reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat Sport: „Poranek z Polsatem Sport”, gala KSW 51 i 52

dodano: 2020-03-18 15:40 | aktualizacja: 2020-03-19 11:25
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Polsat Sport

Poranek z Polsatem Sport Kanały sportowe Polsatu uruchamiają cykl retransmisji najważniejszych wydarzeń sportowych ostatnich dwudziestu lat. W czwartek, 19 marca w Polsacie Sport News i Polsacie Sport wystartowało nowe pasmo informacyjno-edukacyjne. W programie oprócz przeglądu najświeższych informacji pojawią się też rozmowy i łączenia z gośćmi, a także porady oraz zalecenia dotyczące zdrowego stylu życia. Kanały sportowe Telewizji Polsat przypomną też najważniejsze wydarzenia sportowe ostatniego dwudziestolecia.

Fot. Polsat
Poranek z Polsatem Sport


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Telewizja Polsat zwiększa rolę sportu w paśmie porannym. Oprócz sportowych serwisów informacyjnych stanowiących element „Nowego Dnia w Polsat News”, nadawca stawia na zupełnie nowy format zatytułowany „Poranek z Polsatem Sport”. Dwugodzinna audycja będzie emitowana w Polsacie Sport News od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 9:00 z równoległą transmisją w Polsacie Sport oraz w portalu Polsatsport.pl. „Poranek z Polsatem Sport” będzie też dostępny bez opłat w serwisie Ipla, który umożliwia oglądanie telewizji na smartfonach, tabletach, komputerach oraz w Smart TV. Polsat Sport News jest obecny na platformie Cyfrowy Polsat oraz ofercie wybranych sieci kablowych Polsce.
 

„Poranek z Polsatem Sport” to odpowiedź na potrzeby i oczekiwania entuzjastów sportu, którzy często nie potrafią odnaleźć się w rzeczywistości zdominowanej przez koronawirusa. Zamknięte siłownie, boiska czy baseny oraz seryjnie odwoływane imprezy sportowe pozbawiły kibiców ukochanej formy rozrywki. Fani łakną sportowych emocji i szukają sposobów na spożytkowanie energii. „Poranek z Polsatem Sport” umożliwi im kontakt ze sportowcami oraz podpowie, co zrobić z nadmiarem wolnego czasu przy zachowaniu dobrego nastroju i zdrowia. Dzięki temu wspólnie przetrwamy ten trudny dla wszystkich czas

- powiedział Marian Kmita, dyrektor ds. sportu w Telewizji Polsat.

„Poranek z Polsatem Sport” - czego możemy się spodziewać?
„Poranek z Polsatem Sport” tworzy specjalnie oddelegowany zespół redakcyjny, pracujący w nowym multimedialnym studiu telewizyjnym. Program podzielony będzie na bloki tematyczne uwzględniające najpopularniejsze dyscypliny sportu, takie jak piłka nożna, siatkówka czy MMA i pięściarstwo. Format stawia na dynamikę i różnorodność. Oprócz aktualizowanych na bieżąco serwisów informacyjnych jego istotną część stanowić będą rozmowy z zaproszonymi gośćmi oraz łączenia z ludźmi sportu i ekspertami w kraju, a także zagranicą. Ważnym elementem programu będą też porady dotyczące zdrowego stylu życia czy sposobów spędzania wolnego czasu. Najciekawsze fragmenty audycji będą dodatkowo udostępniane w portalu Polsatsport.pl, a powtórka całego pasma będzie emitowana w Polsacie Sport o godzinie 13:00.

Kanały sportowe Polsatu rozpoczynają także cykl retransmisji najważniejszych wydarzeń sportowych ostatnich dwudziestu lat. W czwartek, 19 marca telewizyjną premierę będzie miała gala KSW 52 z walką wieczoru Mamed Khalidov – Scott Askham. W kolejnych dniach kanały z rodziny Polsatu Sport wyemitują między innymi mecze wygranego przez Biało-Czerwonych siatkarskiego mundialu 2014, piłkarskie spotkania kwalifikacyjne do takich turniejów, jak EURO 2016, Mistrzostwa Świata 2018 czy EURO 2020 oraz archiwalne mecze Widzewa i Legii w Lidze Mistrzów UEFA.

19 marca (czwartek)
15:00 Retransmisja gali KSW 51, Polsat Sport
18:00 Retransmisja gali KSW 52, Polsat Sport


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

49 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - Netflix

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

449 zł Więcej...
reklama