reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Zmiany w ramówce Polsatu i Polsat News

dodano: 2020-03-16 19:24
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Telewizja Polsat

Polsat News W odpowiedzi na zwiększone zapotrzebowanie na aktualne informacje, od 16 marca „Wydarzenia 12:50” Polsat News są również emitowane od poniedziałku do piątku na antenie Polsatu głównego. Jest to trzecie wydanie „Wydarzeń” w tygodniu na obydwu antenach. Prowadzą je na zmianę Bartosz Kurek, Agnieszka Mosór i Małgorzata Kaliniak. Natomiast nowością w Polsat News jest program „Wszystko o koronawirusie”.

fot. Polsat News
Wszystko o koronawirusie Polsat News


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od 16 marca najważniejsze informacje z kraju i ze świata dla widzów Polsatu głównego w trzech wydaniach „Wydarzeń” - o 12:50, 15:50 i w głównym wydaniu serwisu o 18:50. W Polsat News również o 21:50 „Wydarzenia Wieczorne”.

Natomiast od poniedziałku do piątku o 20:00 dla widzów Polsat News specjalny interaktywny program „Wszystko o koronawirusie” z udziałem ekspertów, w którym widzowie mogą telefonicznie (723 620 784), poprzez media społecznościowe oraz mailowo (covid19(małpa)polsat.com.pl), zadawać pytania z różnych dziedzin: medycyny, prawa i psychologii na temat koronawirusa. Program poprowadzą na zmianę Agnieszka Gozdyra i Grzegorz Jankowski.

W poniedziałek, 16 marca w programie „Wszystko o koronawirusie” gośćmi Agnieszki Gozdyry byli: Jacek Sutryk, prezydent Wrocławia, Wojciech Zabłocki, diagnosta, prof. Włodzimierz Gut, wirusolog, Jakub Kosikowski, lekarz z Puław oraz Tomasz Wiliński, adwokat.

Najnowsze informacje związane z pandemią koronawirusa można śledzić również w internecie na Polsatnews.pl, a także w aplikacji mobilnej Polsat News.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Dreamsky TSC-4K TRIO DVB-S2/T2/C2

Profesjonalny miernik Dreamsky TSC-4K TRIO do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów...

1 990 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 159 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

189 zł Więcej...
reklama