reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Okno na sport” - nowy program Eurosportu

dodano: 2020-03-23 18:24 | aktualizacja: 2020-03-23 20:46
autor: Janusz Sulisz | źródło: Eurosport

Okno na świat program Eurosport 360px.jpg Co wieczór w mediach społecznościowych Eurosportu komentatorzy i eksperci stacji rozmawiają z czołowymi postaciami polskiego sportu w nowym programie „Okno na sport”. Już we wtorek gościem Marka Rudzińskiego, Kacpra Merka i Michała Korościela będzie Dawid Kubacki – triumfator ostatniego Turnieju Czterech Skoczni i ambasador Eurosportu.

Eurosport
Okno na świat program Eurosport 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Okno na sport” to codzienny program transmitowany w mediach społecznościowych Eurosportu.

Komentatorzy i eksperci stacji rozmawiają w nim ze znakomitymi sportowcami, a widzowie mają możliwość zadawania swoich pytań. W pierwszych odcinkach, które osiągnęły po kilkadziesiąt tysięcy wyświetleń w mediach społecznościowych, widzowie mogli zobaczyć m.in. najlepszą polską biathlonistkę Monikę Hojnisz-Staręgę, brązowego medalistę mistrzostw świata w Doha na 1500 m Marcina Lewandowskiego, jednego z najlepszych polskich kolarzy Michała Kwiatkowskiego, a także jednego z dwóch polskich snookerzystów w World Tourze Adama Stefanowa.

Już we wtorek 24 marca o godz. 21:00 fani skoków narciarskich będą mieli okazję spotkać się z Dawidem Kubackim.
Gospodarzami programu będą Marek Rudziński, Kacper Merk i Michał Korościel. Jak co wieczór, widzowie będą mogli zadawać pytania, a najciekawsze z nich usłyszy również triumfator ostatniego Turnieju Czterech Skoczni.

– Cały czas rozwijamy nasze działania w przestrzeni cyfrowej, aby zaciekawić i angażować prawdziwych fanów sportu. Co wieczór zapraszamy ich na nietuzinkowe rozmowy ze znakomitymi sportowcami. Na antenach Eurosportu pokazujemy obecnie najlepsze momenty ukochanych dyscyplin naszych widzów: sportów olimpijskich, zimowych, kolarstwa, czy tenisa, a w mediach społecznościowych zapraszamy ich na spotkania z idolami. W bezprecedensowej sytuacji, w jakiej się wszyscy znaleźliśmy, chcemy dostarczać naszym widzom treści najwyższej jakości, dlatego pracujemy nad kolejnymi angażującymi formatami, które możemy realizować z zachowaniem zalecenia „zostań w domu” – powiedziała Dorota Żurkowska-Bytner, Członek Zarządu TVN Discovery Polska i Dyrektor Eurosportu w Polsce.

Program koncentruje się na sportach będących filarami programowymi Eurosportu: dyscyplinach olimpijskich, kolarstwie, skokach narciarskich, biathlonie, żużlu i koszykówce.

„Okno na sport” jest realizowane w 100% zdalnie, aby nie narażać nikogo na niepotrzebne ryzyko wychodzenia z domu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł HD+ z kartą 6m

Moduł HD+ z kartą HD+ (gotowy na odbiór w Ultra...

399 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 3-4/2020 wersja limitowana

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

25 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox TWO Ultra HD BT

Najnowszy i najszybszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy...

1 690 zł Więcej...
reklama