reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

ANGA COM przełożona na 8-10.06 w... 2021 r.

dodano: 2020-03-16 14:48 | aktualizacja: 2020-03-16 17:25
autor: Janusz Sulisz | źródło: ANGA COM

Anga COM 2021 Kolonia 360px.jpg Znana wystawa i konferencja ANGA COM w niemieckiej Kolonii, zaplanowana na połowę maja, została przełożona na przyszły rok. Nowa data to 8-10 czerwca 2021 r. Przyczyną odroczenia wystawy ANGA COM jest rozwój pandemii koronawirusa i odpowiednie zalecenia WHO. SAT Kurier jest stałym partnerem medialnym wystawy ANGA COM. Jak zwykle mieliśmy być na tej wystawie, ale w tym roku nie będzie takiej możliwości.

ANGA COM 2020


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Prosimy wszystkich naszych wystawców, sponsorów, partnerów i przyjaciół o zrozumienie tego nieuniknionego kroku. ANGA COM to dla nas nie tylko show i biznes, ale kwestia serca. Ale uwzględniamy to również w związku z rozwojem, który ma miejsce wśród naszych przyjaciół we Włoszech i na całym świecie. Dlatego przede wszystkim chcemy, aby społeczność światowa zjednoczyła się, aby jak najszybciej opanować pandemię.

Informacje dla zwiedzających i wystawców

Już zarejestrowani uczestnicy konferencji i goście wystawy mogą swobodnie wybrać, czy chcą wykorzystać bilety na wydarzenie w 2021 r., czy anulować je bezpłatnie.

Uczestnicy, którzy chcą bezpłatnie anulować swój bilet, otrzymają zwrot pełnej ceny biletu. W tym celu należy wysłać e-mail na adres ticket[at]angacom.de do 15 kwietnia 2020 r., dołączając swój bilet elektroniczny. Po tym okresie zwrotu nowe bilety elektroniczne na 2021 r. zostaną wysłane do wszystkich innych zarejestrowanych uczestników.

Wszyscy wystawcy, sponsorzy i prelegenci konferencji zostali już osobno poinformowani i mogą w każdej chwili skontaktować się z osobą kontaktową ANGA COM.

Dalsze informacje będą wkrótce dostępne na stronie internetowej www.angacom.de, którą będziemy aktualizować na bieżąco.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wystawy na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Signal ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

799 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...