reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

#zostańwdomu z Canal+

dodano: 2020-03-20 11:03 | aktualizacja: 2020-03-21 19:14
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Platforma Canal+

Zostań w domu CANAL+ ogolnie 360px.jpg CANAL+ przedstawia najlepsze propozycje programowe w swoich kanałach tematycznych od 19 do 22 marca.

CANAL+/satkurier.pl
zostań w domu z canal+ ogolnie 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

„Sala samobójców. Hejter”
Prosto z kina już w usłudze PREMIERY VOD + platformy CANAL+

Już dwa tygodnie po kinowej premierze Platforma CANAL+ zaprasza na najnowszy hit Janka Komasy (reżysera nominowanego w tym roku do Oscara za film „Boże Ciało”. Abonenci Platformy CANAL+ będą mogli zobaczyć „Salę samobójców. Hejter” - bez wychodzenia z domu. Już od dziś  film, którego koproducentem jest CANAL+ jest dostępny do wypożyczenia w usłudze PREMIERY VOD+ w cenie jednego kinowego biletu 25 zł.

#Zostanwdomu z CANAL+.

20 marca (piątek)

CANAL+

"Planeta Singli 2"
Komedia romantyczna, Polska, 2018
reżyser: Sam Akina
obsada: Agnieszka Więdłocha, Maciej Stuhr, Danuta Stenka, Piotr Głowacki, Weronika Książkiewicz, Tomasz Karolak
Ania i Tomek nie mogą się ze sobą dogadać. Ich związek przeżywa poważny kryzys, ponieważ oboje mają względem siebie inne zamiary. W tym samym czasie w okolicy pojawia się zakochany w Ani milioner.

Pomimo tego, że Ania i Tomek się bardzo kochają, ich związek przechodzi właśnie poważny kryzys, a chodzi o ich wspólną przyszłość. On, showman-celebryta nie ma najmniejszego zamiaru się ustatkować. Ona, z kolei, ma nadzieje na poważny związek i małżeństwo w niedługim czasie. Te różnice w podejściu do związku skutkują stopniowym oddalaniem się pary. Tymczasem na horyzoncie pojawia się Aleksander. Milioner, właściciel aplikacji Planeta Singli, jest zauroczony Anią, ponieważ uważa, że nikt nie pasuje do niego bardziej niż romantyczna nauczycielka muzyki.
EMISJA: CANAL+, piątek, 20 marca, godz. 14:40

"Manu. Bądź sobą!"
Animacja, Niemcy, 2019
Reżyser: Christian Haas, Andrea Block
Manu dorasta w kochającej rodzinie, wierząc, że jest mewą. Jednak w trakcie pierwszej lekcji latania okazuje się, że należy do zupełnie innego gatunku skrzydlatych. Odrzucony przez swoje dotychczasowe stado, opuszcza rodzinne gniazdo w poszukiwaniu prawdziwej tożsamości. Na swojej drodze spotyka ptasie rodzeństwo jerzyków, które szybko przyjmuje go do swojej paczki.

Przyjaciołom towarzyszy pewien przerośnięty, niepotrafiący latać, ale za to bardzo sympatyczny indyk Percival (Czesław Mozil). Wkrótce wraz z mewami, wszystkie gatunki będą musiały połączyć siły, aby stawić czoła gangowi gryzoni, który specjalizuje się w podkradaniu ptasich jaj. Za rogiem czai się jednak kolejne niebezpieczeństwo, które pokaże, że w byciu sobą jest moc a różnienie się od innych bywa bardziej przydatne niż wszystkim się może wydawać.
EMISJA: CANAL+, piątek, 20 marca, godz. 19:25


"Godzina wilka"
thriller, Wielka Brytania, USA, 2019
reżyseria: Alistair Banks Griffin
obsada: Naomi Watts, Brennan Brown, Jeremy Bobb, Jennifer Ehle
Naomi Watts jako pisarka na skraju niepoczytalności. Dreszczowiec, którego tłem jest morderczo upalny Nowy Jork.  

Rok 1977. Nowy Jork. Żar leje się z nieba. Po mieście grasuje seryjny morderca. Przerażona pisarka June Leight nie wychodzi z mieszkania. Jej paranoiczny lęk narasta. Ktoś wciąż niepokoi June, dzwoniąc do niej przez domofon. Bliska obłędu, remedium znaleźć może wyłącznie w pisaniu. Psychologiczny dreszczowiec, obraz dusznej metropolii i kreacja Naomi Watts – to wszystko gwarantuje produkcja Alistaira Banksa Griffina.
PREMIERA: CANAL+, piątek, 20 marca, godz. 21:00

CANAL+ Film

"Tajemnice Silver Lake"
Kryminał, USA, 2018
reżyser: David Robert Mitchell
obsada: Andrew Garfield, Riley Keough, Topher Grace
Sam to 33-latek, który wciąż bezczynnie czeka na swoją życiową szansę i zrobienie wielkiej kariery w Mieście Aniołów. Pewnego dnia w jego sąsiedztwie pojawia się piękna dziewczyna, którą widzi przez zaledwie jeden dzień, a później znika. Sam wyrusza jej tropem, aby ją odnaleźć.

Niespełniony trzydziestolatek marzy o karierze w Los Angeles, jednak zamiast pracować na swój sukces, większość czasu spędza na graniu w gry wideo i podglądaniu pięknych kobiet. Jego szczególną uwagę zwraca nowa sąsiadka, która pojawia się pewnego dnia na basenie. Młodzi nawiązują znajomość, ale już kolejnego dnia Sam nie znajduje Sarah w jej mieszkaniu, dziewczyna zniknęła bez śladu. Budzi się w nim detektyw i wyrusza w podróż pełną mrocznych tajemnic i spisków po Mieście Aniołów.
EMISJA: CANAL+ FILM, piątek, 20 marca, godz. 21:40

"Śmierć Stalina"
komediodramat, Wielka Brytania, Francja, Belgia, Kanada, USA, 2017
reżyser: Armando Iannucci
obsada: Steve Buscemi, Simon Russell Beale, Jeffrey Tambor, Olga Kurylenko, Paddy Considine, Michael Palin.
Wczesnym rokiem 1953 na skutek niespodziewanego udaru umiera sowiecki tyran Józef Stalin. Na Kremlu nastaje chaos oraz rozpoczyna się walka o władzę i spuściznę po moskiewskim dyktatorze.

