reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„DeFacto Bosacka. Raport” w TTV

dodano: 2020-03-17 09:14 | aktualizacja: 2020-03-18 10:44
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Discovery

TTV „DeFacto” Od wtorku, 17 marca br. na antenie telewizji TTV emitowany jest program „DeFacto Bosacka. Raport”. - Sytuacja, w której się znaleźliśmy, zaskoczyła wszystkich. Każdego dnia w mediach pojawia się tysiące informacji o postępach w walce z koronawirusem (COVID-19). W tym szczególnym czasie kolosalne znaczenie ma rzetelna informacja na temat epidemii. Z tego powodu antenie TTV pojawi się nowość - „DeFacto Bosacka. Raport” - zapowiada nadawca. Program będzie emitowany od poniedziałku do piątku o godz. 18:05, w miejsce widowiska „Sędzia Anna Maria Wesołowska” (sezon 7.).

TTV „DeFacto”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W codziennym programie „DeFacto Bosacka. Raport” poruszane będą tematy związane z ogłoszoną w środę, 11 marca br. pandemią (więcej tutaj i tutaj). Co dzieje się wokół nas, co robić i jak zachowywać się w tej nowej i bardzo trudnej sytuacji? Praca zdalna, zamknięte szkoły, żłobki, przedszkola, instytucje kulturalne, odwołane spotkania i koncerty, oraz statystyki, które zmieniają się z godziny na godzinę - to nas niepokoi, zastanawia i przede wszystkim mnoży pytania. Co robić, żeby się nie zarazić? Kiedy rozpocząć kwarantannę? Co jeść, żeby zwiększyć odporność? Jak zagospodarować czas dzieciom? Jak opiekować się starszymi osobami? Czy wyjść z psem na spacer, czy pójść na siłownię, czy odwołać wizytę u dentysty, na którą czekaliśmy od miesięcy? Czy robić zapasy, a jeśli tak, to które produkty kupić i jak je przechowywać?

Jak czytamy w opisie, Katarzyna Bosacka to dziennikarka z 20-letnim stażem, ale też żona i matka czwórki dzieci. Od lat łączy życie zawodowe z rodzinnym, zajmuje się tematyką zdrowia, higieny, wychowania, żywienia, diety - wszystkim co dotyczy jej i jej bliskich. Tą wiedzą, ona, oraz zaproszeni do jej domu zaprzyjaźnieni eksperci, z którymi współpracuje od lat - lekarze, pediatrzy, immunolodzy, psycholodzy, socjolodzy, seksuolodzy, nianie, trenerzy i dietetyczki - podzielą się z widzami (więcej tutaj).

Emisja serii „DeFacto Bosacka. Raport” odbywać się będzie od poniedziałku do piątku o godzinie 18:05 na antenie TTV. Wcześniej w tym paśmie emitowane były premierowe odcinki „Sędzi Anny Marii Wesołowskiej” (sezon 7.), które po zmianach w ramówce przeniesione zostały na godzinę 10:50 (więcej tutaj i tutaj).
 
Katarzyna Bosacka poprowadzi program „DeFacto Bosacka. Raport”, foto: Bogdan Jabłoński/TVN Discovery
Katarzyna Bosacka poprowadzi program „DeFacto Bosacka. Raport”, foto: Bogdan Jabłoński/TVN Discovery


„DeFacto Bosacka. Raport” - emisja od poniedziałku do piątku (od 17 marca 2020 roku) o godz. 18:05 w TTV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

59 zł Więcej...

Kabel Cablink 5xGI-18S biały 5m

Włoski, 5-żyłowy przewód koncentryczny 75 Ohm Cablink 5xGI-18S biały 5m...

55 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 brązowa

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...
reklama