reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Czeska Digi TV zmienia nazwę na Telly

dodano: 2020-03-18 15:44 | aktualizacja: 2020-03-18 16:32
autor: Janusz Sulisz | źródło: parabola.cz

Telly platforma Digi tv czechy logo 360px.jpg Czeska telewizja satelitarna i internetowa Digi TV zostanie zaprezentowana widzom pierwszego dnia kwietnia pod nową nazwą, logo i pakietami telewizyjnymi. Operator przedstawi program lojalnościowy i anuluje umowy. Po 5 latach, kiedy czeska grupa inwestycyjna LAMA ENERGY Group weszła do pierwotnej telewizji DIGI, nastąpi znacząca zmiana i rebranding. Od 1 kwietnia br. obecna platforma DIGI zostanie uruchomiona pod nową marką Telly.

Telly
Telly satelitni tv platforma satelitarna 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zmiana nazwy na Telly jest zwieńczeniem kilku lat wysiłków na rzecz modernizacji czeskiej platformy, która zapewnia sygnały telewizyjne zarówno przez satelitę, jak i przez Internet. Dla nowych klientów Telly przygotowała przyjazną i opłacalną ofertę. Nic się nie zmienia dla obecnych klientów, chyba że zdecydują się skorzystać z nowej oferty Telly. Nowością jest to, że Telly zniesie umowy i wprowadzi program lojalnościowy.

Kulminacją przygotowań do brandingu był rok 2019, kiedy wprowadzono dużo innowacji, zwłaszcza w aplikacjach ułatwiających odbiór telewizji przez Internet. Uruchomiono aplikacje dla telewizorów i telewizorów Samsung z systemem operacyjnym Android, zwłaszcza Sony, Philips lub TCL. Jednocześnie DIGI uruchomił nowe aplikacje na urządzenia mobilne z systemami operacyjnymi iOS i Android, aplikację na Apple TV oraz zmodernizował interfejs użytkownika do oglądania telewizji na komputerach i urządzeniach mobilnych. Ponadto stale rozszerza ofertę kanałów w HD do bieżącego 69 kanałów.
 


Od 1.04.2020 oferta będzie prosta i przejrzysta dla wszystkich klientów.
Zostanie ona podzielony na trzy pakiety oznaczone jako Malý, Střední i Velký (Mały, Średni i Duży). Ten ostatni obejmie pełną ofertę Telly oprócz 3 kanałów HBO, które klienci mogą zakupić dla dowolnego pakietu. Pakiet Sport, który odpowiada dzisiejszemu pakietowi Sport Plus, również pozostanie niezależny, oferując elitarne rozgrywki piłkarskie od Premier League, poprzez LaLigę, Bundesligę, do Serie A. Klienci mogą również zakupić Pakiet Sport na krótkie okresy od początku tego roku: 1, 3 lub 7 dni.
 

- Należy podkreślić, że dla naszych obecnych klientów nic się nie zmieni. Jeśli są zadowoleni z aktualnej oferty pakietu DIGI, mogą ją zachować. Ponadto mogą wybierać spośród nowych pakietów Telly - powiedziała Iveta Šlapalová, dyrektor działu obsługi klienta, dodając:

- Wszystkie zainteresowane strony będą mogły wypróbować Telly za darmo przez miesiąc. Po podpisaniu będą mogli zobaczyć całą ofertę Telly - niezależnie od zamówionego pakietu - w ciągu pierwszych 3 miesięcy. Kolejną ważną innowacją jest to, że Telly będzie miała nieograniczone umowy i wprowadzi program lojalnościowy, w którym klienci będą otrzymywać atrakcyjne nagrody co 12 miesięcy.

Innowacje i nowe kanały
Chociaż rok 2019 był rokiem innowacji, w tym roku się to nie skończy, a Telly będzie nadal modernizować. Już w najbliższych tygodniach klienci zobaczą ujednolicenie interfejsu użytkownika dla wszystkich aplikacji, wkrótce zostaną dodane aplikacje do telewizorów LG, nowy kodek H.265 z obsługą Ultra HD / 4K przygotuje Telly do emisji w jakości UHD. Jednocześnie ten kodek obniży wymagania dotyczące przepływności i pozwoli oglądać programy w jakości HD nawet przy wolniejszym połączeniu z Internetem. Będzie też możliwość wyboru z archiwum programów telewizyjnych zgodnie z ich oceną i gatunkami, co pozwoli klientom łatwiej przeglądać ofertę.

Telly planuje uruchomić nową stację CNN Prima News HD oraz kanał dla dzieci Lala TV HD.

Źródło: parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Optibox NGEN H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki OptiBox firmy AX...

109 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...

Odbiornik Linux AX 4K Multibox Combo

AX 4K Multibox Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD od...

449 zł Więcej...