reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Trikolor bezpłatny dla wszystkich

dodano: 2020-03-18 19:16
autor: RO | źródło: cableman.ru

Trikolor Rosyjski operator platformy satelitarnej i internetowej Trikolor na tle trudnej sytuacji spowodowanej koronawirusem, oferuje mieszkańcom Rosji, którzy nie są jego subskrybentami, bezpłatny dostęp do głównych pakietów programowych i filmów za pośrednictwem aplikacji online Trikolor Kino i TV, a także drogą satelitarną.

https://adindex.ru/files2/news/2020_02/279802_trikolor1.jpg
Trikolor


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dostęp można uzyskać na pięciu dowolnych urządzeniach podłączonych do Internetu. Promocja obowiązuje od 19 marca do 12 kwietnia 2020 roku.

Aby oglądać telewizję satelitarną od Trikolor, potrzebny jest odpowiedni zestaw odbiorczy. Aby przeglądać treści w aplikacji Trikolor Kino i TV, należy podłączyć swoje urządzenie mobilne, Smart TV, TV Box lub odbiornik hybrydowy do Internetu i przejść przez autoryzację.

Mówi się o odbiorze satelitarnym ponad 230 kanałów telewizyjnych z pakietu Edinyj platformy Trikolor. Ponad 240 kanałów zawiera pakiet Edinyj Ultra HD, w tym 9 w ultrawysokiej rozdzielczości (4K).

Ponadto uczestnicy akcji i obecni klienci uzyskają dostęp do kina online z biblioteką wytwórni filmowych Paramount Pictures i Central Partnership, ponad 350 filmów rosyjskich producentów Lenfilm i Mosfilm, a także projektu Bolszoj Efir z transmisjami na żywo z wydarzeń sportowych, istotnych zdarzeń w przemyśle kosmicznym i wydarzeń kulturalnych, które są dostępne w aplikacji Trikolor Kino i TV.

W świetle ostatnich wydarzeń, kwestia społecznej odpowiedzialności biznesu jest szczególnie dotkliwa, dlatego Trikolor, będąc największym graczem na rynku płatnej telewizji, jest przygotowany tymczasowo zapewnić wszystkim obywatelom darmowy dostęp do treści. Jesteśmy przekonani, że decyzja ta częściowo zrekompensuje nadmiar wolnego czasu, jaki powstał u mieszkańców z powodu obecnej sytuacji w kraju

- powiedział zastępca dyrektora ds. marketingu strategicznego i operacyjnego Trikolor, Andriej Niesterow.


Na początku tygodnia wiele internetowych serwisów wideo wprowadziło bezpłatny dostęp dla użytkowników na różnych warunkach.

Platforma satelitarna Trikolor dla europejskiej części Rosji korzysta z satelitów Eutelsat 36B/36C (36°E). Dla abonentów na Syberii używa satelity Express-AT1 (56°E), a dla Dalekiego Wschodu - Express-AT2 (140°E). Ofertę programową szyfruje w systemie DRE-Crypt.

Źródło: cableman.ru 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAT902B LTE

Antena została nagrodzona statuetką SAT Kurier Awards 2015 w kategorii...

129 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,5m w wersji v2.1 dla...

39 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 800UHD

AB CryptoBox 800UHD - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AB...

349 zł Więcej...
reklama