reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Drugi odcinek show „To Był Rok!” w TVP1

dodano: 2020-03-21 12:48
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: TVP

TVP1 TVP 1 Jedynka „To był rok!” Tym razem, wehikuł czasu przeniesie widzów do roku 2004. Katarzyna Zielińska zaprosi do drużyny Kevina Aistona, zaś Maciej Kurzajewski zawalczy o zwycięstwo razem z Edytą Herbuś. Jak co tydzień, powitamy na scenie „To Był Rok!” muzyczną gwiazdę – przebojowe wykonanie utworu „Pump It Up” zaprezentuje Danzel! Familijny show w niedzielę o godz. 21:15 na antenie TVP1.
 


TVP1 TVP 1 Jedynka „To był rok!”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Rok 2004 był przełomowy dla każdego Europejczyka. W tym czasie Polska zostaje członkiem Unii Europejskiej, a w Atenach rozgrywane są Letnie Igrzyska Olimpijskie w 28 dyscyplinach sportowych. Wśród światowych hitów rządzi „Call On Me” Erica Prydza, natomiast polskie listy przebojów podbija „Dżaga” zespołu Virgin oraz nastrojowa ballada „Trudno tak” w wykonaniu Krzysztofa Krawczyka i Edyty Bartosiewicz.

Gościem Katarzyny Zielińskiej będzie strażak z programu „Europa da się lubić”, Kevin Aiston, który pokaże zdjęcia ze swojego prywatnego archiwum. W drużynie Macieja Kurzajewskiego zobaczymy utalentowaną mistrzynię tańca towarzyskiego i nowoczesnego, laureatkę konkursów miss, Edytę Herbuś. Zespołom kibicować będzie niezawodna prowadząca, Marzena Rogalska. W odcinku dowiemy się także, z jakiego pożaru Kevin Aiston uratował Edytę Herbuś.

Kto zdobędzie statuetkę roku 2004? Zwycięską drużynę po emocjonującej rywalizacji wskaże, jak zawsze publiczność.

Wielopokoleniowy show „To Był Rok!”, w niedzielę 22 marca o godz. 21:15 na antenie TVP1.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 800UHD

AB CryptoBox 800UHD - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AB...

349 zł Więcej...

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

49 zł Więcej...
reklama