Rusza machina pełna spisków, machlojek, intryg i prowokacji. Chruszczow (Steve Buscemi) postanawia pozbyć się Beri (Simon Russell Beale), szefa NKWD, czyli swojego największego rywala i namawia do tego pozostałych sojuszników. Jednak w swoich władczych aspiracjach nie jest sam, również Mołotow (Michael Palin) ma swoje plany. Do akcji włącza się też marszałek Żukow (Jason Isaacs), który z kolei ma chęć przeprowadzenia małego zamachu stanu. Film „Śmierć Stalina" to satyra polityczna, która ze względu na swój polityczny wydźwięk, została zakazana na terenie całej Rosji.
EMISJA: CANAL+ FILM, piątek, 20 marca, godz. 23:55

CANAL+ Family

"Garfield"
Familijny, USA, 2004
reżyser: Peter Hewitt
obsada: Breckin Meyer, Jennifer Love Hewitt, Stephen Tobolowsky.
Garfield to bez wątpienia jeden z najbardziej zarozumiałych i leniwych kotów na świecie. Razem ze swoim właścicielem, fajtłapowatym Jonem Arbuckle, zamieszkuje schludny domek na przedmieściu.

Czasem spaceruje po pobliskich uliczkach gawędząc z tutejszymi zwierzakami: Arlene, Louisem i Nermalem. Częściej jednak można go zastać na fotelu przed telewizorem. Garfield czuje się panem domu, bo wie, że Jon pozwoli mu na wszystko. Pewnego dnia niespodziewanie pojawia się konkurencja. Podczas wizyty u weterynarz Liz Wilson Jon dostaje od niej małego szczeniaka. Odie jest prostoduszny, ale mało rozgarnięty, Garfield postanawia więc szybko pozbyć się rywala. Wypędzony z domu Odie ucieka i trafia w ręce niejakiego Happy'ego Chapmana, który zamierza go wykorzystać w swoim programie telewizyjnym.
EMISJA: CANAL+ FAMILY, piątek, 20 marca, godz. 16:35

"Pech to nie grzech"
Komedia romantyczna, Polska, 2018
reżyser: Ryszard Zatorski
obsada: Maria Dębska, Mikołaj Roznerski, Barbara Kurdej-Szatan, Krzysztof Czeczot, Anna Dereszowska, Tomasz Karolak.
Młode małżeństwo zakłada się, że ich wspólna znajoma Natalia w ciągu trzech miesięcy nie zakocha się, ani z nikim się nie zwiąże. Natalia w ramach odwetu za zakład wplątuje się w romantyczną intrygę.

Natalia odnosi sukcesy na polu zawodowym, ale w życiu prywatnym radzi sobie z tym trochę gorzej. Bizneswoman nie ma szczęścia w miłości, więc nauczona przykrymi doświadczeniami, woli nie poddawać się romantycznym uniesieniom. Kobieta pewnego dnia staje się świadkiem zawarcia nieprzyjemnego zakładu o jej życie prywatne. Piotr, przyjaciel Natalii oraz partner w interesach zakłada się ze swoją piękną narzeczoną Weroniką o to, że dziewczyna przez nadchodzące trzy miesiące dalej pozostanie samotna. Natalia w odwecie specjalnie wplątuje się w miłosną intrygę z amantem z branży komputerowej.
EMISJA: CANAL+ FAMILY, piątek, 20 marca, godz. 19:30


CANAL+ Seriale

"Gra pozorów"
serial sensacyjny, Wielka Brytania, 2019
reżyser: Vanessa Caswill
obsada: Julia Ormond, Ben Barnes
Dojrzała zamożna kobieta zakochuje się w o wiele młodszym od siebie mężczyźnie. Ich związek ma wpływ na i tak już zniszczone relacje rodzinne kobiety.

60-letnia Julia jest po pierwsze matką, a po drugie żoną. Dbanie o siebie i o własne „ja” postawiła dopiero na trzecim miejscu, ponieważ jej całe życie polegało na stawianiu potrzeb innych zawsze ponad swoimi. Pewnego dnia poznaje Benjamina, dwa razy młodszego od niej mężczyznę z niejasną historią. Z czasem, kiedy relacja staje się coraz poważniejsza, na jaw wychodzą tajemnice Benjamina, niszcząc i tak już kruche więzi rodzinne. Czy Julia w końcu odnajdzie szczęście, na które zawsze zasługuje?
EMISJA: CANAL+ SERIALE, odcinek 3. i 4., piątek, 20 marca, godz. 18:10 i 19:00


"Jak zostać Bogiem na Florydzie"
Serial komediowy, USA, 2019
reżyser: Charlie McDowell
obsada: Kirsten Dunst, Théodore Pellerin, Mel Rodriguez, Beth Ditto, Alexander Skarsgård.
Floryda, lata 90. Pracowniczka parku wodnego, zarabiająca minimalne wynagrodzenie, na własne życzenie wplątuje się w udział w piramidzie finansową, która ostatecznie doprowadza do rozbicia jej rodziny.

