Canal+ Sport: Zostań w domu we wtorek

dodano: 2020-03-24 12:04 | aktualizacja: 2020-03-24 12:16
autor: Janusz Sulisz | źródło: CANAL+/satkurier.pl

Zostań w domu Canal+ sport 2 360px.jpg Kontynuujemy serię zostań w domu z CANAL+ Sport. We wtorek 24 marca br. o godz. 20:00 program Dobry Wieczór Sport, a po jego zakończeniu 1 na 1 Extra: Predrag Mijatović.

CANAL+/satkurier.pl

14:00 Zostań w domu z Premier League: Norwich – Chelsea z 24.08.2019, CANAL+ Sport
Przebudowywana przez Franka Lamparda ekipa Chelsea, w trzeciej kolejce rozgrywek mierzyła się na wyjeździe z wracającym do elity Norwich. W barwach Kanarków wejście smoka do Premier League zaliczał snajper rodem z Finalndii – Teemu Pukki. Tamtego popołudnia przedstawił się również światu Tammy Abraham, wychowanek Chelsea, mający zastąpić legendarnego Didiera Drogbę.

17:30 Zostań w domu z PKO BP Ekstraklasą: Śląsk Wrocław – Zagłębie Lubin z 21.09.2019, CANAL+ Sport
Jeśli jakiś mecz ma być reklamą i oknem wystawowym naszej ekstraklasy, to pojedynek w dolnośląskich derbach z 9. kolejki ligowych zmagań bez wątpienia takim był. Osiem goli, sytuacja zmieniająca się jak w kalejdoskopie, a losy zwycięstwa ważyły się do ostatniej minuty. Ostatecznie Śląsk i Zagłębie podzieliły się punktami.

20:00 Dobry Wieczór Sport, CANAL+ Sport

21:00 1 na 1 Extra: Predrag Mijatović, CANAL+ Sport
Ekskluzywny wywiad z Predragiem Mijatoviciem. Nasz dziennikarz, Piotr Laboga rozmawia z legendarnym serbskim atakującym, który lata świetności spędził na boiskach hiszpańskiej Primera Division. Mijatowić zdobywał tam bramki dla Valencii oraz Realu Madryt. To on przywrócił panowanie Królewskim w Europie, strzelając zwycięskiego gola w finale Ligi Mistrzów w 1998 roku, przeciw Juventusowi. Po zakończeniu kariery był m.in. dyrektorem sportowym klubu ze stolicy Hiszpanii.

22:00 Dawno temu w CANAL+: Liga+ z 14.10.2000, CANAL+ Sport
Połowa października 2000 roku. Piłkarze Ekstraklasy, po przerwie na mecze reprezentacji, która walczyła o awans do Mundialu 2002, rozgrywali 10. ligową kolejkę. Na czele tabeli plasowała się krakowska Wisła, a do Górnika Zabrze, zamykającego wtedy stawkę, wrócił po latach Antoni Piechniczek. Wydarzenie omawiają oczywiście Andrzej Twarowski i Paweł Zarzeczny.