reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Astro z umową na współprodukcję „Va banque” TVP2

dodano: 2020-03-18 01:18
autor: Łukasz Knapik | źródło: Astro/satkurier.pl

TVP2 TVP 2 Dwójka „Va banque” Spółka Astro poinformowała o podpisaniu z Telewizję Polską umowy, na podstawie której spółka ta będzie współproducentem teleturnieju „Va banque”. Ósmy sezon tego programu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów TVP2 i TVP Rozrywka. Gospodarzem widowiska jest Przemysław Babiarz. Program oparty jest na amerykańskim formacie „Jeopardy!”.

TVP2 TVP 2 Dwójka „Va banque”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Astro odpowiedzialne będzie za castingi i opiekę nad uczestnikami oraz nad częścią merytoryczną, to jest za przygotowanie pytań do wszystkich odcinków.

Uczestnicy odpowiadają na odkrywane hasła pytaniami. Każdy odcinek teleturnieju składa się z trzech rund. Uczestnicy wybierają hasła spośród 6 kategorii, w każdej po 5 pytań, ułożonych od najłatwiejszego do najtrudniejszego. W finale uczestnicy dostają to samo, jedno zagadnienie. Wygraną pieniężną zabiera ze sobą tylko zwycięzca odcinka (więcej tutaj).

„Va banque” - sezon 8., emisja od poniedziałku do piątku o godz. 18:30 w TVP2. Program ten mogą również oglądać widzowie kanału TVP Rozrywka.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 159 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K Hollex UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI marki Hollex o długości 3,0m w wersji...

89 zł Więcej...
reklama