Krystal Stubbs mieszka w małym miasteczku na Florydzie, pracuje w aquaparku, gdzie zarabia płacę minimalną i generalnie nie wiedzie jej się najlepiej. W pogoni za lepszym życiem postanawia włączyć się w struktury wielomiliardowej piramidy finansowej. Zdeterminowana, by zarobić duże pieniądze, Krystal rozwija relacje w nowej pracy, ale ta wkrótce zaczyna negatywnie wpływać na jej życie prywatne. Czy uda się jej w porę zareagować i odbudować zniszczone relacje z członkami własnej rodziny?
EMISJA: CANAL+, odcinek 5. i 6., piątek, 20 stycznia, godz. 20:00 i 20:50


CANAL+ DOKUMENT

"Nokia - łączyliśmy ludzi"
Dokument, Finlandia, 2017
Reżyser: Arto Koskinen
Tytuł filmu mówi sam za siebie. Mowa jest o marce pierwszego i do dziś kultowego telefonu komórkowego; ludziach, którzy tworzyli firmę, i tych, dla których rozwiązania były projektowane.

Arto Koskinen przedstawia także historię tego, jak grupa Finów z małej miejscowości Salo zrewolucjonizowała telefonię i przez wiele lat dystansowała wszelką konkurencję, nie dbając nawet o patenty. I tego, jak Nokia w ciągu 30 lat z roli niekwestionowanego lidera telefonii komórkowej stała się podrzędną firmą, wykupioną przez Microsoft.
EMISJA: CANAL+ DOKUMENT, piątek, 20 marca, godz. 23:40

Kuchnia+

"Anthony Bourdain: bez rezerwacji 7"
Seria dokumentalna, USA 2011
"Całe moje życie opiera się na kontrolowaniu tego, co dzieje się w kuchni. Podróżowanie i odkrywanie nowych smaków pozwala, aby wszystko, co z tym związane, po prostu się działo" - Anthony Bourdain - miłośnik podróży, smakosz i poszukiwacz przygód już po raz siódmy wyrusza w świat, by poznać smak ryzyka.

Bo według niego zdrowe, przygotowywane w sterylnych warunkach potrawy są po prostu niesmaczne. Jedzenie, jak życie, musi zawierać w sobie element ryzyka.Anthony bez wahania próbuje lokalnych przysmaków i specjałów przygotowywanych w przydrożnych budkach, oddając się w ręce miejscowych przewodników. Sam, jako turysta, i to jeszcze w towarzystwie operatora, nie miałby szans dotrzeć do miejsc, do których prowadzą go informatorzy. Dzięki nim sporo dowiaduje się o kulturze kraju, o ludziach i o ich zwyczajach kulinarnych, które czasami, zwłaszcza dla kogoś z tzw. zachodniego kręgu kulturowego mogą być szokujące. Rarytasy, których spróbuje, będą nierzadko poważnym wyzwaniem dla podniebienia i żołądka. W tej serii swojego programu Bourdain odwiedza m.in. Haiti, Japonię, Kubę, Makao i Brazylię. Oprócz tych egzotycznych kierunków, nowych smaków i przygód poszuka także na Ukrainie i w Austrii.
EMISJA: KUCHNIA+, odcinek 1., piątek, 20 marca, godz. 20:25

Domo+

"Gardeners' World 11"
seria poradnikowa, Wlk. Brytania, 2018
Kolejna odsłona programu, który kochają nie tylko ogrodnicy. Już samo patrzenie na piękne rośliny to czysta przyjemność i świetny sposób na relaks po pracowitym dniu.  

Akcja 11. sezonu zaczyna się wiosną. To bardzo pracowity czas dla ogrodników, więc Monty Don i jego ekipa uwijają się na grządkach. Porządkują teren, przygotowują glebę, przycinają krzewy i drzewa, sieją, sadzą i projektują rabaty. Pokazują ciekawe odmiany roślin i mówią, jak je pielęgnować. Odwiedzają nietuzinkowe ogrody w różnych zakątkach Wielkiej Brytanii i rozmawiają z ich twórcami.
EMISJA: DOMO+, odcinek 5., piątek, 20 marca, godz. 17:30

Planete+

"Świat z góry 9"
film dokumentalny, Francja 2017
"Świat z góry" to seria, która oferuje zwiedzanie świata z zupełnie innej perspektywy – kamera wysokiej rozdzielczości pokazuje najpiękniejsze zakątki z wysokości od kilku metrów do trzech kilometrów. Znany i ceniony przez widzów program powraca z nowymi odcinkami!

9 sezon to 14 ekscytujących podróży od wielkich miast po malownicze cuda natury. Kamery odwiedzą m.in. takie miejsca jak wiejskie tereny Anglii, Rio de Janeiro, północne Włochy, przepiękne okolice Zamku w Schwerinie w Niemczech, czy imponująco rozległe tereny kanionu w Stanach Zjednoczonych. Poznaj zupełnie inny, niebanalny obraz świata widziany z góry!
EMISJA: PLANETE+, odcinek 8., piątek, 20 marca, godz. 18:00

MiniMini+

"Enchantimals"
serial animowany, USA, 2019
Bohaterkami  animacji jest grupa niezwykłych dziewczynek nazywanych Enchantimals. W fantastycznym świecie, w którym mieszkają za każdym rogiem kryje się zabawa i przygoda!

Enchantimals to niezwykłe dziewczyny, które posiadają zwierzęce cechy. Mieszkają razem w fantastycznym świecie, w którym za każdym rogiem kryje się zabawa i przygoda! W momencie, gdy jeden ze zwierzęcych przyjaciół nagle się gubi, wszystkie dziewczęta jednoczą się, aby go odnaleźć. Wspólnie dowiadują się, że dzięki przyjaźni wszystko jest możliwe. Daj się zaczarować i odkryj świat pełen wyobraźni, zabawy i magii. Sympatyczne Enchantimals opiekują się tym, co kochają - przyrodą, zwierzętami, a także sobą nawzajem. Bajka powstała w oparciu o niezwykle popularną serię lalek.
EMISJA: MiniMini+, piątek, 20 marca, godz. 10:05

teleTOON+

"Zwierzaki – Przebieraki"
serial animowany, Francja, 2014
Pełna gagów i zabawnych sytuacji animacja o zwariowanych zwierzakach to rozrywka dla całej rodziny!

