reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Czeski Vodafone uruchomił usługę telewizyjną

dodano: 2020-03-23 12:57
autor: Janusz Sulisz | źródło: parabola.cz/Vodafone Czech Rep.

Vodafone TV nowa telewizja czeska platforma 360px.jpg Kolejna platforma telewizyjna wchodzi na rynek czeski. Vodafone, operator telekomunikacyjny, uruchamia płatną usługę Vodafone TV. Oferuje klientom internetowym do 7 dni wstecz i ponad 130 kanałów. Wymagane jest połączenie internetowe o szybkości co najmniej 3 Mbit/s. Telewizja współpracuje z internetem stacjonarnym od Vodafone, ale także od innych dostawców, zapewniając rozrywkę wszystkim klientom. 

Vodafone.cz
Vodafone TV nowa telewizja czeska platforma 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Transmisja jest dostępna dla widzów za pośrednictwem dekodera, a także aplikacji na smartfony i tablety. Vodafone TV działa na własnej globalnej platformie, dzięki czemu Grupa Vodafone jest drugim co do wielkości dostawcą płatnej telewizji w Europie. W przypadku telewizji nie trzeba nigdzie wychodzić - cała niezbędna przesyłka zostanie dostarczona klientom bezpośrednio do domu.

- Po nową telewizję nie trzeba nigdzie chodzić, wystarczy go zamówić, a wszystko przyjdzie pocztą. Dzisiaj Vodafone jest drugim co do wielkości dostawcą telewizji w Europie po Sky, i  kwestią czasu było, że Vodafone TV zostanie wprowadzony na rynek czeski. Cieszę się, że właśnie to zrobiliśmy. Łączymy to, co najlepsze z klasycznej biblioteki telewizyjnej i wideo - mówi Quique Vivas, wiceprezes Vodafone Czech Republic ds. klientów nieprowadzących działalności gospodarczej.


Vodafone TV oferuje 3 pakiety kanałów:
  • Klasik (ponad 55 kanałów telewizyjnych),
  • Komfort (ponad 110 kanałów), 
  • Komplet (ponad 130 stacji).

W połączonej ofercie, tj. przy zakupie stacjonarnego internetu od Vodafone, klient zapłaci odpowiednio 150, 300 i 600 czeskich koron miesięcznie, w tym dzierżawa dekodera 4K, który już zdobył kilka nagród za wzornictwo przemysłowe, w tym nagrodę Red Dot Design Award, która jest uznawana w branży za analogiczną do filmowych Oscarów.
 
Dekoder 4K dla Vodafone Czech

- Przeglądarki telewizyjne Vodafone będą miały prosty i intuicyjny interfejs użytkownika, a także własne oprogramowanie dekodera, co oznacza bardzo szybką reakcję na instrukcje. Dekoder jest również gotowy do wyświetlania obrazów 4K w wysokiej rozdzielczości  - mówi Quique Vivas.


Ponadto, od wtorku 24 marca, Vodafone wprowadza rozszerzoną ofertę telewizyjną automatycznie i bezpłatnie. Dzięki temu dzieci mogą korzystać z kanałów NickToons, Nick Jr., Nickelodeon, Minimax, JimJam, Disney Channel, Duck TV i Cartoon Network. W tej ofercie jest również interesujący kanał dla dorosłych, którzy będą przebywać w domu z dziećmi, które w Czechach nie chodzą do szkoły. Bogata oferta telewizyjna wzbogaci się także w kanały dokumentalne i sportowe, w tym kanały premium Filmbox. Rozszerzona oferta bezpłatna będzie ważna do 14 kwietnia.

Vodafone TV oferuje oglądanie telewizji do 7 dni wstecz. Ponadto przesyła treści do chmury, udostępniając nagrania na wszystkich dostępnych platformach o pojemności 100 godzin nagrywania. Dostępna jest również funkcja nagrywania wszystkich części wybranego serialu lub serialu. Każdy, kto nie chce przegapić sceny filmowej lub wiadomości, może odejść od telewizora, korzystając z funkcji odtwarzania / pauzy.

 

Źródło: parabola.cz  vodafone.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przepust dachowy średnicy 101mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 101mm

250 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM920 Ultra HD Triple Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1 790 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6944 PRO dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

489 zł Więcej...
reklama