reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-12-04 - 2021-12-05

Turniej Ekstraklasa Games zawieszony

dodano: 2020-03-19 20:02
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Ekstraklasa Games

Ekstraklasa Games W związku z wyjątkową sytuacją panującą obecnie w Polsce wstrzymane zostają rozgrywki esportowe Ekstraklasa Games. Organizatorów zobligował do tego wydawca gry FIFA 2020 – EA Sports.

Ekstraklasa Games


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zawieszone zostały trwające kwalifikacje do finałów rundy wiosennej Ekstraklasa Games oraz przygotowania do eventów, jakie zaplanowane były w studiu telewizji Polsat 28-29 marca oraz 18-19 maja. W najbliższym czasie – w zależności od rozwoju sytuacji związanej z ograniczeniami administracyjnymi – podejmowane będą decyzje dotyczące zmian w harmonogramie rozgrywek i organizacji finałów w studiu.

Do wstrzymania turniejów rozgrywanych zarówno online, jak i offline (czyli w formie eventów), zobowiązał organizatorów wydawca gry. Ma to związek z ograniczeniem ryzyka rozprzestrzenianie się koronawirusa. Zawieszone zostają rozgrywki w grze EA Sports FIFA prowadzone we wszystkich krajach świata. Turniej Ekstraklasa Games organizowany jest na licencji FIFA 20 eWorld Cup Official League Qualifier.

Równolegle trwają prace nad realizacją odrębnego projektu związanego z grą FIFA w wersji online. Ekstraklasa wspólnie z partnerami prowadzi rozmowy z wydawcą gry EA Sports dotyczące możliwych rozwiązań angażujących kluby oraz ich kibiców.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Esport


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 grafit

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

479 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...

Multiswitch TechniSat CE 9/8 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/8 HD rozdziela sygnał niezależnie...

290 zł Więcej...