reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanał informacyjny o koronawirusie na Słowacji

dodano: 2020-03-17 22:48 | aktualizacja: 2020-03-18 10:19
autor: Janusz Sulisz | źródło: parabola.cz/www.satelitnatv.sk

corona virus info tv Antik sat 360px.jpg 17 marca br. tematyczny kanał informacyjno-edukacyjny o nazwie Corona Virus Info TV rozpoczął testy na Słowacji. Jego głównym celem jest przyczynienie się do szybkiego rozpowszechniania zweryfikowanych informacji i edukacji szerokich warstw populacji w związku z obecnym zagrożeniem chorobą Covid-19 na Słowacji i na świecie. Operatorem kanału jest Antik Telecom.

satkurier.pl
Corona Virus info TV antik sat Slovakia 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
24-godzinny program stacji Corona Virus Info TV zawiera stale aktualizowane informacje - dane na temat rozwoju chorób w kluczowych obszarach, aktualne ograniczenia dla obywateli, porady dotyczące właściwego dbania o zwiększoną higienę osobistą, a także wywiady z ekspertami i aktualności. Będzie przekazywane doświadczenie w radzeniu sobie z pandemią z innych krajów, w których wydaje się, że największa katastrofalna fala chorób już minęła.
 

- Naszym celem jest przekazanie doświadczenia z rozwojem Covid-19 i jego opanowanie przez komunikację ze społeczeństwem, które nasza firma i ja osobiście zdobyłem w czasie epidemii w Chinach i Republice Słowackiej
- wyjaśnia Igor Kolla, CEO Antik Telecom.

Igor Kolla i chiński zespół przeżyli kwarantannę w Chinach przez ponad 2 miesiące i mają ogromne doświadczenie w zarządzaniu nią zarówno osobiście, jak i biznesowo.
 

- Antik stworzył ten projekt jako działalność non-profit, aby przyczynić się do jak najlepszego zarządzania pandemią koronawirusa na Słowacji. Agencja prasowa Republiki Słowackiej (TASR) współpracuje w zakresie treści dla stacji Corona Virus Info TV. Antik udostępnia prawa do dystrybucji wszystkim pozostałym operatorom telekomunikacyjnym w Republice Słowackiej, którzy są nimi zainteresowani - poinformował operator w komunikacie prasowym.

Nowy kanał telewizyjny emitowany jest 24 godziny na dobę.
Corona Virus Info TV ma przekazywać widzom stale aktualizowane informacje na temat rozwoju choroby.

Corona Virus Info TV uruchomił transmisje testowe w sieciach IPTV Antik Telecom na terenie Słowacji.
Transmisja na żywo w jakości HD i z kodekiem H.264 oczekiwana jest pod koniec tego tygodnia - wtedy będzie dostępna dla wszystkich klientów telewizji mobilnej i internetowej AntikTV. Będzie również otwarta dla klientów usług satelitarnych Antik Sat korzystających z hybrydowych urządzeń.

Źródło: parabola.cz  satelitnatv.sk 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

TNT Sat: dekoder Sagemcom HD + karta

Dekoder Sagemcom HD wraz z kartą TNT Sat. Zapewnia dostęp...

629 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

149 zł Więcej...

Moduł UniCam Prime

Najnowsza wersja uniwersalnego modułu dostępu UniCam Prime - następca Unicam...

499 zł Więcej...
reklama