reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Uwaga! koronawirus” z autobusu miejskiego

dodano: 2020-03-18 10:09
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVN Discovery Polska

Uwaga! koronawirus Od wtorku, 17 marca br. codzienny, emitowany w TVN po głównym wydaniu „Faktów”, raport „Uwaga! koronawirus” jest nadawany z nowego, mobilnego studia mieszczącego się w... elektrycznym autobusie miejskim. - Przyjęliśmy to rewolucyjne rozwiązanie, aby być jeszcze bliżej obecnych wydarzeń oraz zachować jak najwyższe środki ostrożności - informują twórcy programu.

Uwaga! koronawirus


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Uwaga! koronawirus” to specjalne wydanie programu „Uwaga!” emitowane od poniedziałku, 16 marca o godz. 19:25, zaraz po głównym wydaniu „Faktów”. To raport, w którym eksperci odpowiadają na najważniejsze pytania o pandemię, dementują nieprawdziwe doniesienia i dają wskazówki, jak najskuteczniej chronić się przed zarażeniem. Teraz, dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu, reporterzy „Uwagi!” wyjadą na ulice Warszawy.
 

- Nasi widzowie chcą wiedzieć, jak sobie radzić w tej sytuacji. I my im na te pytania odpowiemy - mówi producentka „Uwagi!” Aleksandra Rejnowicz.

Twórcy programu pokażą, jak w obliczu obecnych wydarzeń wygląda stolica Polski, a jej mieszkańcy odnajdują się w obowiązującej od kilku dni trudnej sytuacji. Nie zabraknie też eksperckiej dawki informacji. Zaproszeni do mobilnego studia goście doradzą, jak radzić sobie ze skutkami epidemii oraz jak przetrwać kwarantannę. Spróbują także dać odpowiedź na pytanie, które dziś powoli zadają sobie wszyscy: jakie będą społeczne konsekwencje epidemii?

Raport „Uwaga! koronawirus” codziennie o godz. 19:25 na antenie TVN.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

329 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

829 zł Więcej...

Kabel HDMI - mini HDMI 3,0m

Kabel połączeniowy HDMI - mini HDMI do podłączenia tabletów, smartfonów...

29 zł Więcej...
reklama