reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

WP Pilot: Transmisje z nabożeństw dla wiernych czterech wyznań

dodano: 2020-03-19 19:26 | aktualizacja: 2020-03-23 20:11
autor: Jerzy Kruczek | źródło: WP

WP Pilot Zespół WP Pilot rozszerza funkcjonowanie kanału, na którym w ostatnią niedzielę transmitowano msze święte. W najbliższą sobotę i niedzielę zaplanowano emisję nabożeństw dla wiernych czterech wyznań.

WP Pilot donut pączek


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W sobotę o godz. 11:00 WP Pilot będzie transmitować nabożeństwo z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Warszawie. W niedzielę o 9:00 z Kaplicy św. Cyryla i Metodego w Centrum Kultury Prawosławnej w Warszawie. W niedzielę o 19:00 z Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego św. Trójcy w Warszawie. Na specjalnie utworzonym kanale, tak jak w poprzednią niedzielę, będą transmitowane również msze katolickie. Emisja z Bazyliki Archikatedralnej w Warszawie pod wezwaniem św. Jana Chrzciciela o godzinach 11:00 i 12:30.
 

– Nie liczymy na sukces frekwencyjny. Chcemy zrobić coś dobrego dla społeczności – mówi Tomasz Machała, prezes WP Pilot.

Transmisje z Bazyliki Archikatedralnej w Warszawie pod wezwaniem św. Jana Chrzciciela w zeszłą niedzielę obejrzało prawie 30 tys. widzów.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

DJI Osmo Pocket

1 450 zł Więcej...

Moduł UniCam Pro Evo 4.0

Uniwersalny moduł dostępu UniCam Evo Deltacrypt CI/CI+ v. 4.0. W...

490 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

649 zł Więcej...
reklama