reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat Sport: „Poranek z Polsatem Sport”, gala KSW 51 i 52

dodano: 2020-03-18 15:40 | aktualizacja: 2020-03-19 11:25
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Polsat Sport

Poranek z Polsatem Sport Kanały sportowe Polsatu uruchamiają cykl retransmisji najważniejszych wydarzeń sportowych ostatnich dwudziestu lat. W czwartek, 19 marca w Polsacie Sport News i Polsacie Sport wystartowało nowe pasmo informacyjno-edukacyjne. W programie oprócz przeglądu najświeższych informacji pojawią się też rozmowy i łączenia z gośćmi, a także porady oraz zalecenia dotyczące zdrowego stylu życia. Kanały sportowe Telewizji Polsat przypomną też najważniejsze wydarzenia sportowe ostatniego dwudziestolecia.

Fot. Polsat
Poranek z Polsatem Sport


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Telewizja Polsat zwiększa rolę sportu w paśmie porannym. Oprócz sportowych serwisów informacyjnych stanowiących element „Nowego Dnia w Polsat News”, nadawca stawia na zupełnie nowy format zatytułowany „Poranek z Polsatem Sport”. Dwugodzinna audycja będzie emitowana w Polsacie Sport News od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 9:00 z równoległą transmisją w Polsacie Sport oraz w portalu Polsatsport.pl. „Poranek z Polsatem Sport” będzie też dostępny bez opłat w serwisie Ipla, który umożliwia oglądanie telewizji na smartfonach, tabletach, komputerach oraz w Smart TV. Polsat Sport News jest obecny na platformie Cyfrowy Polsat oraz ofercie wybranych sieci kablowych Polsce.
 

„Poranek z Polsatem Sport” to odpowiedź na potrzeby i oczekiwania entuzjastów sportu, którzy często nie potrafią odnaleźć się w rzeczywistości zdominowanej przez koronawirusa. Zamknięte siłownie, boiska czy baseny oraz seryjnie odwoływane imprezy sportowe pozbawiły kibiców ukochanej formy rozrywki. Fani łakną sportowych emocji i szukają sposobów na spożytkowanie energii. „Poranek z Polsatem Sport” umożliwi im kontakt ze sportowcami oraz podpowie, co zrobić z nadmiarem wolnego czasu przy zachowaniu dobrego nastroju i zdrowia. Dzięki temu wspólnie przetrwamy ten trudny dla wszystkich czas

- powiedział Marian Kmita, dyrektor ds. sportu w Telewizji Polsat.

„Poranek z Polsatem Sport” - czego możemy się spodziewać?
„Poranek z Polsatem Sport” tworzy specjalnie oddelegowany zespół redakcyjny, pracujący w nowym multimedialnym studiu telewizyjnym. Program podzielony będzie na bloki tematyczne uwzględniające najpopularniejsze dyscypliny sportu, takie jak piłka nożna, siatkówka czy MMA i pięściarstwo. Format stawia na dynamikę i różnorodność. Oprócz aktualizowanych na bieżąco serwisów informacyjnych jego istotną część stanowić będą rozmowy z zaproszonymi gośćmi oraz łączenia z ludźmi sportu i ekspertami w kraju, a także zagranicą. Ważnym elementem programu będą też porady dotyczące zdrowego stylu życia czy sposobów spędzania wolnego czasu. Najciekawsze fragmenty audycji będą dodatkowo udostępniane w portalu Polsatsport.pl, a powtórka całego pasma będzie emitowana w Polsacie Sport o godzinie 13:00.

Kanały sportowe Polsatu rozpoczynają także cykl retransmisji najważniejszych wydarzeń sportowych ostatnich dwudziestu lat. W czwartek, 19 marca telewizyjną premierę będzie miała gala KSW 52 z walką wieczoru Mamed Khalidov – Scott Askham. W kolejnych dniach kanały z rodziny Polsatu Sport wyemitują między innymi mecze wygranego przez Biało-Czerwonych siatkarskiego mundialu 2014, piłkarskie spotkania kwalifikacyjne do takich turniejów, jak EURO 2016, Mistrzostwa Świata 2018 czy EURO 2020 oraz archiwalne mecze Widzewa i Legii w Lidze Mistrzów UEFA.

19 marca (czwartek)
15:00 Retransmisja gali KSW 51, Polsat Sport
18:00 Retransmisja gali KSW 52, Polsat Sport


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Android Di-Way X96 Air 8K

DI-WAY AND-X-96 Air to urządzenie - player 8K UHD, który ...

299 zł Więcej...

Moduł DeltaCam Pro Twin REV 2.0 Deltacrypt CI

Uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM Twin REV 2.0 Deltacrypt CI z...

520 zł Więcej...

DJI Mavic Mini

Mavic Mini waży zaledwie 249 gramów. właśnie jego niska waga...

1 790 zł Więcej...
reklama