reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Dzień Disneya w Polsacie po raz drugi

dodano: 2020-03-23 20:38
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Telewizja Polsat

Dzień Disneya Polsat Dzień Disneya w Polsacie po raz drugi. Po roku, również w Wielkanoc, nadawca powraca z tą ideą i w Poniedziałek Wielkanocny (13 kwietnia) od wczesnego świątecznego poranka do głównego wieczornego seansu będzie prezentować animowane i aktorskie przeboje kinowe Disneya. Pokaże filmy z optymistycznym przesłaniem i mnóstwem pozytywnych emocji.

Dzień Disneya


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Polsat był najchętniej oglądaną stacją telewizyjną w Wielkanoc 2019. „Piękna i Bestia” była świątecznym hitem nr 1 i najbardziej spodobała się widzom spośród wszystkich świątecznych propozycji polskich telewizji. Wierzymy, że powtórzymy sukces, bo Dzień Disneya w Polsacie to doskonała rozrywka dla całej rodziny! - czytamy w komunikacie Telewizji Polsat.

Dzień Disneya w Polsacie 2020 to idealne filmowe propozycje do oglądania w domowym zaciszu, w rodzinnym gronie. Polsat rozpoczyna od zaproszenia dla najmłodszych widzów na premierę animowanej baśni pt. „Dzwoneczek i bestia z Nibylandii” (godz. 7:30). Potem będzie pełna ciepła i humoru nowa wersja baśniowej opowieści o Roszpunce w animowanym musicalu pt. „Zaplątani” (9:15). Dowcipnym dopełnieniem tej historii jest krótka animacja pt. „I żyli długo i zaplątani” (11:30). Dla fanów motoryzacji i nie tylko przygotowano trzecią część kinowego hitu Disneya i Pixara o niezwykłych przygodach samochodu wyścigowego i jego dzielnej ekipy – „Auta 3” (11:40). Popołudnie tego wyjątkowego dnia to prawdziwa filmowa uczta, bo upłynie pod znakiem wystawnej, ekstrawaganckiej, z plejadą gwiazd w obsadzie i w reżyserii jednego z najbardziej oryginalnych twórców kina – adaptacji powieści: „Alicja w Krainie Czarów” (13:50) i „Alicja po drugiej stronie lustra” (16:15). Następna pozycja w programie to krótkometrażowa animacja z dreszczykiem i galerią ulubionych bohaterów - „Toy Story: Horror” (19:40). Ukoronowaniem tego niezwykłego dnia będzie kolejna przebojowa animacja Disneya i Pixara pt. „Iniemamocni 2” (20:00), czyli dalsze przygody najbardziej niezwykłej rodziny na świecie, której członkowie mają supermoce i walczą z przestępcami, bawią i uczą, że rodzinne więzi są najważniejsze. Premiera tego filmu w Polsacie to zarazem pierwszy pokaz na antenie otwartej w naszym kraju.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

49 zł Więcej...

Moduł Conax Smit + karta nc+ TNK 1m

Karta startowa TNK Mix na 1 miesiąc + do kompletu...

199 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox ONE Ultra HD 2xS2X Multistream

Najnowszy i najszybszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy...

1 249 zł Więcej...
reklama