Życie dzikich zwierząt nie jest proste. Codziennie muszą mierzyć się z różnymi niebezpieczeństwami i zdobywać pożywienie. A gdyby tak przebrać się za zwierzę domowe? I dostać pyszne jedzonko na talerzu? Zapraszamy na zwariowaną komedię o Zwierzakach – Przebierakach! Lis o imieniu Waszyngton, dzik Sam i jego mała siostra Eugenia pozazdrościły domowym zwierzakom ich wygodnego życia. Czy to sprawiedliwe, że oni każdego dnia walczą o byt, podczas gdy psy i koty śpią w wygodnych posłaniach, są głaskane i przytulane, a do tego dostają jedzenie kilka razy dziennie? Przedsiębiorcze zwierzaki postanowiły coś z tym zrobić! Tylko w jaki sposób zostać zwykłymi, domowymi pupilami i najlepszymi przyjaciółmi człowieka? To proste – wystarczy przebrać się w kostium i trochę zmienić dotychczasowe przyzwyczajenia. Tylko czy im się to uda? Czasem trudno zapanować nad wewnętrznymi instynktami, potrafią one wyjść na jaw w najgorszym momencie i właśnie wtedy robi się bardzo śmiesznie!
EMISJA: teleTOON+, piątek, 20 marca, godz. 09:00


21 marca (sobota)

CANAL+

"Robaczki z zaginionej dżungli"
Film animowany, Francja, Chiny, Gwadelupa, 2018
reżyseria: Hélène Giraud, Thomas Szabo
Kiedy mała biedronka zostaje uwięziona w tekturowym pudle i wysyłana na Karaiby, jej tata wyrusza do Gwadelupy, aby ją uratować. Gdy po wielu trudach przybywa na miejsce, z zaskoczeniem odkrywa, że dzielny maluch znalazł sobie nowy dom i znajomych. Niestety wszystkim im zagraża firma budowlana, planująca wycinkę dżungli. Ale od czego są przyjaciele? Z pomocą starych kumpli, którzy przybywają z odsieczą, kolorowa załoga robaczków opracowuje niezwykły plan uratowania lasów deszczowych.
PREMIERA: CANAL+, sobota, 21 marca, godz. 19:25

"Ja teraz kłamię"
kryminał, Polska, Holandia, 2019
reżyseria: Paweł Borowski
obsada: Maja Ostaszewska, Paulina Walendziak, Rafał Maćkowiak, Agata Buzek, Joanna Kulig.
Plejada polskich gwiazd w kryminale producentów oscarowej „Idy” oraz serialu „Kruk. Szepty słychać po zmroku”. Kiedy podczas kontrowersyjnego tv show na jaw wychodzą sekrety, relacje między głównymi bohaterami zaczynają się bardzo komplikować!

Aktorka Celia (Maja Ostaszewska), jej partner – reżyser Mat (Rafał Maćkowiak) oraz nastoletnia piosenkarka Yvonne (Paulina Walendziak) to trójka celebrytów, biorących udział w kontrowersyjnym telewizyjnym show „Konfesjonał Gwiazd”. Każde z nich wierzy, że zwycięstwo w programie, w którym muszą wyjawić publiczności swoje największe sekrety, przyniesie wielkie pieniądze oraz pomoże w realizacji marzeń. Dla Yvonne ma to być powrót na szczyty list przebojów, dla Celii i Mata szansa na nakręcenie wspólnego filmu. Kiedy cała trójka ponosi porażkę, sprawy zaczynają się komplikować.
PREMIERA: CANAL+, sobota, 21 marca, godz. 21:00

CANAL+ Film

"Godzina wilka"
thriller, Wielka Brytania, USA, 2019
reżyseria: Alistair Banks Griffin
obsada: Naomi Watts, Brennan Brown, Jeremy Bobb, Jennifer Ehle
Naomi Watts jako pisarka na skraju niepoczytalności. Dreszczowiec, którego tłem jest morderczo upalny Nowy Jork.  

Rok 1977. Nowy Jork. Żar leje się z nieba. Po mieście grasuje seryjny morderca. Przerażona pisarka June Leight nie wychodzi z mieszkania. Jej paranoiczny lęk narasta. Ktoś wciąż niepokoi June, dzwoniąc do niej przez domofon. Bliska obłędu, remedium znaleźć może wyłącznie w pisaniu. Psychologiczny dreszczowiec, obraz dusznej metropolii i kreacja Naomi Watts – to wszystko gwarantuje produkcja Alistaira Banksa Griffina.
EMISJA: CANAL+ FILM, sobota, 21 marca, godz. 20:00

"Podły, okrutny, zły"
Biograficzny, USA, 2018
reżyser: Joe Berlinger
obsada: Zac Efron, Lily Collins, Kaya Scodelario, Jim Parsons, John Malkovich.
Czarujący, przystojny i charyzmatyczny, czy podły, okrutny, zły? Bezwzględny morderca czy wspaniały przyszywany ojciec? Oto historia Teda Bundy’ego przedstawiona z perspektywy jego długoletniej partnerki Liz Kendall.

