca z dawną miłością może okazać się dla młodego, przystojnego księdza największą próbą wiary. Z pewnością pojawienie się Julii wprowadzi dużo zamieszania w jego uporządkowane życie. Początkowo tytułowy bohater nie jest zachwycony z zaistniałej sytuacji, ale z czasem wszystko zaczyna się zmieniać...

W kolejnych częściach ta nietypowa para będzie musiała stawić czoła wielu wyzwaniom, m.in. zająć się młodym sportowcem, któremu świat runął po tym jak w wyniku wypadku amputowano mu nogę, rozwiązać problemy małżeńskie i odwieźć skłóconych małżonków od rozwodu czy zmierzyć się z problemem przemocy domowej. Czy pomaganie innym zbliży ich na nowo do siebie? Czy dawne uczucia bohaterów na nowo odżyją? Jak zakończy się ich współpraca? O tym widzowie przekonają się wkrótce.

Kolejne perypetie Tonia i Julii widzowie Romance TV będą mogli śledzić w: piątek, 10 kwietnia o godzinie 18:05, w sobotę, 11 kwietnia o godzinie 18:05, w niedzielę, 12 kwietnia w godzinach 16:15 i 18:05 oraz w poniedziałek, 13 kwietnia br. w godzinach 16:15 i 18:05.

„Tonio & Julia” - emisja w Romance TV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 219 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Gold Combo UHD 4K S2X - Netflix

Octagon SF8008 Gold Combo UHD 4K S2X - wersja uznanego...

459 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

189 zł Więcej...
reklama