reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Amazon Prime Video na 6 miesięcy dla wszystkich klientów Play

dodano: 2020-03-20 13:42
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Play

Amazon Prime Video Play Od teraz wszyscy klienci Play, posiadający abonament telefoniczny, telewizyjny lub internetowy otrzymują 6-miesięczny dostęp do Amazon Prime Video. Wcześniej promocja obowiązywała wyłącznie nowych abonentów i tych przedłużających umowę. Amazon Prime Video to serwis streamingowy SVOD oferujący konsumentom filmy i seriale telewizyjne. Użytkownicy TV Box mogą teraz uzyskać dostęp do aplikacji Prime Video na dekoderze Play.

fot. Play
Amazon Prime Video Play


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Aby otrzymać dostęp do Amazon Prime Video na 6 miesięcy od Play, klienci z umową na telefon lub internet powinni uruchomić promocję w aplikacji Play24, w zakładce „Telewizja i wideo”. Po aktywacji wystarczy jedynie założyć swoje konto w serwisie Amazon Prime Video, korzystając z linku udostępnionego w aplikacji Play24 lub otrzymanego SMS-em. Użytkownicy Play Now TV Box mogą aktywować promocję w sekcji „Pakiety” na swoim dekoderze. Po aktywacji otrzymają SMS-em link, który po kliknięciu przekieruje na stronę rejestracji w serwisie Amazon Prime Video.

Nowi oraz przedłużający umowę klienci Play mogą aktywować promocyjny dostęp do Amazon Prime Video podczas podpisywania umowy, jak również później za pomocą aplikacji Play24 i dekodera do usługi Play Now TV.

Na rejestrację w Amazon Prime Video klienci mają 30 dni od daty aktywacji promocji.

W ramach oferty Play, filmy i seriale telewizyjne w serwisie można oglądać przez sześć miesięcy. Po tym okresie klienci mogą zrezygnować z usługi lub korzystać z niej w cenie 25 zł miesięcznie. Koszt subskrypcji będzie doliczany do rachunku Play.

Amazon Prime Video oferuje klientom popularne filmy i seriale, w tym produkcje Amazon Originals, takie jak „Star Trek: Picard”, z udziałem Patricka Stewarta wcielającego się w swoją kultową rolę Jeana-Luca Picarda, „The Grand Tour”, czyli motoryzacyjne przygody Jeremy’ego Clarksona, Richarda Hammonda i Jamesa May, czy najnowszy dramat „Hunters”, w którym zdobywca Oskara, Al Pacino gra członka drużyny nazistowskich tropicieli, działających w Nowym Jorku w 1977 roku.

Użytkownicy posiadający konto na Amazon Prime Video mogą pobierać treści na urządzenie, co pozwala na oglądanie ich bez dostępu do internetu. Jednocześnie z konta może korzystać 3 użytkowników. Filmy i seriale w Amazon Prime Video można oglądać na smart TV, na laptopie, w serwisie primevideo.com, jak również poprzez dedykowaną aplikację na urządzeniach mobilnych z systemami Android i iOS. Użytkownicy TV Boxów mogą pobrać na swoje urządzenia aplikację Prime Video dla Android TV ze sklepu Google Play.
 
Sekcja „Aplikacje” na Play Now TV Box


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel bez wiercenia - super płaski

Przejściówka 20cm umożliwiająca przejście kabla antenowego do anteny satelitarnej lub...

15 zł Więcej...

'SAT Kurier' abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...
reklama