Ted Bundy, mężczyzna, który przyznał się do zamordowania 30 kobiet, miał też swoje drugie oblicze. Przez kilka lat był w szczęśliwym związku z Liz Kendall. Według zeznań partnerki obydwoje pałali do siebie płomienną miłością, a Ted był wzorowym przyszywanym ojcem dla jej dziecka. Obrazek idealnej rodzinki runął, gdy aresztowano Teda pod zarzutem makabrycznych zbrodni. Proces, podczas którego mężczyzna twardo wypierał stawiane mu zarzuty, był pierwszym transmitowanym w amerykańskiej telewizji, a zakochane i wierzące w jego niewinność kobiety, zalewały celę więzienną tonami listów miłosnych. Liz musiała zdecydować, czy pozostać u jego boku, czy chronić siebie i córkę.
EMISJA: CANAL+ FILM, sobota, 21 marca, godz. 21:40

CANAL+ Family

"Zegar czarnoksiężnika"
Komedia fantasy, USA, Kanada, Indie, 2018
reżyser: Eli Roth
obsada: Jack Black, Cate Blanchett, Owen Vaccaro, Kyle MacLachlan.
Młody chłopak pomaga swojemu wujkowi rozwikłać zagadkę dotyczącą tajemniczego zegara, który odmierza czas do zbliżającej się apokalipsy.

Lewis Barnavelt właśnie stracił swoich rodziców i zostaje oddany pod opiekę ekscentrycznego wuja Jonathana, który mieszka w posiadłości położonej na kompletnym odludziu. Po przybyciu na miejsce, chłopak odkrywa, że wuj jest magikiem i eksploruje dotąd nieznane oraz niebezpieczne światy równoległe. Cała magia praktykowana przez wuja ma na celu rozwikłanie zagadki zaginionego czarnoksiężnika Isaaca Izarda. Wielki magik stworzył zegar odmierzający czas do zbliżającej się Apokalipsy i ukrył go w murach posiadłości, zamieszkiwanej teraz przez Lewisa i jego wuja. Jedyną opcją na powstrzymanie nadchodzącej zagłady jest odnalezienie zaginionego zegara.
EMISJA: CANAL+ FAMILY, sobota, 21 marca, godz. 19:30

CANAL+ Seriale

"Pamiętnik kierowcy Ubera"
serial komediowy, Australia, 2019
reżyser: Matthew Moore
obsada: Sam Cotton
W obliczu tykającego zegara zapowiadającego początek ojcostwa, Ben stara się dowiedzieć, co powinien robić w życiu. Robi to podczas jazdy samochodem jako kierowca Ubera. Dzięki swojej tymczasowej pracy,  obserwuje zachowanie swoich pasażerów, które zdaje się być dobrą lekcją życia i jednocześnie wskazówką do wybrania odpowiedniej życiowej drogi.

Życie Bena za chwilę zmieni się bezpowrotnie. Chłopak ma niedługo zostać ojcem, jednak jego relacja z niezależną Beck, matką dziecka jest wciąż bardzo niejasna. Dodatkowo, Ben nie wie czym powinien się zajmować, ani gdzie pracować. Szczęśliwie ma samochód, dzięki któremu ma zagwarantowaną tymczasową pracę jako kierowca Ubera. Przez jego auto przewija się cały wachlarz ludzkich osobowości, które edukują chłopaka na temat życia. Podstarzały Ken poucza go, że doświadczanie bólu w życiu pełnym miłości, jest znacznie lepsze niż życie w pojedynkę, a Jim i Terry pokazują chłopakowi na czym polega prawdziwa przyjaźń.
EMISJA: CANAL+ SERIALE, odcinki od 1. do 6., sobota, 21 marca, start godz. 11:40

CANAL+ DOKUMENT

"ABBA Forever. Zwycięzca bierze wszystko"
Dokument, Wielka Brytania, 2019
Reżyser: Chris Hunt
Historia Abby – od narodzin zespołu do dziś, mnóstwo muzyki, koncertów i rozmów ze wszystkimi członkami zespołu.

W 2019 roku minęło 50 lat od spotkania założycieli Abby, 40 lat od ich ostatniego koncertu i 20 lat od kiedy musical Mama Mia! stał się światowym fenomenem. Historia Abby, od narodzin zespołu do dnia dzisiejszego, komentowana przez wszystkich czterech członków zespołu, ze świeżymi wywiadami i rzadkimi archiwaliami.
PREMIERA: CANAL+ DOKUMENT, sobota, 21 marca, godz. 20:20

Kuchnia+

"Ainsley na targu"
seria dokumentalna, Australia, 2019
Ainsley Harriot, brytyjski szef kuchni, pisarz, prezenter i aktor, tym razem leci aż do Australii, by przyjrzeć się tamtejszym targom żywności. Nie tylko zwiedza, ale i gotuje   potrawy z zakupionych na miejscu produktów.

Na każdym z odwiedzanych targowisk Ainsley wynajmuje stragan, na którym rozstawia sprzęt do gotowania. Następnie próbuje lokalnych produktów, rozmawia ze sprzedawcami i poznaje typowe dla danego miejsca potrawy. Wraca na swój stragan i przyrządza dania własnego pomysłu ze składników, które kupił na miejscu. Czy zasmakują klientom targu? Zobaczcie sami!
EMISJA: KUCHNIA+, odcinek 3., sobota, 21 marca, godz. 17:00

Domo+

"Wielkie Projekty Nowa Zelandia 3"
Seria dokumentalna,
Nowa Zelandia, 2018
Trzeci sezon serii przedstawiającej ambitne i nietuzinkowe projekty architektoniczne, realizowane w Nowej Zelandii.

Poznaj historie ambitnych Nowozelandczyków, którzy chcąc zrealizować swoje marzenia, podjęli wyzwanie zbudowania innowacyjnych i inspirujących domów. Architekci mawiają, że budynki w Nowej Zelandii muszą mierzyć się z dwoma głównymi wyzwaniami - deszczową pogodą i dużą aktywnością sejsmiczną. Przymus pamiętania o tych czynnikach wyzwolił w Nowozelandczykach odpowiedzialne i zarazem nieszablonowe podejście do budownictwa. Prowadzący Chris Moller, architekt i urbanista, pokaże widzom zarówno autorskie rezydencje projektantów, jak i domy urządzone w duchu DIY. Będzie różnorodnie i bardzo ciekawie.
EMISJA: DOMO+, odcinek 5., sobota, 21 marca, godz. 21:00

Planete+

"Polska z góry"
seria dokumentalna, Polska, 2017
Szybowanie ponad górskimi szczytami Karkonoszy, czy podniebna kontemplacja Kolorowych Jezior w Rudawach Janowickich? Pierwsza w polskiej telewizji produkcja, w której będzie można zobaczyć Polskę z lotu ptaka.

