reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat Rodzina z rekordem oglądalności dzięki transmisji mszy św.

dodano: 2020-03-23 13:24
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Telewizja Polsat

Polsat Rodzina Grupa Polsat poinformowała, że transmisję mszy świętej ze Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie (22 marca, godz. 9:00) śledziło w Polsat News ponad 600 tys. widzów, a mszę dla dzieci (godz. 10:30) w Polsat Rodzina prawie 100 tys. widzów. To rekord od początku nadawania kanału Polsat Rodzina.

Polsat Rodzina 760


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Transmisja mszy świętej o godzinie 9:00 w Polsat News uzyskała 6,5 proc. udziałów w grupie wszystkich widzów oraz 3,7 proc. w grupie wiekowej 16-49. W trakcie nadawania Polsat News był wśród pięciu najpopularniejszych stacji w kraju. Wśród widzów oglądających mszę za pośrednictwem dekoderów Cyfrowego Polsatu, w trakcie transmisji Polsat News był najchętniej oglądaną stacją z udziałami na poziomie 18,5 proc. w grupie 4+.

Msza święta dla dzieci ze Świątyni Opatrzności Bożej w Polsat Rodzina, jedyna tego typu transmisja w polskiej telewizji, w ostatnią niedzielę również cieszyła się dużym zainteresowaniem. Transmisję w Polsat Rodzina wybrało prawie 100 tys. widzów, co przełożyło się na udziały na poziomie 0,8 proc. w grupie 4+ oraz prawie 1 proc. w grupie wiekowej 16-49. To rekordowe wyniki Polsat Rodzina od początku nadawania stacji.

Transmisja mszy świętych ze Świątyni Opatrzności Bożej będzie dostępna dla widzów Polsat News oraz Polsat Rodzina o tej samej porze również w następną niedzielę.

Dane: Nielsen Audience Measurement


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Oglądalność


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Android HK1 Box 8K

DI-WAY AND-HK1 to urządzenie - player 8K UHD, który działa...

299 zł Więcej...

Adapter USB-C 8in1 hub wielofunkcyjny

Adapter 8in1 (przejściówka) USB-C do laptopa na HDMI, 2xUSB3.0, SD,...

199 zł Więcej...

Inteligentny kabel iHDMI 3m

Inteligentny kabel połączeniowy HDMI-HDMI długości 3.0m (HDMI v.1.4) - działa...

249 zł Więcej...
reklama