reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„#zostanwdomu” z Radiem Złote Przeboje

dodano: 2020-03-23 04:35
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora/satkurier.pl

Radio Złote Przeboje „Mój jest ten kawałek podłogi” (wykonawca - Mr. Zoob), „Wszystko się może zdarzyć” (Anita Lipnicka), „Wyrzuć ten gniew” (Kasia Kowalska) czy może jeszcze inny polski przebój? O tym, która piosenka najlepiej nawiązuje do aktualnej sytuacji wielu z nas, zdecydują w specjalnym głosowaniu słuchacze Radia Złote Przeboje (Agora). Wyłoniony w plebiscycie utwór, odśpiewany przez nich na balkonie trafi do teledysku w ramach akcji pod hasłem „#zostanwdomu”. Redakcja Radia Złote Przeboje chce w ten sposób wesprzeć swoich odbiorców na co dzień mierzących się z izolacją w związku z zagrożeniem w Polsce koronawirusem.

Radio Złote Przeboje


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od wtorku, 17 marca br. na zloteprzeboje.pl trwa plebiscyt na piosenkę, która z przymrużeniem oka opisuje obecną sytuację wielu Polaków, czyli ograniczenia życia codziennego do czterech ścian. Słuchacze, którzy wezmą udział w akcji „#zostań w domu”, będą mieć za zadanie zaśpiewanie wybranej w głosowaniu piosenki na balkonie własnego mieszkania i wysłanie wideo z występu do redakcji rozgłośni. Z nadesłanych filmów powstanie teledysk, który - jak planuje redakcja - sprawi, że przymusowa izolacja stanie się znośniejsza i łatwiejsza do przetrwania. Akcja potrwa do piątku, 27 marca br.; można się do niej przyłączyć na  stronie internetowej Radia Złote Przeboje (przejdź na stronę).

Jak informuje nadawca, dodatkowo na stronie internetowej Radia Złote Przeboje dostępne są quizy, podcasty, przydatne informacje oraz filmy instruktażowe, które pomagają słuchaczom przetrwać niełatwe chwile. Na antenie rozgłośni przez cały dzień, co pół godziny nadawane są specjalne wydania wiadomości z bieżącymi informacjami o pandemii koronawirusa.

- Wychodząc naprzeciw zaleceniom władz państwowych i zdrowemu rozsądkowi, część zespołu Radia Złote Przeboje przeniosła nadawanie do domów, część zaś pracuje na miejscu w redakcji, żeby wszyscy słuchacze stacji byli na bieżąco z wydarzeniami w kraju i ich mieście

- dodaje Jarosław Barwiak, dyrektor programowy stacji.

 
„#zostanwdomu” z Radiem Złote Przeboje, foto: Agora
„#zostanwdomu” z Radiem Złote Przeboje, foto: Agora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 159 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6944 PRO dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

489 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

190 zł Więcej...
reklama