8 tys. kilometrów, 384 godziny zdjęciowe, 50 odwiedzonych miast i miasteczek, a wszystko po to by dowiedzieć się jak z wysokości prezentują się majestatyczne szczyty bieszczadzkich pasm górskich i co skrywają wodne serpentyny Doliny Dolnej Wisły. Te i wiele innych miejsc będą mogli odwiedzić widzowie Planete+ w nowej własnej produkcji stacji „Polska z góry”. Dwunastoodcinkowy serial dokumentalny zabierze widzów w podróż po najpiękniejszych miejscach kraju nad Wisłą i pozwoli podziwiać bogactwo jego natury oraz kultury sfilmowane z nowej perspektywy. Na trasie twórców znalazło się 50 malowniczych miast i miasteczek z różnych rejonów Polski, a wśród sfilmowanych krain znalazły się m.in. poprzecinany siecią kanałów Park Krajobrazowy Dolina Dolnej Odry, największy w Europie pas ruchomych wydm nad Morzem Bałtyckim czy najpiękniejsze szlaki Karkonoszy. Będzie to niepowtarzalna i pierwsza w polskiej telewizji okazja, aby spojrzeć na swój kraj z góry. Polska to jednak nie tylko malownicze scenerie, ale także wciągające i wcale nieoczywiste historie. Twórcy serii „Polska z góry” przygotowali również szereg interesujących faktów i ciekawostek historycznych oraz przyrodniczych na temat odwiedzanych miejsc.
EMISJA: PLANETE+, odcinek 3., sobota, 21 marca, godz. 10:00

MiniMini+

"Noddy: Detektyw w krainie zabawek 2"
Serial animowany, Francja, Wielka Brytania, USA, 2018
Nowe przygody Noddy’ego, który przemierza krainę zabawek swoją żółtą taksówką i rozwiązuje rozmaite zagadki. Towarzyszy mu wierny przyjaciel – piesek Bumpy.

Dociekliwy detektyw Noddy rozwiązuje interesujące zagadki, przy okazji ucząc dzieci logicznego myślenia oraz zwracania uwagi na istotne detale. W drugim sezonie Noddy spróbuje odnaleźć zaginiony pociąg i umieścić gwiazdę z powrotem na niebie jeszcze przed zapadnięciem nocy. Zbada, skąd wzięły się nowe, dokuczliwe motyle w krainie zabawek i kto wyrwał ostatnią stronę z książki z bajkami.
EMISJA: MiniMini+, sobota, 21 marca, godz. 16:10


22 marca (niedziela)

CANAL+

"Bohemian Rhapsody"
Biograficzny, USA, Wielka Brytania, 2018
reżyser: Bryan Singer
obsada: Rami Malek, Lucy Boynton, Gwilym Lee
Bohemian Rhapsody to nie tylko jeden z najpopularniejszych utworów Queen, ale także tytuł filmu przedstawiającego historię legendarnego zespołu i charyzmatycznego wokalisty Freddiego Mercury’ego.

Porywająca i burzliwa historia zespołu Queen oraz opowieść o niezwykłym wokaliście Freddiem Mercurym (w roli głównej wspaniale sprawdza się Rami Malek), który pokonując wszelakie stereotypy zdobył serca niezliczonych fanów. Bohemian Rhapsody to przedstawienie rozwoju błyskotliwej kariery zespołu, który poprzez swoje ikoniczne utwory i porywające serce brzmienie, wspiął się na szczyt sławy, do momentu aż skandaliczny styl życia wokalisty nie postawił zespołu pod znakiem zapytania. Udaje im się jednak ponownie połączyć na czas koncertu Live Aid, który wszedł na trwałe do historii muzyki rockowej.
EMISJA: CANAL+, niedziela, 22 marca, 14:50

"Mały Zgon"
Serial kryminalno-komediowy, Polska 2020
reżyseria: Juliusz Machulski
obsada: Piotr Grabowski, Anna Seniuk, Katarzyna Herman, Jacek Koman, Karolina Gorczyca.
„Mały Zgon” to kryminalna czarna komedia, w której skorumpowani stróże prawa zmierzą się z milionowymi długami karcianymi, a międzynarodowy kartel narkotykowy z poczciwymi, rodzimymi zakapiorami z Mazur. Zapraszamy na kolejne odcinki serialu!

W cichym i spokojnym Małym Zgonie, sezon na zgony właśnie się rozpoczyna. Serial zabierze widzów w porywającą, czarno-komediowo kryminalną podróż przez świat narkotykowych karteli, gangsterów rządzących więzieniem, skorumpowanych stróży prawa i podziemnego pokera rozgrywanego o miliony. Wartka akcja prowadzi przez mazurskie jeziora, lasy i spokojne w teorii miasteczka. A wszystko zacznie się, gdy dyrektor więzienia zamieni się miejscami z gangsterem z programu ochrony świadków…
EMISJA: CANAL+, 5 i 6 odc. 22 marca, 21:30

"Syberia"
Thriller, Kanada, USA, 2018
reżyser: Matthew Ross
obsada: Keanu Reeves, Boris Gulyarin, Ashley St. George.
Mrożący krew w żyłach thriller autora "Franka i Loli". W głównej roli widzowie podziwiać mogą mistrzowską grę Keanu Reevesa ("Matrix"), który wcieli się w handlarza diamentami.

