reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Motowizja w otwartym oknie u kilku operatorów

dodano: 2020-03-20 13:30
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Motowizja

Motowizja Motowizja przyłącza się do apelu i zachęca wszystkich do pozostania w domach, a dzięki inicjatywie dostawców telewizyjnych kanał jest obecnie szerzej dostępny w ofercie Platformy CANAL+, Orange oraz Play.

Motowizja


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dostęp do Motowizji poszerzyła dla swoich abonentów Platforma CANAL+, otwierając do 31 marca okno na wyższy pakiet podstawowy, co oznacza, że Motowizja jest obecnie dostępna od pakietu Comfort+. Również do końca marca wszyscy klienci telewizji satelitarnej Orange mogą oglądać Motowizję, korzystając z otwartego dostępu do Pakietu Extra+. W tym samym czasie darmowy dostęp do pakietu Extra, w tym Motowizji, objął także każdego klienta, posiadającego Play Now w swoim abonamencie telekomunikacyjnym lub Play Now TV, w ofercie z urządzeniem TV Box.

Pomysł na udostępnienie kanałów, w tym Motowizji, większej liczbie abonentów to reakcja dostawców telewizji na wyjątkową sytuację panującą w Polsce i chęć zapewnienia zróżnicowanej rozrywki osobom, które zgodnie z zaleceniami postanowiły spędzić ten czas w swoich domach. Motowizja w pełni popiera inicjatywę #zostańwdomu i zapewnia swoim widzom stałe emocje i nieprzerwany dostęp do informacji ze świata motorsportu, czytamy w komunikacie.

W sobotę, 21 marca o godz. 12:30 na antenie Motowizji premierowy odcinek „Jeżdżę na prąd”, programu dedykowanego elektromobilności, w którym Wojciech Majewski opowiada ciekawostki, testuje i prezentuje wszystkie najważniejsze informacje dotyczące pojazdów z tego segmentu rynku.
  • Jeżdżę na prąd – premiera – sobota, 21 marca, godz. 12:30
  • Jeżdżę na prąd – powtórka – sobota, 21 marca, godz. 18:40
  • Jeżdżę na prąd – powtórka – niedziela, 22 marca, godz. 10:45
  • Jeżdżę na prąd – powtórka – środa, 25 marca, godz. 19:40
  • Jeżdżę na prąd – powtórka – piątek, 27 marca, godz. 11:40

Niedzielę, 29 marca od godz. 18:55 Motowizja proponuje spędzić na torze wyścigowym Daytona International Speedway, przypominając podsumowania Daytony 500 z lat 2017-2019. Te trzy edycje były jednymi z najbardziej kultowych w minionej dekadzie, a w każdej walka o zwycięstwo w najważniejszym wyścigu sezonu NASCAR Cup Series trwała do samego końca.
  • NASCAR 2017 Daytona International Speedway – podsumowanie wyścigu – niedziela, 29 marca, godz. 18:55
  • NASCAR 2018 Daytona International Speedway – podsumowanie wyścigu – niedziela, 29 marca, godz. 20:00
  • NASCAR 2019 Daytona International Speedway – podsumowanie wyścigu – niedziela, 29 marca, godz. 21:05

Wspomnień najważniejszych wydarzeń nie zabraknie również pod sam koniec tego miesiąca. Począwszy od 31 marca w miejscu planowanych podsumowań wyścigów 2020 na antenie Motowizji zobaczymy Top 10 wyścigów NASCAR Cup Series z 2019 roku.
 

- Mamy najbardziej rozbudowaną ofertę dla fanów motorsportu na rynku - mówi Krzysztof Mikulski, prezes Motowizji - a co najważniejsze jako jedyni pokazujemy praktycznie cały polski sport motorowy, w tym relacje z OPONEO Mistrzostw Polski Rallycross, Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, Motul Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, Driftingowych Mistrzostw Polski, Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski, Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski, Kartingowych Mistrzostw Polski, Mistrzostw Polski w Historycznych Rajdach na Regularność, a także Pucharu Polski Pit Bike SM. Nie zapomnijmy też o światowym sporcie, który również ma swoje stałe miejsce w ramówce Motowizji. Począwszy od pozycji, dotyczących Formuły 1 przez NASCAR, wyścigi aut GT i samochodów turystycznych, rajdy, rallycross, drift, wyścigi motocyklowe na kartingu i motocyklach pitbike kończąc. Prezentujemy także szereg programów dla miłośników samochodów, motocykli, ciężarówek czy elektromobilności. Nasza biblioteka pełna jest również produkcji, dotyczących historii motoryzacji i motorsportu takich jak „Motoikony” - kultowa seria dokumentów o najważniejszych osobowościach polskiego sportu motorowego i przemysłu motoryzacyjnego. Jestem przekonany, że każdy kto w najbliższym czasie skorzysta z szerszego dostępu Motowizji zostanie z nami na dłużej.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) to urządzenie wspierające...

299 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox ONE Ultra HD 2xS2X Multistream

Najnowszy i najszybszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy...

1 249 zł Więcej...

Moduł Conax Smit + karta nc+ TNK 1m

Karta startowa TNK Mix na 1 miesiąc + do kompletu...

199 zł Więcej...
reklama