reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sat Film przez koronawirusa z ograniczeniami

dodano: 2020-03-16 05:28
autor: Łukasz Knapik | źródło: Sat Film/satkurier.pl

Sat Film Operator sieci Sat Film z Włocławka w wydanym komunikacie poinformował, iż w związku z zagrożeniem koronawirusem i chorobą Covid-19 w Polsce, od poniedziałku, 16 marca br. zamyka biura obsługi bezpośredniej, a w mieszkaniach abonentów będą wykonywane naprawy tylko w celu korzystania z usług tego operatora.

Sat Film


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Szanowni abonenci! W związku z dynamicznym wzrostem zagrożenia epidemiologicznego, w trosce o bezpieczeństwo państwa jako naszych abonentów, zarząd firmy Sat Film zamyka biura obsługi bezpośredniej we Włocławku (przy ulicy Hutniczej 20 oaz na placu Grodzkim przy Wzorcowni) od poniedziałku, 16 marca 2020 roku przez okres 7 dni z możliwością przedłużenia. Nadal pozostajemy do dyspozycji w komunikacji telefonicznej (54-236-74-12): od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 22:00, w soboty w godzinach od 9:00 do 20:00, w niedziele od 10:00 do 20:00, oraz e-mailowej ([email protected]). W mieszkaniach abonentów będą wykonywane naprawy tylko w celu korzystania z naszych usług. Prosimy o cierpliwość i rozwagę dla naszego wspólnego dobra - czytamy w komunikacie operatora sieci Sat Film.

Dodajmy, że wcześniej operator sieci Sat Film w wydanym komunikacie informował, iż w nocy z poniedziałku na wtorek, z 16 na 17 marca br. w godzinach 1:00-4:00 prowadzone będą prace modernizacyjne sieci i aktualizacja oprogramowania (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...

Konwerter Quad Opticum Robust 0.1dB

Bardzo tani, poczwórny konwerter Universal Quad produkcji Opticum do anten...

55 zł Więcej...

Obejma kominowa mocna pojedyncza E863A - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin z pojedynczą opaską...

119 zł Więcej...