Lucas (Keanu Reeves) przybywa do Rosji, aby upłynnić kolekcję rzadkich kamieni o wątpliwym pochodzeniu. Niestety, umówiony partner nie daje znaku życia. Zdesperowany Amerykanin wyrusza jego śladem, aby odnaleźć mężczyznę i dopełnić transakcji. Przypadkowo trafia do niewielkiego miasteczka na Syberii, gdzie czekając na kontakt, wdaje się w romans z właścicielką miejscowej kawiarni (Ana Ularu).
EMISJA: CANAL+, niedziela, 22 marca, godz. 23:25

CANAL+ Film

"Iron Sky. Inwazja"
kino akcji, Finlandia, Niemcy, Belgia, 2019
reżyseria: Timo Vuorensola
obsada: Lara Rossi, Vladimir Burlakov, Kit Dale
Reptilianie, wydrążona Ziemia, Hitler na tyranozaurze. Jedno wielkie kampowe delirium. Timo Vuorensola przedstawia sequel kultowego „Iron Sky”.

Das kann nicht wahr sein! Oto długo wyczekiwana kontynuacja kultowego „Iron Sky”, jeszcze bardziej zwariowana niż część pierwsza. Szokująca prawda o reptilianach, podróż do wnętrza wydrążonej Ziemi, Adolf Hitler ujeżdżający tyranozaura – to wszystko czeka na widzów komediowego widowiska science fiction w reżyserii Timo Vuorensoli, sfinansowanego przez wiernych fanów za pośrednictwem platformy Indiegogo.
EMISJA: CANAL+ FILM, niedziela, 22 marca, godz. 20:00

"Smak zemsty. Peppermint"
Thriller, Hong Kong, USA, 2018
reżyser: Pierre Morel
obsada: Jennifer Garner, John Gallagher Jr., John Ortiz
Kiedy mąż i córka Riley zostają zamordowani przez członków kartelu, kobieta sama postanawia wymierzyć sprawiedliwość przestępcom.

Riley North to szczęśliwa matka oraz żona. Wszystko się zmienia w dniu, gdy zabójcy działający na zlecenie potężnego kartelu zabijają jej córkę oraz męża. Zabójcy stają twarzą w twarz z wymiarem sprawiedliwości, jednak przekupiony wcześniej sędzia puszcza ich wolno. Kiedy mija 5 lat od tragedii, policja znajduje ciała trzech zamordowanych członków kartelu. Zabójstwa się na nich nie kończą, wkrótce taki sam los spotyka kolejne osoby powiązane z narkobiznesem i zabójstwem rodziny Riley. Dla policji jest jasne kto stał się egzekutorem.
EMISJA: CANAL+ FILM, niedziela, 22 marca, godz. 21:30

CANAL+ Family

"Jak wytresować smoka 3"
Animacja, USA, 2019
reżyser: Dean DeBlois
Czkawka musi radzić sobie z zadaniami wodza Berk i kiedy nad miasto nadciąga zagrożenie, on musi stawić mu czoła. W tym samym czasie Szczerbatek odnajduje swoją drugą połówkę.

Pierwsza smocza miłość mąci mu w głowie. Trzecia część przygód dwójki najlepszych przyjaciół – Czkawki i Szczerbatka. Tym razem chłopak i smok muszą wspólnie stawić czoła wielu niebezpieczeństwom, wielkim wyzwaniom, niezwykłej wyprawie do nieznanej krainy oraz… miłości. Kiedy nad dowodzone przez Czkawkę miasto nadciąga zagrożenie, jakiego nigdy wcześniej nie doświadczyli, chłopak wie, że musi zrobić wszystko, aby uratować mieszkańców oraz ich smoki. Jedyną opcją na ratunek jest wyprawa do ukrytego świata, istniejącego wyłącznie w mitach i opowieściach.
EMISJA: CANAL+ FAMILY, niedziela, 22 marca, godz. 13:40

"Planeta Singli 2"
Komedia romantyczna, Polska, 2018
reżyser: Sam Akina
obsada: Agnieszka Więdłocha, Maciej Stuhr, Danuta Stenka, Piotr Głowacki, Weronika Książkiewicz, Tomasz Karolak.
Ania i Tomek nie mogą się ze sobą dogadać. Ich związek przeżywa poważny kryzys, ponieważ oboje mają względem siebie inne zamiary. W tym samym czasie w okolicy pojawia się zakochany w Ani milioner.

Pomimo tego, że Ania i Tomek się bardzo kochają, ich związek przechodzi właśnie poważny kryzys, a chodzi o ich wspólną przyszłość. On, showman-celebryta nie ma najmniejszego zamiaru się ustatkować. Ona, z kolei, ma nadzieje na poważny związek i małżeństwo w niedługim czasie. Te różnice w podejściu do związku skutkują stopniowym oddalaniem się pary. Tymczasem na horyzoncie pojawia się Aleksander. Milioner, właściciel aplikacji Planeta Singli, jest zauroczony Anią, ponieważ uważa, że nikt nie pasuje do niego bardziej niż romantyczna nauczycielka muzyki.
EMISJA: CANAL+ FAMILY, niedziela, 22 marca, godz. 15:45

CANAL+ Seriale

"Fotki wstydu"
serial obyczajowy, Norwegia, 2019
reżyser: Liv Joelle Barbosa Blad
obsada: Anna Storeng Frøseth, Tord Kinge, Lena Reinhardtsen.
Serial „Fotki wstydu” jest opowieścią o trójce nastolatków mieszkających w trzech różnych częściach Norwegii. Kiedy do sieci wypływają ich nagie zdjęcia, każde z nich musi zmierzyć się z osobistym kryzysem.

