reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Zawieszenie produkcji „Star Voice. Gwiazdy mają głos”

dodano: 2020-03-18 15:42 | aktualizacja: 2020-03-19 14:50
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVP

Star Voice Gwiazdy mają głos TVP W związku z zagrożeniem epidemicznym w kraju, dbając o dobro i zdrowie uczestników, prowadzących i jurorów oraz całej ekipy programu „Star Voice. Gwiazdy mają głos”, zarząd Telewizji Polskiej podjął decyzję o zawieszeniu produkcji i emisji show na okres najbliższych dwóch tygodni.

fot. TVP
Star Voice Gwiazdy mają głos TVP


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ostatnim odcinku, po całotygodniowym głosowaniu Robert Koszucki otrzymał od widzów najmniej SMS-ów i zakończył rywalizację zasiadając obok: Heleny Vondrackovej, Majki Jeżowskiej i Mariusza Kałamagi, jako czwarty juror.

Pomimo nieobecności widowni w studio, emocje na scenie sięgały zenitu, a rywalizacja artystów wykonujących, tym razem piosenki filmowe była zacięta. Widzowie mieli możliwość posłuchania m.in. Tadeusza Chudeckiego w utworze z repertuaru Eugeniusza Bodo – „Baby, ach te baby" z filmu „Zabawka”, czy Aleksandry Szwed, która wykonała piosenkę Prince`a pt. „Purple Rain” z filmu o tym samym tytule. Marcin Urbaś zaśpiewał „Hungry eyes” z kultowego filmu „Dirty dancing” z repertuaru Erica Carmena, a Jacek Lenartowicz wykonał hit „Everybody needs somebody to love” grupy Blues Brothers.

Oceny jurorów były surowe, jednak to widzowie decydują kto wygra. Widzowie polubili nowe show TVP2 oraz wszystkich uczestników programu, ale to Aleksiej Jarowienko już po raz trzeci otrzymał najwięcej SMS-ów. Zwycięzca, który wykonał przebój Louisa Armstronga, „What a wonderful world” z filmu „Good morning Vietnam” zdobył sympatię widzów i po raz kolejny otrzymał JOKERA. Najmniej SMS-ów otrzymali Monika Pyrek i Marcel Sabat, którzy w kolejnym odcinku - po przerwie - poznają werdykt widzów.

„Star Voice. Gwiazdy mają głos” dotychczas można było oglądać w piątki o godz. 20:35 na antenie TVP2.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap U3

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

690 zł Więcej...

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ITI 2851S + pakiet Komfort+/Filmbox 6m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: dekoder ADB2851S (bez tunera DVB-T)...

179 zł Więcej...
reklama