reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rusza ČT3 - nowy kanał od czeskiej telewizji dla seniorów

dodano: 2020-03-18 21:35 | aktualizacja: 2020-03-19 08:49
autor: SatExpert/Janusz Sulisz | źródło: parabola.cz/CT

CT ceska televize logo 4 360px.jpg Czeski nadawca publiczny Česká televize uruchomi nowy kanał ČT3, który ma ruszyć w poniedziałek, 23 marca 2020 r. Wynika to głównie z wysiłków ČT, aby pomóc najbardziej potrzebującej grupie - osobom starszym, które są zmuszone do pozostania w domu w tym trudnym czasie epidemii.

CT ceska televize czeska telewizja


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Stacja będzie dostarczać wszystkich niezbędnych informacji dla osób starszych.
Będzie nadawać codziennie od 9:00 do 17:25. Oferta programowa będzie oparta na wyborze z tzw. złotego funduszu telewizyjnego, magazynach tematycznych i podstawowych serwisach informacyjnych.
 

- Chcemy służyć kolejnej dużej grupie naszych widzów w tej trudnej sytuacji. Nadajemy już specjalne bloki edukacyjne dla uczniów i rodziców, a teraz koncentrujemy się na najbardziej wrażliwej grupie ludności, która spędza najwięcej czasu w domu. Telewizja rozwija się od kilku pokoleń, a dzięki bogatemu archiwum możemy oferować treści dostosowane do ich potrzeb, uzupełnione o serwis informacyjny i nowo produkowane magazyny z praktycznymi poradami. Chcemy zapewnić widzom dobry nastrój i przywołać miłe wspomnienia - wyjaśnia Petr Dvořák, CEO ČT.

- Na razie będzie to tymczasowy kanał. Biorąc pod uwagę obecną sytuację nadzwyczajną, byliśmy zmuszeni zawiesić większość programów, abyśmy mogli tymczasowo przeznaczyć środki na ten program.

ČT3 dostępny będzie najpierw w cyfrowej telewizji naziemnej, a później także w platformach satelitarnych, kablówkach i IPTV. Widzowie w NTC znajdą kanał ČT3 tylko w nowym standardzie DVB-T2.

Źródło: parabola.cz  satelitnatv.sk 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka HD Velocap Plus

Urządzenie pozwalające na nagrywanie z HDMI materiału wideo wysokiej rozdzielczości...

439 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

199 zł Więcej...

Stojak bezinwazyjny 48/100

Bezinwazyjny stojak dla anteny satelitarnej o średnicy rury 48mm i...

450 zł Więcej...
reklama