16-letnia Sofia uprawia na imprezie seks z Axelem. Następnego dnia po szkole zostaje rozesłany film z ich udziałem. Zdesperowana dziewczyna wyrusza wraz z przyjaciółmi w pogoń w poszukiwaniu sprawcy całego zamieszania. 14-letnia Ida spotyka się z facetem z Tindera. Niedługo później kontaktuje się z nią Jan, który twierdzi, że jej nagie zdjęcia zostały opublikowane na zamkniętym forum. Proponuje pomóc dziewczynie, ale chce także czegoś w zamian. 18-letni Viktor jest oskarżony o publikowanie pornografii dziecięcej. Chce zmusić Miriam, aby odwołała zarzuty, ale jego działania zdążyły powodują ogromne konsekwencje.
EMISJA: CANAL+ SERIALE, odcinek 5. i 6., niedziela, 22 marca, godz. 23:05 i 23:25

CANAL+ DOKUMENT

"Rosyjska szkoła uwodzenia"
Dokument, Rosja, Norwegia, Dania, Australia, 2019
Reżyser: Alina Rudnitskaya
W postkomunistycznej Rosji króluje patriarchat. Szczęście kobiety to życie z majętnym mężczyzną. Jak go zdobyć? Trzy bohaterki na kursie „Szkoły uwodzenia”. Tragikomiczne.

Bezpieczeństwo, wysoki status społeczny, szczęście... We współczesnej Rosji, która zawsze stawia mężczyznę przed kobietą, niełatwo zrealizować te proste pragnienia. Dlatego bohaterki filmu postanawiają opanować sztukę uwodzenia mężczyzny – najlepiej bogatego. Tragikomiczny obraz przedstawiający społeczny podział płci i status kobiecości w Rosji Putina.
PREMIERA: CANAL+ DOKUMENT, niedziela, 22 marca, godz. 21:30

Kuchnia+

"Luke Nguyen - kulinarnym szlakiem"
Seria dokumentalna, Australia, 2018
„Luke Nguyen – kulinarnym szlakiem” to program kulinarny przedstawiający najsmaczniejsze azjatyckie przepisy, ale także historię życia i kariery słynnego wietnamsko-australijskiego szefa kuchni.

Kulinarny szlak Luke’a Nguyena prowadzi widzów przez słoneczne wybrzeża Australii, rodzinny Wietnam oraz kolorowy Hongkong. Szef kuchni pozwala nam zapoznać się nie tylko z jego historią i najbliższą rodziną, czy przyjaciółmi, ale również poznać lokalne przysmaki i specjały. Wśród dań przygotowanych przez Luke’a możemy wyróżnić tradycyjne wietnamskie curry, ceviche z makreli królewskiej, czy też zobaczyć jak kucharz będzie się uczył sztuki przygotowywania pierożków gyoza.
EMISJA: KUCHNIA+, odcinek 6., niedziela, 22 marca, godz. 14:30

Domo+

"Ucieczka na wieś 17"
Seria dokumentalna, Wielka Brytania, 2017
Wystarczy zaledwie kilka lat mieszkania w mieście, aby mieć dosyć wszechogarniającego zgiełku i marzyć o Ucieczce na wieś.

Siedemnasty już sezon serii dokumentalnej „Ucieczka na wieś” pokazuje, że pomimo rozrastających się w szalonym tempie struktur miejskich, w dalszym ciągu prawdziwym pragnieniem ludzi jest zamieszkanie z dala od nieustannych dźwięków klaksonów oraz wyjących karetek. Po raz siedemnasty twórcy programu zapraszają do wyruszenia we wspólną podróż z uczestnikami programu, w celu odnalezienia ich idealnego wiejskiego domku na brytyjskiej wsi.
EMISJA: DOMO+, odcinek 52., niedziela, 22 marca, godz. 11:30

Planete+

"Zapomniane lasy Malezji"
Film dokumentalny, Wlk. Brytania, 2018, 52 min.
Reżyseria: Oliver Page
W Malezji rosną jedne z najstarszych lasów deszczowych na Ziemi. Tworzą niezwykle bogaty i złożony ekosystem. Autorzy filmu podglądają życie na różnych piętrach lasu – od ściółki po wierzchołki drzew.

Wilgotność powietrza sięga tu 100 procent, a średnia temperatura to 27 stopni. Doskonałe warunki dla roślin i owadów, ekstremalnie trudne dla człowieka. Niezrażona tym ekipa filmowa podgląda życie rodzinne nosaczy i langurów. Obserwuje parę dzioborożców, z oddaniem wychowujących młode. Śledzi modliszkę storczykową, która z powodzeniem udaje kwiat, i innego mistrza kamuflażu - gekona toke.
EMISJA: PLANETE+, niedziela, 22 marca, godz. 16:00

MiniMini+

"Zafari 2"
serial animowany, Kanada/USA, 2019
Dalszy ciąg serialu animowanego, którego akcja rozgrywa się w magicznej dolinie u stóp góry Kilimandżaro. To barwna opowieść o zwierzętach, które różnią się od reszty swojego gatunku.

W czarodziejskiej krainie pełnej niezwykłych zwierząt mieszka Zoomba, mały słoń w paski zebry, oraz jego przyjaciel Quincy. Nasi bohaterowie uczą się, rosną, śmieją i przeżywają rozmaite przygody. „Zafari” w zrozumiały dla dzieci sposób opowiada o tolerancji, inności i przyjaźni. Pokazuje, że każdy z nas jest wyjątkowy, a różnice wzbogacają życie społeczności.
EMISJA: MiniMini+, niedziela, 22 marca, godz. 17:00


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

189 zł Więcej...

'SAT Kurier' abonament 2021 + książka ANTENY SATELITARNE

Promocyjny pakiet: roczna prenumerata SAT Kurier 2021 + książka tematyczna ...

109 zł Więcej...

Odbiornik GiGaBlue UHD Quad 4K

Odbiornik UHD 4K z HEVC/H.265 z 2x CI+ i 2x...

1 290 zł Więcej...
reklama