reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Samoloty i drogi w kwietniu w Polsat Viasat Explore

dodano: 2020-03-15 23:43
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Polsat Viasat Explore W kwietniu br. kanał Polsat Viasat Explore poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Taaaki karp!” (sezon 4,), „Pomoc drogowa wagi ciężkiej” (sezon 2.) i „Cmentarzysko samolotów”.

Polsat Viasat Explore


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kwiecień 2020 roku w ofercie kanału Polsat Viasat Explore:

„Taaaki karp!” 4 („Monster Carp” 4)
emisja: od soboty, 4 kwietnia br. o 22:00

Jak czytamy w opisie, Ali Hamidi i jego kumple wędkarze wracają, aby przeżyć nową, niesamowitą przygodę. Przemierzają dzikie tereny Słowenii, docierają na wybrzeże Chorwacji, przejeżdżają włoskie Alpy i docierają do Francji. W czwartej serii programu widzowie znajdą wszystko - począwszy od pełnego akcji wędkowania na niesamowitych jeziorach pełnych wodnych potworów, a skończywszy na najsłynniejszych karpiowych łowiskach na świecie, gdzie wędkarze muszą zmagać się z wyjątkowo trudnymi warunkami. Fanatyków karpi nic nie powstrzyma - ryzykują życie i zdrowie, aby bić rekordy, pokonywać niebezpieczeństwa i łowić prawdziwe rzeczne potwory (więcej tutaj).

„Pomoc drogowa wagi ciężkiej” 2 („Trucking Hell” 2)
emisja: od środy, 8 kwietnia br. o 21:00

Jak czytamy w opisie, program prezentuje ciekawe spojrzenie na dynamiczny świat pomocy drogowej dla ciężarówek. Kamery rejestrują cały przebieg kolejnych misji ratowniczych, od otrzymania wezwania o pomoc w nagłych sytuacjach do uprzątnięcia miejsca wypadku. Policja, służby drogowe i klienci patrzą przez cały czas fachowcom na ręce. Pracownicy firm Crouch Recovery i Lantern Recovery muszą być skuteczni i działać szybko. To prawdziwi eksperci, którzy potrafią poradzić sobie z każdą sytuacją i robią wszystko, co w ich mocy, aby zapewnić pomoc i bezpieczeństwo kierowcom ciężarówek i innym użytkownikom dróg (więcej tutaj).

„Cmentarzysko samolotów” („Plane Reclaimers”)
emisja: od środy, 15 kwietnia br. o 23:00

Gdzie trafiają po śmierci stare samoloty? Niektóre lądują na pustyni, gdzie powoli zżera je rdza, ale inne dzięki dobrodziejstwu recyklingu mają szansę ponownie wzbić się w powietrze. Jak czytamy w opisie, w tej fascynującej serii widzowie mają okazję zobaczyć jedno z największych na świecie cmentarzysk samolotów pasażerskich i transportowych. Poznają barwną ekipę fachowców, których zadaniem jest rozbieranie tych ogromnych maszyn, odzyskiwanie z nich cennych części i przygotowywanie ich na spotkanie z zakładem przetwórstwa metali.
 
Dźwig Liebherr LTM 1090-4 i samochód Ford Transit Connect w programie „Pomoc drogowa wagi ciężkiej”, foto: Viasat World
Dźwig Liebherr LTM 1090-4 i samochód Ford Transit Connect w programie „Pomoc drogowa wagi ciężkiej”, foto: Viasat World


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł Conax Smit + karta nc+ TNK 1m

Karta startowa TNK Mix na 1 miesiąc + do kompletu...

199 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

279 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 3-4/2020 wersja limitowana

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

25 zł Więcej...
reklama