dodano: 2020-03-21 12:52 | aktualizacja: 2020-03-21 20:26
autor: Janusz Sulisz | źródło: CANAL+/satkurier.pl

Zostań w domu Canal+ sport nowe programy 360px.jpg W niedzielę 22 marca br. w cyklu #zostańwdomu w Canal+ Sport klasyki Premier League z sezonu 98/99, Liga+ Extra z 20 marca 2003 oraz w samo południe El Clasico z 19 listopada 2005.

Canal+ Sport zostań w domu we wtorek

12:00 Najlepsze El Clasico: Real - Barcelona z 19.11.2005, CANAL+ Sport
Kibic Barcelony zna ten mecz na pamięć. Blaugrana przyjechała na Santiago Bernabeu jako lider Primera Division, zespół z Madrytu zajmował czwartą pozycję. Akcje Brazyliczyka Ronaldinho oklaksiwali nawet fani "Królewskich". To była wielka Barcelona.

14:00 Premier League Golden Goals, CANAL+ Sport
Zbiór najpiękniejszych goli z sezonów 92/93, 93/94 i 94/95. W programie również rozmowy m.in. z Alexem Fergusonem, Jurgenem Klinsmannem i Brianem Deanem - zdobywcą pierwszej bramki w Premier League.

15:00 Zostań w domu z Ekstraklasą: Raków Częstochowa - Lech Poznań z 24.08.2019, CANAL+ Sport
Szalony mecz w Bełchatowie. Lech po 32. minutach prowadził już 2-0, ale całą przewagę roztrwonił w drugiej części gry. Gospodarze wyrównali dzięki dwóm trafieniom Petra Schwarza. Ostatnie słowo należało jednak do "Kolejorza".

17:30 Zostań w domu z Ekstraklasą: Wisła Kraków - KGHM Zagłębie Lubin z 31.08.2019, CANAL+ Sport
Ostatni mecz 7. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Do 27. minuty pełna dominacja krakowskiej Wisły. Dzięki bramkom Michała Maka i Pawła Brożka "Biała Gwiazda" prowadziła 2-0. Do życia Zagłębie przywrócił... Jean Carlos, który popełnił fatalny błąd przed własnym polem karnym. Po pierwszej połowie było 2-2. W drugiej znów rządziła Wisła.

19:35 Dawno Temu w CANAL+: Liga+ Extra z 20.03.2003, CANAL+ Sport
Podsumowanie 16. kolejki Ekstraklasy sezonu 2003/2004. Gośćmi Andrzeja Twarowskiego i Tomasza Smokowskiego byli Paweł Zarzeczny i Jacek Bednarz. W rozgrywkach brały udział takie zespoły jak Odra Wodzisław Śląski, Garbarnia Szczakowianka Jaworzno, Dospel Katowice czy KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. W tej kolejce Legia przegrała z Groclinem 0-2.

20:45 Klasyka Premier League: Manchester United - Leeds sezon 98/99, CANAL+ Sport
21:15 Klasyka Premier League: Arsenal - Manchester United sezon 98/99, CANAL+ Sport
21:45 NBA: San Antonio Spurs - Houston Rockets z 3.12.2019, CANAL+ Sport