reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

WP Pilot: Transmisje z nabożeństw dla wiernych czterech wyznań

dodano: 2020-03-19 19:26 | aktualizacja: 2020-03-23 20:11
autor: Jerzy Kruczek | źródło: WP

WP Pilot Zespół WP Pilot rozszerza funkcjonowanie kanału, na którym w ostatnią niedzielę transmitowano msze święte. W najbliższą sobotę i niedzielę zaplanowano emisję nabożeństw dla wiernych czterech wyznań.

WP Pilot donut pączek


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W sobotę o godz. 11:00 WP Pilot będzie transmitować nabożeństwo z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Warszawie. W niedzielę o 9:00 z Kaplicy św. Cyryla i Metodego w Centrum Kultury Prawosławnej w Warszawie. W niedzielę o 19:00 z Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego św. Trójcy w Warszawie. Na specjalnie utworzonym kanale, tak jak w poprzednią niedzielę, będą transmitowane również msze katolickie. Emisja z Bazyliki Archikatedralnej w Warszawie pod wezwaniem św. Jana Chrzciciela o godzinach 11:00 i 12:30.
 

– Nie liczymy na sukces frekwencyjny. Chcemy zrobić coś dobrego dla społeczności – mówi Tomasz Machała, prezes WP Pilot.

Transmisje z Bazyliki Archikatedralnej w Warszawie pod wezwaniem św. Jana Chrzciciela w zeszłą niedzielę obejrzało prawie 30 tys. widzów.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł Conax Smit + karta nc+ TNK 1m

Karta startowa TNK Mix na 1 miesiąc + do kompletu...

199 zł Więcej...

Moduł HD+ z kartą 6m

Moduł HD+ z kartą HD+ (gotowy na odbiór w Ultra...

399 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X + 1TB HDD

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X UHD 4K z wbudowanym...

799 zł Więcej...
reklama